Zkušenosti s lázněmi Jeseník a léčbou psychiky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marťuše
Závislačka 3472 příspěvků 13.08.18 08:32
Zkušenosti s lázněmi Jeseník a léčbou psychiky

Ahoj, jdu se pro vaše zkušenosti s lázněmi Jeseník a léčbou psychiky. Máte někdo zkušenosti s těmito lázněmi? Jak tam probíhá léčba, jaký je tam přístup k pacientovi atd? Projížděla jsem internet a nic jsem nenašla co by bylo aktuální. Vše tak 5 let staré nic neříkající diskuze. Děkuji

Reakce:
Sue2008
Kecalka 126 příspěvků 13.08.18 09:05

Uplne osobni zkusenost nemam,ale dvakrat po sobe tam byla babicka a vzdy jsme ji vyzvedavali celou nadsenou. Program (procedury atd.) jsou dost nabite, ale zas clovek nema cas na blbosti. A prostredi je krasne.

Fifi2
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 13.08.18 09:09

Ahoj zkušenosti nemám vůbec, ale byli jsme tam teď v sobotu na výletě a myslím si, že už jen pobyt v té krásné přírodě a procedury v balneo parku by psychice mohly pomoct :palec: klidně bych tam byla měsíc, jsou tam místa na opalování,krásný výhled..kamínkové nádrže s ledovou vodou na nožky a ruce..pěkná procházka.. už jen to je balzám na nervy :dance:

Russet
Extra třída :D 12178 příspěvků 13.08.18 09:45
@Fifi2 píše:
Ahoj zkušenosti nemám vůbec, ale byli jsme tam teď v sobotu na výletě a myslím si, že už jen pobyt v té krásné přírodě a procedury v balneo parku by psychice mohly pomoct :palec: klidně bych tam byla měsíc, jsou tam místa na opalování,krásný výhled..kamínkové nádrže s ledovou vodou na nožky a ruce..pěkná procházka.. už jen to je balzám na nervy :dance:

Jo balneopark je skvělý. Když je hezky, dá se tam být hezky dlouho. Vyřádil se tam i 2,5 letý syn ve vodě. Za mě nejhezčí lázně :kytka: Ale byla jsem tam jen na krátkém pobytu s pár procedurami.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 13.08.18 13:32

Ahoj, také by mě to zajímalo, psycholožka mi lázně Jeseník doporučuje. Můžu se zeptat, s čím se léčíš? Klidně do SZ. Díky. Jinak byla tam kamarádka v roce 2015 a myslím, že byla spokojená. Pak tam opakovaně byl kamarád a úplně nadšený, byl tam i letos.

Fifi2
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 13.08.18 14:03

@Russet moje řeč nejkrásnější lazne.. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 19:57
@Marťuše píše:
Ahoj, jdu se pro vaše zkušenosti s lázněmi Jeseník a léčbou psychiky. Máte někdo zkušenosti s těmito lázněmi? Jak tam probíhá léčba, jaký je tam přístup k pacientovi atd? Projížděla jsem internet a nic jsem nenašla co by bylo aktuální. Vše tak 5 let staré nic neříkající diskuze. Děkuji

Jezdím do těchto lázní opakovaně a jsem nadšená (vrátila jsem se před 2 týdny). Jezdím v létě, vždy mi pomohou a čerpám z nich energii až tak do Vánoc. Jako nečekej ale zázrak. Pokud jsi ve fázi, kdy je ti opravdu blbě, tak to vhodné není. Spíš takové doléčení. A co tvůj psychiatr. Ten ti lázně doporučuje?

Marťuše
Závislačka 3472 příspěvků 15.08.18 09:44

Mám tam jet v září a právě se bojím trošku cizího prostředí a jak to tam chodí. Doufám, že to je klasický lázeňský režim a né nemocniční. Jelikož ten mi fakt nevyhovuje. Potřebuji si pročistit hlavu , mít čas na uspořádání myšlenek. Neřešit běžné denní záležitosti. Mám pocit, že funguji jako robot. Hlavně mne zajímají jak se tam léčí. Přístup personálu.
Lékařka mi je doporučila a já kývla,ale teď mám strach.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >