Zkušenosti s manželovou nevěrou

26
31.3.16 05:49

Zkušenosti s manželovou nevěrou

Ahoj,
chtěla bych se zeptat žen, které tuto zkušenost mají za sebou. Jak se u Vás provalila nevěra? Fungovala intuice? Začal se manžel chovat jinak? Jak dlouho trval manželův poměr s milenkou? Zůstal s Vámi, nebo k ní odešel?
Mám podezření, že si manžel někoho našel. Pracuje 200 km od našeho bydliště a domů pravidelně na 2 -3 dny dojíždí. Máme 2 děti 12 a 8 let. Vztah jsme měli normální. Cítím, že se něco změnilo a mám i podezření. Ráda bych si přečetla vaše zkušenosti.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17669
31.3.16 06:11
@vizer píše:
Ahoj,
chtěla bych se zeptat žen, které tuto zkušenost mají za sebou. Jak se u Vás provalila nevěra? Fungovala intuice? Začal se manžel chovat jinak? Jak dlouho trval manželův poměr s milenkou? Zůstal s Vámi, nebo k ní odešel?
Mám podezření, že si manžel někoho našel. Pracuje 200 km od našeho bydliště a domů pravidelně na 2 -3 dny dojíždí. Máme 2 děti 12 a 8 let. Vztah jsme měli normální. Cítím, že se něco změnilo a mám i podezření. Ráda bych si přečetla vaše zkušenosti.
Díky

Víš už teď, co budeš dělat, jestli na nevěru přijdeš? Jestli nevíš, nepátrej. Nestojí to za to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60287
31.3.16 06:22

Choval se jak kreten.je s ni, zpatky jsem ho ani nechtela. Napraskali to deti.
Lama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5936
31.3.16 06:29

Ženská intuice je ten největší dar, co máme.
:hug:

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
31.3.16 06:36

Nechci ze sebe dělat blázna :roll: To vím. Jestli někoho má, chci to vědět, abych to mohla nějak řešit. Záleží taky na jeho postoji. Vím, že když na něj uhodím, tak vše popře.
Proto bych ráda znala vaše zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
31.3.16 06:39

To je hrozný dozvědět se to od dětí 8o 8o 8o 8o To je jako viděly? 8o 8o 8o Mě syn řekl, že si manžel telefonuje s nějakou paní (už víckrát)a směje se. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
917
31.3.16 06:45

Prohledej mu telefon, buď tajně nebo se ho přímo zeptej, ať ti ho ukáže (ale nenechej mu čas, aby něco mazal). Pak budeš mít případný důkaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
31.3.16 06:49

Do telefonu se mu nedostanu - odemkne ho otiskem prstu :,( V emailu nic nemá, FB nepoužívá :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
917
31.3.16 06:52

@vizer A kdyby jsi se zeptala, jestli ti ho může půjčit? Třeba že se chceš kouknout na internet, něco vyfotit apod. Chápu, že nechceš riskovat, že ho obviníš neprávem, ale ta případná žádost o kouknutí do toho telefonu je taky možnost. S tím teda, že je otázkou co by se dělo, kdyby tam nic nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
31.3.16 06:57

To je právě to, že telefon nedá z ruky. Zkusila jsem to s tím internetem, jakože mi nejde v telefonu. Tak chtěl můj, že se na to podívá, jestli jsem si to blbě nenastavila :roll: Každé ráno někomu píše(myslí, že je nenápadný)stejně tak večer. Dokonce se mnou přestal spát. Když se ho ptám, co se děje. Říká že nic, je unavený, má toho moc…Kecy, kecy, kecy. :cert: K dětem se chová perfektně, ale náš vztah jde do kopru. Já to cítím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9165
31.3.16 07:06
@vizer píše:
To je hrozný dozvědět se to od dětí 8o 8o 8o 8o To je jako viděly? 8o 8o 8o Mě syn řekl, že si manžel telefonuje s nějakou paní (už víckrát)a směje se. :nevim:

To ale přece nutně neznamená, že někoho má. To spíše to jak si střeží telefon, je k tobě odtažitý…to je přinejmenším zvláštní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
31.3.16 07:07

@vizer
Zajeď za ním na pár dní. Zamluv si tam hotel a udělejte si pár hezkých dnů. Prohlédneš si jeho prostředí, uvidíš jeho spolupracovníky, zajdeš s ném do jeho hospody. Možná něco zjistíš a když ne, tak vás třeba pár dnů bez dětí sblíží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
31.3.16 07:09
@Kotatko03 píše:
To ale přece nutně neznamená, že někoho má. To spíše to jak si střeží telefon, je k tobě odtažitý…to je přinejmenším zvláštní.

A nebo je to jen flirtík. Spousta žen tvrdí, že flirt nic neznamená a že je k životu nutný. Možná to tak mají i muži.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58599
31.3.16 07:14
@vizer píše:
Ahoj,
Díky

nešlo o manžela, ale o přítele, nakopala jsem ho :nevim: ale byla jsem si 100% jistá - načapala jsem ho v akci.. u Tebe, asi bych si za nim udělala výlet..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9165
31.3.16 07:14
@Kobliha51 píše:
A nebo je to jen flirtík. Spousta žen tvrdí, že flirt nic neznamená a že je k životu nutný. Možná to tak mají i muži.
:palec: I to je možné. :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama