Zkušenosti s kočárkem Raf Pol White lux

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivulka218
Povídálka 16 příspěvků 16.10.18 15:31
zkušenosti s kočárkem Raf Pol White lux ?? :)

Dobrý den, uvažuji o koupí kočárku pro své první miminko, chtěla jsem původně koupit z druhé ruky, ale říkám si, že když koupím nový mám jistotu a necham si ho i pro druhé dítě popřípadě. :) Každopádně jsem nenašla moc recenzí a nevím zda koupit, prosím má někdo zkušenosti s kočárkem Raf Pol White Lux. Uvítám všechny zkušenosti. Děkuji za radu :) :nevim: :think:

Reakce:

Uživatel je onlinesolip
Kecalka 454 příspěvků 16.10.18 16:18

Kocarek je to krasny, kamaradka ho mela. Byla spokojena, ale jen s korbickou - u techto trojkombinaci byvaji sportaky pro vetsinu deti nepouzitelne, resp. ten kocar je tezky, hur ovladatelny a mensi dite v nem sjizdi dolu nebo ke strane. Ale to fakt neni problem jen tohohle konkretniho, ale spousty trojkombinaci (resp. dvojkombinaci). Takze pak se kupuji pro sedici dite golfky nebo sportak typu Britax b-motion, Joie litetrax/mytrax, valco snap4.. Proste vylozene sportak, ktery je lehci a uzsi, takze tam dite lepe sedi. Samozrejme si takovy muzes koupit rovnou a k nemu korbicku (neda se poridit ke kazdemu takovemu sportaku), akorat ty korbicky nejsou tak hezke a byvaji latkove, tak tezko rict, jak je to vhodne pro zimni detatko. A taky asi nejsou uplne do nejakeho narocneho terenu, mivaji mala nenafukovaci kolecka. Asi kazdy typ toho kocaru ma sva pro a proti, vybrat takovy, ktery ti bude vyhovovat, je tezke. Ve svem okoli nemam kamaradku, ktera by se s vyberem trefila na poprve, kor s prvnim ditetem, kdy nevis, co od kocaru ocekavas. Treba budes zrovna ten typ, ktery bude s trojkombinaci spokojen, dite ti v nem bude hezky sedet a ovladani pro tebe nebude tezke. Kazdopadne at ti odpovim konkretne, tak tenhle white lux co mela ta kamaradka byl bytelny, robustni, nerachtal, dite nenatrasal, korbicka byla prostorna a kocar (s korbickou) se dobre ovladal i jednou rukou.

Ivulka218
Povídálka 16 příspěvků 16.10.18 18:52

@solip děkuju moc :) četla jsem totiž u některých recenzí, že odkládací prostor pod kočárkem je blbý, unese max 2 kila,když více tak se Dre o kolečka atd :) ale pojedeme se na něj podívat a uvidíme, design je nádherný :)

Nanu22
Nováček 5 příspěvků 13.11.18 21:11

Neměl by někdo radu, jak na kolečka? Začaly mi docela vibrovat/kmitat? Mám právě White Lux. Reklamaci mi nechtějí uznat. Díky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >