Zkušenosti s logopedickou školkou Veslařská Brno

Anonymní
6.6.21 11:12

Zkušenosti s logopedickou školkou Veslařská Brno

Milé maminky,
chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s touto konkrétní logopedickou školkou. Dcera má diagnostikovanou vývojovou dysfázii a byla jí doporučena právě tato školka. Vím, že je to dle všeho školka na velmi dobré úrovni, nejlepší svého druhu v Brně. Mám však trochu obavy z toho, jak si dcera (5 let) v nové školce zvykne, v té stávající, kam chodí teď (běžná MŠ), je velmi spokojená a má tam spoustu kamarádek. Je mi tedy líto vytrhávat ji z tohoto kolektivu. Navíc její logopedický problém je spíše mírnějšího charakteru, mám trochu strach, aby ji děti s vážnějšími řečovými problémy spíše nestáhly dolů, a i se chci zeptat tak zhruba na to, s jakým profilem tam děti chodí, zda pouze s logopedickými problémy či i s jinými obtížemi.
Jsem již skoro rozhodnutá tam dceru dát, myslím, že by jí intenzivní logopedická péče mohla výrazně pomoct, ale malý červíček pochybností stále hlodá… Chci se tedy zeptat, zda byste tam na mém místě své dítko daly. A můžete mi rovněž napsat své zkušenosti ohledně svých dětí, které chodí do jakýchkoliv logopedických MŠ v naší republice.
Předem moc děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16727
6.6.21 11:51

Na fb skupiny VD Brno a okolí a Rodiče dětí s vývojovou disfázii, tam ti poradí a přes lupu najdeš už řešený podobný příspěvky.

Sama tam chodím pro recenze na KL.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat