Zkušenosti s kočárkem Venicci

9
6.3.16 13:22

zkušenosti s kočárkem Venicci

Ahojky
nemáte prosím někdo zkušenosti s anglickým kočárkrm Venicci Silver? Byli jsme se na něj podívat v Praze ve Špuntíku, musím říct že je v reálu opravdu krásný. Velká korba, lehčí, super sporták, peruje a uplná výbava. Jen je nový a nikde sem si o něm nic od lidí nedočetla. Prodavačka v obchodě ho vychválila. Dále mám ještě tip na Camarelo malaga, jen je dost vysoký-ja sem prcek :) a poslední favorit nový Britax B motion plus i s korbou. Děkuju za jakékoliv postřehy :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

248
30.12.17 07:52

Zkušenosti s Venicci

Ráda bych znovu začala/obnovila diskuzi ke kočárkům Venicci..je tady někdo kdo ho má a podělil by se o zkušenosti? Čekáme dubnatko a porad si nejsem jista jestli je velikost korby a celkove zpracování kočárku vhodne do zimy..bydlíme na malém městě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
31.12.17 13:32

Kočárek Venicci typ Karbo, máme rok a půl. A stále tvrdím že je to skvělý kočárek. Výhod spoustu. Hluboká korba opravdu veliká, obrovská boudicka, nesvítí tam, nefouká, dá se rozšířit. Výhoda oproti jiným kočárkům. zádíčka jdou polohovat. Nánožník na zip a magnet. Dcerka je letní, vydržela v hlubokém do nějakých 8mesicu a měnili jsme za sporťák pac chtěla koukat a vylézat. Sporťák opět veliká boudicka, je nenahraditelná. Záda do úplného lehu. Je široký. Veliký košík, na nákup a na pejska :) kola vydrží vše, bydlíme v Praze v paneláku ale hned u lesa. Takže denně v terénu, byli jsme v létě na horách zvládl vše. Pruží, nedrnca. Výhoda že jde po směru i proti směru jízdy. Hodně využívám. Jsem prcek, pro mě je ideálně vysoký. Možná pro vysoké lidí by byl nízký. Ale muž má 184cm a taky v pohodě jezdí. Jen u sporťáku jsme si nasili malinký kousek such.zipu do boudicky aby když zafouká se neotklapelo to odklápěcí kukatko :D
A jako bonus, za celou dobu jsem ji potkala asi 3×…takže super že ji nemá každý jako jiné kočárky. Navíc je opravdu krásný :srdce: snad jsem pomohla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
31.12.17 16:01

@Stejsy Děkuji mockrát! Já po nem porad pokukuji a nevím jestli jo, nebo ne..má milion věci, ktere se mi na nem libi..například tu stříšku, odpružení předních kol, velke kola, u sporťáku možnost úplného lehnuti aj..ale trosku se bojim toho ze naše dubnove mimco ještě třeba v prosinci nebude sedět a s fusakem ho do hluboké korbičky nedostaneme..ciste náhodou nemohla byste mi prilezitostne přeměřit vnitřní rozměr korbičky? Všude pisou něco jiného..na živo ho teprve pojedeme ohlédnout. Ještě se zeptám, jak jste zvládli zimu a sníh. U nás bude asi o něco vic sněhu než u vás, ale i tak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
1.1.18 16:55

@Shima bohužel hlubokou korbičku máme zabalenou v krabici a má ji manžel v práci, doma není místo. Ale byla oproti jiným korbam opravdu prostorná! Vůbec se toho nebojte. Navíc myslím že v prosinci vám miminko už může sedět. My Teda měli rychlíka na vše, sezení i stání :D Sníh zvládl úplně v pohodě, poslední zima byla docela štědrá na sníh. Ty kola jsou velká, peruje. Tak to víte že když bylo zrovna čerstvě napadnuto tak se jelo hůř, ale to s každým kočárkem. My s ním byli i v Jizerkách, v Beskydech či Hoře Říp :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
2.1.18 08:03

@Stejsy Děkuji mockrát, každopádně ho půjdeme obhlidnout a uvidíme jak se nám bude líbit na živo..takhle z internetu splňuje snad všechno co bych chtěla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.18 19:02

Ahojky, právě zvažujeme koupi kočárku Venicci, dokonce právě typ Carbo, ale zatím jsem ho viděla jen na obrázcích na netu…naživo jsem viděla jen jiné typy…moc se nám líbí a splňuje všechny naše požadavky na kočárek. Měla bych takovou prosbičku…nemáš prosím foto vašeho kočárku? S korbou i se sporťákem…Zajímá mě hlavně barva toho podvozku, jak vypadá ve skutečnosti…Děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.18 19:03

@Shima Ahojky, právě zvažujeme koupi kočárku Venicci, dokonce právě typ Carbo, ale zatím jsem ho viděla jen na obrázcích na netu…naživo jsem viděla jen jiné typy…moc se nám líbí a splňuje všechny naše požadavky na kočárek. Měla bych takovou prosbičku…nemáš prosím foto vašeho kočárku? S korbou i se sporťákem…Zajímá mě hlavně barva toho podvozku, jak vypadá ve skutečnosti…Děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
29.1.18 19:20

@lucinka0606 my ho nakonec kupovat nebudeme..je sice krasnej, ale na živo me tak moc nenadchl..vybrali jsme jiný, který teprve pojedeme objednávat..ten Venicci je nízký, ale dobře se ovládá a rukojeť je v pohodě i pro vyššího člověka..trosku me zarazilo ze se nedala polohovat stříška korbičky a musela jsem použít obě ruce abych ji vůbec sundala.. rozhodne radim jet se určíte podivat a osahat si ho ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.18 20:59

@Shima A jaký jste nakonec vzali, jestli se můžu zeptat? Já už na něj byla mrknout několikrát, ale pořád váhám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.18 21:00

@Stejsy Ahojky, právě zvažujeme koupi kočárku Venicci, dokonce právě typ Carbo, ale zatím jsem ho viděla jen na obrázcích na netu…naživo jsem viděla jen jiné typy…moc se nám líbí a splňuje všechny naše požadavky na kočárek. Měla bych takovou prosbičku…nemáš prosím foto vašeho kočárku? S korbou i se sporťákem…Zajímá mě hlavně barva toho podvozku, jak vypadá ve skutečnosti…Děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
29.1.18 22:27

@lucinka0606 hodně se nám libi noordi fjordi, tak asi poridíme tenhle, připadá mi hodně vychytaný, akorát na něj nikde nejsou zadne recenze..nebo aspoň jsem zadne nenašla..v ČR se prodává krátce.. jinak my puvodne chtěli Venicci gusto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
29.1.18 22:50

@lucinka0606 zkusim zalovit v mobilu :D
Snad se to nahraje, a postaci. Jinak u tohoto kocarku s boudickou neni zadny problem. Jde krasne jednou rukou nahoru dolu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9675
14.2.20 18:51

@Stejsy objevila jsem tento kocarek a líbí se mi.
Teď po té době koupila bys ho znovu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
15.2.20 10:35

@g.sandova používáme ho zase, teď na druhou dceru 10m. V hluboké korbě byla do 9m. Takže fakt veliká. Sporťák zas pro mě obrovské plus že je protisměrný, vidím na ní. A veliká boudička. Za ty roky, odpočíval vlastně jen asi 4-5m než se narodila druhá. Tak jen v létě výměna předního kola, kvůli ložiskům. No a ta šedá hlavně na boudě a tašce vysisovala, ale není to extra znát. Ale to se stává asi u většiny kočárů. Takže spokojenost stále :thumbsup: máme ho 3,5 roku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama