Zkušenosti s kočárkem Tako Omega s podvozkem Moonlight

7.6.15 22:30

zkušenosti s kočárkem Tako Omega s podvozkem Moonlight

Ahoj všichni, zaujal mě kočárek Tako Omega s podvozkem Moonlight, znáte ho někdo?

Díky, A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.6.15 23:35

Máme sice Baby heaven line, ale už bych nekoupila. 2× zlomený rám, teď po 4.té na reklamaci, a to jezdím hlavně po městě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 17:17

Ahoj, děkuji za info. A z jakého roku ho máš? Kamarádka mi právě Tako doporučila, ale měla Warrior a kupovala ho asi 4 roky zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.15 09:23
@Alca1306 píše:
Ahoj, děkuji za info. A z jakého roku ho máš? Kamarádka mi právě Tako doporučila, ale měla Warrior a kupovala ho asi 4 roky zpět.

2013. Ale co vím, tak se nic moc nezměnilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.15 15:51
@RencaVlkova píše:
2013. Ale co vím, tak se nic moc nezměnilo

Já se toho právě trochu bojím, paní mi to vychvalovala, ale já nevím. Už jsem viděla tolik možností a nevím co vybrat. Líbí se mi Hartan, to jsou Němci, ale zase ten stojí jako dvojkombinace kolem 23 tis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.15 21:53
@Alca1306 píše:
Já se toho právě trochu bojím, paní mi to vychvalovala, ale já nevím. Už jsem viděla tolik možností a nevím co vybrat. Líbí se mi Hartan, to jsou Němci, ale zase ten stojí jako dvojkombinace kolem 23 tis.

já už bych do něj vážně nešla. Na rámech se nic nezměnilo. Na druhé si pořídím klidně něco z bazaru a klidně jen hl. korbu a pak si raděj koupím lepší sporťák

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 09:39
@RencaVlkova píše:
já už bych do něj vážně nešla. Na rámech se nic nezměnilo. Na druhé si pořídím klidně něco z bazaru a klidně jen hl. korbu a pak si raděj koupím lepší sporťák

Super, díky za info, asi na to taky radši kašlu, ještě přemýšlím o Hartanovi, VIP XL, tak asi koupíme nakonec ten, je sice dražší, ale zase když ho koupíme v Německu, tak něco i ušetříme :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 14:00
@Alca1306 píše:
Super, díky za info, asi na to taky radši kašlu, ještě přemýšlím o Hartanovi, VIP XL, tak asi koupíme nakonec ten, je sice dražší, ale zase když ho koupíme v Německu, tak něco i ušetříme :-)

nebo bez klidne do bazaroveho. Hodne holek prodava kocarky po relatvne rkatke dobe za par korun

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.15 12:20
@RencaVlkova píše:
nebo bez klidne do bazaroveho. Hodne holek prodava kocarky po relatvne rkatke dobe za par korun

Já jeden viděla a nebylo to ono, takže kouopíme nový a vyberem si i barvu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1045
1.7.15 13:20

Tako má povedené a míň povedené kočárky. Podle mého názoru a zkušeností bych koupila tyto typy: Tako Laret, Tako Moonlight, Tako Extreme a Junamu. Tyto modely jsou hodně povedené a co se týká konstrukce tak ta je bezproblémová. Typy jako staré Jumpery X, Warriory a novější Baby Heaven jsou nic moc a často na ně byly reklamace. Zkrátka každý výrobce má své TOP modely a absolutní propadáky a taky člověk může natrefit na zmetek který nepodchytili ve výrobně…
Pak taky záleží na tom, jak se člověk k dané věci chová. Můžeš mít i ten nejlepší a nejdražší kočárek na světě a když ho nebudeš udržovat, tak ti odejde jako ten nejlevnější :|
Já bych do Tako Moonlight šla. Ale šla bych i do jiných značek jako např. Cybex a Peg-pérego ;) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.15 15:35
@Pavla087
@Pavla087 píše:
Tako má povedené a míň povedené kočárky. Podle mého názoru a zkušeností bych koupila tyto typy: Tako Laret, Tako Moonlight, Tako Extreme a Junamu. Tyto modely jsou hodně povedené a co se týká konstrukce tak ta je bezproblémová. Typy jako staré Jumpery X, Warriory a novější Baby Heaven jsou nic moc a často na ně byly reklamace. Zkrátka každý výrobce má své TOP modely a absolutní propadáky a taky člověk může natrefit na zmetek který nepodchytili ve výrobně…
Pak taky záleží na tom, jak se člověk k dané věci chová. Můžeš mít i ten nejlepší a nejdražší kočárek na světě a když ho nebudeš udržovat, tak ti odejde jako ten nejlevnější :|
Já bych do Tako Moonlight šla. Ale šla bych i do jiných značek jako např. Cybex a Peg-pérego ;) :mavam:

Ahoj, já se nakonec rozhodla pro Hartan a koupíme ho přímo v Německu a tím ušetříme. Takže máme vyřešeno :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1045
3.7.15 15:41

@Alca1306 Tak ať dobře slouží :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.15 10:32
@Pavla087 píše:
@Alca1306 Tak ať dobře slouží :) :mavam: