Zkušenosti s magnetickými řasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
M143
Nováček 3 příspěvky 13.01.19 11:16
Zkušenosti s magnetickými řasy

Dobrý den holky, máte nějaké zkušenosti s magnetickými řasy? Přemýšlím o nich, nikdy sem žádný umělý nenosila, ale tohle mě zaujalo :roll: co vy na to? 8)

Reakce:
pecenaBrokolice
Kecalka 127 příspěvků 13.01.19 12:07

Ahoj, já mám zkušenost a musím říct, že magnetické řasy jsou na nic. Stačí mrknout a padají, on ten magnet není úplně nejsilnější… Za mě jen permanentní řasy. ;)

M143
Nováček 3 příspěvky 14.01.19 16:44

@pecenaBrokolice a měla jste ty originále babewings, nebo jinou značku? Protože 1300 za řasy je pecka, ale pokud fungují, tak proč ne :nevim:

adriana24
Závislačka 3015 příspěvků 14.01.19 17:00

@M143 já měla ardell a katastrofa, když chci na nějakou akci mega řasy, tak si je tam lepím

pecenaBrokolice
Kecalka 127 příspěvků 16.01.19 19:59

@M143 Ano, byly to BabeWings a děs… Permanentní jsou drahé, ale vydrží, když je dělá kvalitní kosmetička. :mavam: Ale magnetické mi opravdu padaly, jak jsem zamrkala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Tereza vytočila soudce! Kouřila na chodbě, teď má utrum

Další nepříjemnost pro Terezu Hlůškovou (22) je na světě! Češka, která je v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >