Zkušenosti s kočárkem Riko Ultima

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
40
9.1.22 23:54

Zkušenosti s kočárkem Riko Ultima

Dobrý den, přemýšlíme nad koupí kočárku a moc se mi líbí Riko Ultima, chtěla bych se zeptat, zda ho některá máte a zda jste s ním spokojené, popř mi dát typ na nějaký kočárek do 15 tis. Se kterým jste spoko? Předem děkuji :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
708
10.1.22 00:19

Koupili jsme, je boží… Zatím jen vyzkoušený se zátěží (rodim v únoru) takže se uvidí jak bude vyhovovat za půl roku :D ale splňuje všechny naše požadavky, byla to láska na první pohled :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6584
10.1.22 06:51

Já bych ho nechtěla. Ano krásný hluboký kočárek. Sporťák na nic. Strašné těžký 15kg a veliký. I když pro dítě celkem místa 96cm. Vajíčko nekvalitní obyč… nechtěla bych taky.
Osobně bych si pořídila britax bmotion 4+, k němu romer vajíčko, a korbičky se dají koupit a přidělat na adaptéry. Já měla britax jen jako sporták a kdybych měla druhé někdy jdu do něj od narození.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
10.1.22 09:30

@el.leanor21 mne se prave taky hrozně líbí, ale pořád vaham, jestli tento nebo jiny, nejhorší je, ze vsechny prodejny s kocarky jsou strasne daleko a ja bych to objednavala prostě jen ppdle fotek na netu, tak proto se ptám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
10.1.22 09:33

@Veru1987 dekuji za recenzi, ja bych prave trojkombinaci nechtela, vsechny vajicka z těchto setu jsou k nicemu, ale líbí se mi ten prostor atd atd…koukala jsem i na ten britax, je to moc hezky kocarek, ale ma mala predni kola, jedním z veci, ktery si na kocarku přeji jsou vetsi kola :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6584
10.1.22 10:05
@Zaneta880 píše:
@Veru1987 dekuji za recenzi, ja bych prave trojkombinaci nechtela, vsechny vajicka z těchto setu jsou k nicemu, ale líbí se mi ten prostor atd atd…koukala jsem i na ten britax, je to moc hezky kocarek, ale ma mala predni kola, jedním z veci, ktery si na kocarku přeji jsou vetsi kola :)

tak koukni na britax bmotion 3+ je to tedy trojkolka ale do terénu ještě lepší než ta 4 kolka a má velké kola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
10.1.22 10:30

@Veru1987 děkuji za tip :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
10.1.22 11:32

Já sem teda nebrala trojkombinaci, právě kvůli vajíčka které je na prd, ale objednali jsme v akci dvojkombinaci ke které byla za výhodnější cenu sedačka Cybex aton… I paní na prodejně říkala že je to tak lepší než vzít trojku a k tomu stejně pak kupovat sedačku… A odkud jsi jestli to není tajné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
10.1.22 12:41

@el.leanor21 neni, jsem z Trutnovska :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
13.1.22 10:58

My objednali tento i přímo tuhle barvu zde: ***

Zatím máme vyzkoušeno jen na prodejně se závažím a doma po doručení zboží :D ale můžu doporučit konečně pořádný kočárek jak má být. I babičky co už mají přece jen zkušenosti říkají že je skvělý. Takže za mě můžete objednat a nebudete litovat :) :srdce:

Edit adminem: smazán odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20879
15.1.22 13:31

Recenze na kočárky RIKO jsou zde , tak přidávejte prosím další :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...