Zkušenosti s kosmetikou Manufaktura - Baby & Sensitive

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Edinblossom
Nováček 3 příspěvky 06.02.19 09:24
Zkušenosti s kosmetikou Manufaktura - Baby & Sensitive

Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli nemáte někdo zkušenosti s kosmetikou pro miminka z Manufaktury (Baby & Sensitive) a případně od jakého věku byste doporučili to používat? Kamarádka mi o této řadě říkala a mě zajímá, jestli se hodí i pro miminko novorozené nebo pár měsíců staré. Děkuji :)

Přečtěte si článek: Kosmetika a lékárnička pro miminko: Co do ní?

Reakce:
kajisss
Kecalka 104 příspěvků 06.02.19 09:29

Ahoj, my jsme tuto kosmetiku zkoušeli a malý se po ní osypal. Ale krásně voní a je příjemná. Podle mě je těžké Ti takhle poradit, já chtěla používat přírodní kosmetiku a pomalu jsem ustupovala v požadavcích, zkusila jsem Weledu, Halíka, Renovality, Manufakturu a skončili jsme u Biodermy ABC. Je to jediná značka, po které se syn neosype. Když ho namažu čímkoli jiným tak má hned vyrážku. Takže těžko říct, třeba Vám sedne hned a třeba budete taky hledat :(

Edinblossom
Nováček 3 příspěvky 06.02.19 09:32

@kajisss aha, jasně, tak uvidíme. Nejsem v tom ještě moc zběhlá, termín mám za 8 týdnů, tak si dělám rešerši. Díky!

Hanka1
Extra třída :D 13965 příspěvků 06.02.19 09:56

Ja bych zadnou kosmetiku pro miminko neshanela, na koupel mu staci obycejna voda a na mazani olej z lekarny…

Jinak s touto detskou radou zkusenosti nemam, ale co Manufaktura v roce 2018 mela limitky ve stylu prvni republiky s vuni fialka a lipa, tak od te doby nepouzivam nic jineho. Hlavne ta rada fialka a vyrobky ji parfemovane je top! :palec: :potlesk:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >