Zkušenosti s kosmetikou Tien de?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1733 příspěvků 20.02.18 09:57
Zkušenosti s kosmetikou Tien de?

Ahoj mamiky zajímaly by me vaše zkušenosti s touto kosmetikou? Případně doporucte jinou kosmetiku se kterou jste spokojené. Je mi 30 let a mám mastnou pleť. Budu ráda za Vaše rady. Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 21662 příspěvků 20.02.18 10:05

@Ivulka88 Tuhle kosmetiku neznám, ale mám poslední půl rok oblíbenou kosmetiku Yves Rocher, je skvělá, plet se mi hodně zlepšila :palec:

LennyL1
Kecalka 283 příspěvků 20.02.18 10:05

Na toto téma je tu spousta diskuzí.

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1733 příspěvků 20.02.18 10:22
@Jančakecalka píše:
@Ivulka88 Tuhle kosmetiku neznám, ale mám poslední půl rok oblíbenou kosmetiku Yves Rocher, je skvělá, plet se mi hodně zlepšila :palec:

A kde se dá tato kosmetika zakoupit? :oops: :kytka:

lachtanice86
Kelišová 5407 příspěvků 20.02.18 10:24

Uriage a taky mám mastnou pleť. A tiande za mne už nikdy.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21662 příspěvků 20.02.18 10:25
@Ivulka88 píše:

Kupuju si jí přímo v prodejně Yves Rocher u nás v nákupním centu ;)

vjerunqa
Závislačka 2825 příspěvků 20.02.18 11:51
@Ivulka88 píše:

V kamenných obchodech nebo přes net. Jinak já doporučuji kosmetiku přírodní (a nejlépe zároveň netestovanou na zvířatech), což tato značka, stejně jako Tian De, nesplňuje ani náhodou. Mám ráda Dr. Hauschka, Lily Lolo, Faith in Nature.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21662 příspěvků 20.02.18 11:56

@vjerunqa Ono jde hlavně o to, že co sedne jedný, nemusí vyhovovat druhý. Dr. Hauschka jsem měla, ale nebyl to pro mě žádný zázrak.

vjerunqa
Závislačka 2825 příspěvků 20.02.18 12:26
@Jančakecalka píše:
@vjerunqa Ono jde hlavně o to, že co sedne jedný, nemusí vyhovovat druhý. Dr. Hauschka jsem měla, ale nebyl to pro mě žádný zázrak.

Souhlasím, co člověk, to zkušenost a názor. Já od Hauschky nedám dopustit na čisticí krém, pleťové tonikum, Revital masku, meduňkový krém. Naopak mě příliš nenadchla dekorativka, ale možná jí dám ještě někdy šanci. Lily Lolo má úžasnou právě dekorativku a denní a noční krém. Faith in Nature též skvělé krémy a šampóny a sprcháče / pěny pro děti.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama