Reklama

Zkušenosti s kosmetikou Tien de?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 20.02.18 09:57
Zkušenosti s kosmetikou Tien de?

Ahoj mamiky zajímaly by me vaše zkušenosti s touto kosmetikou? Případně doporucte jinou kosmetiku se kterou jste spokojené. Je mi 30 let a mám mastnou pleť. Budu ráda za Vaše rady. Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22094 příspěvků 20.02.18 10:05

@Ivulka88 Tuhle kosmetiku neznám, ale mám poslední půl rok oblíbenou kosmetiku Yves Rocher, je skvělá, plet se mi hodně zlepšila :palec:

LennyL1
Kecalka 380 příspěvků 20.02.18 10:05

Na toto téma je tu spousta diskuzí.

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 20.02.18 10:22
@Jančakecalka píše:
@Ivulka88 Tuhle kosmetiku neznám, ale mám poslední půl rok oblíbenou kosmetiku Yves Rocher, je skvělá, plet se mi hodně zlepšila :palec:

A kde se dá tato kosmetika zakoupit? :oops: :kytka:

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 20.02.18 10:24

Uriage a taky mám mastnou pleť. A tiande za mne už nikdy.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22094 příspěvků 20.02.18 10:25
@Ivulka88 píše:

Kupuju si jí přímo v prodejně Yves Rocher u nás v nákupním centu ;)

vjerunqa
Závislačka 3033 příspěvků 20.02.18 11:51
@Ivulka88 píše:

V kamenných obchodech nebo přes net. Jinak já doporučuji kosmetiku přírodní (a nejlépe zároveň netestovanou na zvířatech), což tato značka, stejně jako Tian De, nesplňuje ani náhodou. Mám ráda Dr. Hauschka, Lily Lolo, Faith in Nature.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22094 příspěvků 20.02.18 11:56

@vjerunqa Ono jde hlavně o to, že co sedne jedný, nemusí vyhovovat druhý. Dr. Hauschka jsem měla, ale nebyl to pro mě žádný zázrak.

vjerunqa
Závislačka 3033 příspěvků 20.02.18 12:26
@Jančakecalka píše:
@vjerunqa Ono jde hlavně o to, že co sedne jedný, nemusí vyhovovat druhý. Dr. Hauschka jsem měla, ale nebyl to pro mě žádný zázrak.

Souhlasím, co člověk, to zkušenost a názor. Já od Hauschky nedám dopustit na čisticí krém, pleťové tonikum, Revital masku, meduňkový krém. Naopak mě příliš nenadchla dekorativka, ale možná jí dám ještě někdy šanci. Lily Lolo má úžasnou právě dekorativku a denní a noční krém. Faith in Nature též skvělé krémy a šampóny a sprcháče / pěny pro děti.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >