Zkušenosti s laserovým odstraněním chloupků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 13:16
Zkušenosti s laserovým odstraněním chloupků

Ahojky všem! :mavam:
Ve čtvrtek si jdu nechat odstranit chloupky laserem, máte s tím někdo zkušenosti?
Jelikož mám doost tmavé chloupky po celé tváři ( boky, knírek, brada, krk) a poměrně světlou pleť tak to jde až moc vidět. Měla jsem i laser doma, ale ten mi vůbec nepomáhal, tak jsem zvědavá na toto. Paní mi říkala, že někomu stačí jedna procedura, někomu nestačí ani 10. Kolikrát jste byly Vy? Paní to dělá “na čtverečky”a jestli dobře počítám, tak mně by to mělo vyjít na 600,– (1 čtvereček 60kč, myslím). Ale jelikož už vidím, že u mne to bude zas na 10 procedura tak počítám s 6000-7000 Kč. Nojo, krása je hold drahá :mrgreen:
anonym z důvody informacích pro mě citlivých.

Reakce:
milktea
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 29.07.19 13:52

Hlavně bych na to nechodila teď v létě, neměla bys pak na slunce, aby se ti neudělaly skvrny. Jinak si myslím, že tmavé chloupky/světlá pleť je na laser ideální. Já mám jen ten domácí a to se musí opakovat každou zimu několikrát.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 13:59

Zkušenost s odstraněním chloupků sice nemám, ale překvapuje mě, že ti bude někdo odstraňovat chloupky z obličeje v tomto slunečném období :think:. Já chodím na laserové odstranění pigmentových skvrn, mám za sebou již několik různých druhů laserů, ale nikdy mi nikdo nechtěl zákrok dělat přes léto. Vždycky v období konec září, začátek března :think:. Sežeň si raději nějaká doporučení, než do toho půjdeš. Máš světlou pleť, laser je sice fajn pomocník, ale může i uškodit. Abys nakonec nelitovala :think: :hug:.
Prosím o zachování anonymity, podle svých rozsáhlých skvrn v obličeji bych mohla být poměrně snadno poznána. Děkuji :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 14:51

@milktea Aha 8o Paní mi právě o tom, že by se to nemělo dělat v létě nic neříkala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 14:53
@Anonymní píše:
Zkušenost s odstraněním chloupků sice nemám, ale překvapuje mě, že ti bude někdo odstraňovat chloupky z obličeje v tomto slunečném období :think:. Já chodím na laserové odstranění pigmentových skvrn, mám za sebou již několik různých druhů laserů, ale nikdy mi nikdo nechtěl zákrok dělat přes léto. Vždycky v období konec září, začátek března :think:. Sežeň si raději nějaká doporučení, než do toho půjdeš. Máš světlou pleť, laser je sice fajn pomocník, ale může i uškodit. Abys nakonec nelitovala :think: :hug:.
Prosím o zachování anonymity, podle svých rozsáhlých skvrn v obličeji bych mohla být poměrně snadno poznána. Děkuji :kytka:

Mně paní přes telefon neříkala právě o tom, že by to mohlo uškodit a udělat skvrny :( To jsem vůbec netušila. Jinak díky :hug:

Váš příspěvek
Reklama