Reklama

Zkušenosti s lázněmi Jeseník a léčbou psychiky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marťuše
Závislačka 3472 příspěvků 13.08.18 08:32
Zkušenosti s lázněmi Jeseník a léčbou psychiky

Ahoj, jdu se pro vaše zkušenosti s lázněmi Jeseník a léčbou psychiky. Máte někdo zkušenosti s těmito lázněmi? Jak tam probíhá léčba, jaký je tam přístup k pacientovi atd? Projížděla jsem internet a nic jsem nenašla co by bylo aktuální. Vše tak 5 let staré nic neříkající diskuze. Děkuji

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineSue2008
Stálice 52 příspěvků 13.08.18 09:05

Uplne osobni zkusenost nemam,ale dvakrat po sobe tam byla babicka a vzdy jsme ji vyzvedavali celou nadsenou. Program (procedury atd.) jsou dost nabite, ale zas clovek nema cas na blbosti. A prostredi je krasne.

Fifi2
Kecalka 172 příspěvků 1 inzerát 13.08.18 09:09

Ahoj zkušenosti nemám vůbec, ale byli jsme tam teď v sobotu na výletě a myslím si, že už jen pobyt v té krásné přírodě a procedury v balneo parku by psychice mohly pomoct :palec: klidně bych tam byla měsíc, jsou tam místa na opalování,krásný výhled..kamínkové nádrže s ledovou vodou na nožky a ruce..pěkná procházka.. už jen to je balzám na nervy :dance:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10926 příspěvků 13.08.18 09:45
@Fifi2 píše:
Ahoj zkušenosti nemám vůbec, ale byli jsme tam teď v sobotu na výletě a myslím si, že už jen pobyt v té krásné přírodě a procedury v balneo parku by psychice mohly pomoct :palec: klidně bych tam byla měsíc, jsou tam místa na opalování,krásný výhled..kamínkové nádrže s ledovou vodou na nožky a ruce..pěkná procházka.. už jen to je balzám na nervy :dance:

Jo balneopark je skvělý. Když je hezky, dá se tam být hezky dlouho. Vyřádil se tam i 2,5 letý syn ve vodě. Za mě nejhezčí lázně :kytka: Ale byla jsem tam jen na krátkém pobytu s pár procedurami.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 13.08.18 13:32

Ahoj, také by mě to zajímalo, psycholožka mi lázně Jeseník doporučuje. Můžu se zeptat, s čím se léčíš? Klidně do SZ. Díky. Jinak byla tam kamarádka v roce 2015 a myslím, že byla spokojená. Pak tam opakovaně byl kamarád a úplně nadšený, byl tam i letos.

Fifi2
Kecalka 172 příspěvků 1 inzerát 13.08.18 14:03

@Russet moje řeč nejkrásnější lazne.. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 19:57
@Marťuše píše:
Ahoj, jdu se pro vaše zkušenosti s lázněmi Jeseník a léčbou psychiky. Máte někdo zkušenosti s těmito lázněmi? Jak tam probíhá léčba, jaký je tam přístup k pacientovi atd? Projížděla jsem internet a nic jsem nenašla co by bylo aktuální. Vše tak 5 let staré nic neříkající diskuze. Děkuji

Jezdím do těchto lázní opakovaně a jsem nadšená (vrátila jsem se před 2 týdny). Jezdím v létě, vždy mi pomohou a čerpám z nich energii až tak do Vánoc. Jako nečekej ale zázrak. Pokud jsi ve fázi, kdy je ti opravdu blbě, tak to vhodné není. Spíš takové doléčení. A co tvůj psychiatr. Ten ti lázně doporučuje?

Marťuše
Závislačka 3472 příspěvků 15.08.18 09:44

Mám tam jet v září a právě se bojím trošku cizího prostředí a jak to tam chodí. Doufám, že to je klasický lázeňský režim a né nemocniční. Jelikož ten mi fakt nevyhovuje. Potřebuji si pročistit hlavu , mít čas na uspořádání myšlenek. Neřešit běžné denní záležitosti. Mám pocit, že funguji jako robot. Hlavně mne zajímají jak se tam léčí. Přístup personálu.
Lékařka mi je doporučila a já kývla,ale teď mám strach.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >