Zkušenosti s látkovými plenami Sketch

44
16.7.13 11:23

Zkušenosti s látkovými plenami Sketch

Máte zkušenost s látkovými plenami značky Sketch? Jsou z vhodného materiálu? natrefila jsem na ně na aukru a mají fajn ceny. díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9454
16.7.13 11:28

Vetsina lidi na ne strasne nadava…me napr. prisly docela fajn :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9454
16.7.13 11:29

Ale je fakt ze jsem mela latkovy pliny dohromady tri…pouzivala jsem jen vyjimecne..tak mozna proto :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8924
16.7.13 12:36

Nebrat, protekaji, nic nevydrzi, cena odpovida kvalite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14857
16.7.13 12:41

Nebrat a ani nic levneho z aukra, vetsinou je to k nicemu a ani se nedaji pak prodat, pac je nikdo nechce, ani za tu cenu to moc nestoji, co se tak pohybuju na int. diskuzich o plenach, tak na ne hodne nadavaj. Leda jako rychla plena, kdyz je jich treba vic…ale i tam se to da resit levneji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1685
16.7.13 16:59

Ja si pred casem koupila dve testovaci sady, kazda byla z jineho materialu. Nejhorsi byla ta jakoby vse v jednom, protekala takze jsem na ni stejne musela dat svrchnacky. Dohromady jsem mela i se sketchama asi 25 plen, vetsina byla podomacku sita, takze nemuzu srovnavat s tema lepsima znackovyma plenama. Pouzivam je do ted na spani po obede. Jinak mi neprisly buhvijak hrozny, ja byla celkem spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
18.7.13 12:26

Díky za odpovědi!
tak já radši zaplatím za kvalitu. Máme v plánu i druhé dítě. Proto nechci investovat do šuntu. A máte tip na dobré látkové pleny? konkrétně i třeba s odkazem? díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama