Zkušenosti s kroužky pro malé děti v Havířově

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MMMB
Povídálka 40 příspěvků 11.12.17 08:22
Zkušenosti s kroužky pro malé děti v Havířově

Dobrý den,
chtěla bych se synem (2 roky) vyzkoušet teď přez zimu nějaké skupinkové aktivity (písničky, říkanky atd.) u nás v Havířově. Máte zkušenosti s fitcentrem Proměny (středy dopoledne) nebo s Mama klubem? Jak lekce probíhá? Je to pro dítě zajímavé?
Děkuji :))

Reakce:
simsa55
Stálice 68 příspěvků 11.12.17 09:35

Mam zkusenosti jen s pani Pawlicovou-cviceni pro deti a zatim jsem spokojena. Lekce jsou s pisnickama, uci se tam pohybove rikanky nebo se vymysli ruzna prekazkova draha.Ale chodime do kategorie 10-18 mesicu, tak nevim jak to je u vetsich, ale pocitam, ze podobne. :)

admin
Extra třída :D 11448 příspěvků 11.12.17 11:34

Dobrý den,

jen připomínám, že jsou tu i soukromé skupiny, kde máte větší soukromí a přehledný prostor - můžete tu diskutovat ve více vláknech, používat společnou nástěnku, fotoalbum nebo bazar. Můžete se tu dát dohromady s ostatními maminkami z okolí Havířova a třeba se na kroužcích pro děti poznat i osobně. :)

Příjemné povídání přeje :kytka:
adminka Eliška

MMMB
Povídálka 40 příspěvků 11.12.17 12:13

@simsa55
Super, dekuju :) už na to koukám a syna tam asi prihlasim, vypadá to Dobre ;))

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >