Reklama

Zkušenosti s kontryhelovým čajem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

untoldnecessaryevil
Povídálka 38 příspěvků 27.08.18 09:08
Zkušenosti s kontryhelovým čajem

Zdravím, jaké máte zkušenosti s kontryhelovým čajem?
Já ho začala brát před 6 dny, protože jsem četla samou chválu na něj :kytka: a měl by pomoct s problémy jako nepravidelný menstruační cyklus a neplodnost.
Má otázka zní.. byla Vaše menses po kontryhelu pravidelná a za jak dlouho začal fungovat? Pomohl některé z vás s otěhotněním?
Pokud po něm je menses pravidelná.. může se vysadit a za jak dlouho bez srachu že potom zase menses nebude?.. možná blbé otázky, ale mě to prostě zajímá :lol: :*

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

B EL
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 27.08.18 09:13

Pije se myslím prvních čtrnáct dnů do ovulace. Já ho pila když jsem chtěla otěhotnět, tak asi měsíc předem a zadařilo se hned, ale jestli je to tím, nevím. Za mě funguje.

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 27.08.18 09:14

Já jsem měla MS vždycky pravidelnou, takže na tohle neodpovím, ale brala jsem kapky gynex a k tomu pila kontryhelový čaj a otěhotněla jsem. Bylo to přesně po vybrání prvního balení gynexu a veřím, že mi to opravdu pomohlo, protože jsme se snažili dost dlouho a před tím jsem prodělala zamlklé těhotenství.

Veveruska66
Nováček 9 příspěvků 27.08.18 09:17

@untoldnecessa­ryevil já jsem kontryhel tento cyklus také nasadila od 1 do 10 dne jak jsem někde četla na podporu sliznice k otěhotnění, ovulaci mi posunul až na 24 den cyklu, takze mi prodloužil celý cyklus, možná jen blbá náhoda :nevim: ale nadávala jsem si, že jsem ho pila :D jinak když jsem ho pila po potratu, tak úplně perfektní. Těžko říct, někomu prostě zabere a někomu rozchází cyklus. Musíš vyzkoušet a třeba zrovinka zabere :) :kytka:

untoldnecessaryevil
Povídálka 38 příspěvků 27.08.18 09:29

@B EL No já si ovulaci nemůžu vůbec spočítat .. tento rok byla menses 3×, naposledy 7.6
Jinak ty roky předtím byla vždy 2× ročně .
S přítelem se snažíme o mimi, ale teď poslední 3 dny mě bolí záda, podbříšek s tlakem a pícháním .. bolí mě prsa a jsou citlivější .. celkově jsem nějaká unavená a změny nálad.
Těhotná asi nebudu, protože jsem si dělala 2× test a negativní.
Zítra jsem objednaná na gyndu, tak uvidím .. :nevim:

untoldnecessaryevil
Povídálka 38 příspěvků 27.08.18 09:29

@Manhattan Je vám moc přáno ;) doufám že také budu moct být maminkou

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 27.08.18 10:11

@untoldnecessa­ryevil Děkuji, už máme doma 7měsíční holčičku :) Moc držím palce, ať se vám také podaří :hug:

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 27.08.18 10:12

Ahojky já to měla tak : první cyklus jen kontryhelovy čaj, druhý cyklus kontryhelovy čaj, Femibion 1- na ten Femibion pořád zapomínám beru ho 2-3 krát týdně, a teďka začínám třetí cyklus - kontryhel, femibion- když si vzpomenu a koupila jsem si kapky gynex a ten kontryhel+ gynex- budu do ovulky podle ovulacnich testu ji mám cca 12 DC, a jinak si dělám ovulační testy od samého začátku, a listovku jim fakt pravidelně už 5 měsíc ta se ma brát 3 měsíce před tým než se začne snažit a není to žádná katastrofa já kupují za 79 a je na 3 měsíce :-) a dneska jsem 7 DC :-) akorát mi jedna tady psala, že je zbytečne brát kontryhel+ gynex , že to to sami ale , když už jsem si ho koupila tak to s ním zkusím :-)

Janee19
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 27.08.18 10:35

@untoldnecessa­ryevil

Pajule25
Kecalka 175 příspěvků 27.08.18 10:37

Mě hodně pomáhá při menstruačních bolestech tojo…piju ho cca 4 měsíce…nepřijde mi že by se mi nějak změnil cyklus :nevim:

Nugetkka
Kecalka 228 příspěvků 27.08.18 10:38

Ahoj. Já kontryhel pila hned po revizi, ms dorazila po 30dnech, což je můj klasický cyklus. Bohužel dorazila i druhá ms a to už jsem kontryhel nepila, tak jsem zase nasadila a budu pít do ovulace. Kyselinu listovou užívám pravidelně každý den a dnes mi má dorazit i čaj Dr. Mojžíšové, tak chci taky vyzkoušet. Všem přeju hodně zdaru při snažení ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10081 příspěvků 27.08.18 10:39

Mne nezabral vůbec. Akorát jsem po něm měla silnější ms, protože podporuje růst sliznice. Ale na cyklus nebo ovulaci či otěhotnění neměl vliv žádný

untoldnecessaryevil
Povídálka 38 příspěvků 27.08.18 10:44

@Manhattan to je krásné :srdce:

terrka83
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 27.08.18 10:50

Mě bohužel naopak cyklus pěkně rozhodil :( :(  :(

untoldnecessaryevil
Povídálka 38 příspěvků 27.08.18 11:20

@terrka83 tak já defakto cyklus ani nemám .. menses 2× ročně a tento rok byla 3× no .. toď vše :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >