Zkušenosti s manželskou/partnerskou poradnou

Anonymní
12.5.20 11:34

Zkušenosti s manželskou/partnerskou poradnou

Ahoj ženy. Zajímalo by mě, jestli máte některá zkušenosti s docházením do partnerské poradny. Jestli to pomohlo nebo bylo k ničemu. Případně doporučení na nějakého terapeuta v PCE nebo HK. Taky jak to tam třeba probíhalo a tak. Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26352
12.5.20 12:01

My jsme chodili, asi 3 měsíce. Sice to nepomohlo k nápravě a zachování manželství, ale hodně to pomohlo jinak. Mně teda zásadně, pochopit, že fakt je konec, nemá to smysl prodlužovat..a ex to pomohlo velmi. Konečně mu trochu došlo, jak se ty roky choval a že jsem proti tomu vážně něco měla, a začal se snažit věnovat se dětem, a uznal, že jsem taky osobnost se svými potřebami. Kdybych znovu potřebovala pomoc, obrátila bych se tam. Byla to poradna v centru pro rodinu a vztahy. Ale na Moravě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
12.5.20 12:43

Pomuze asi jen kdyz jste otevreni oba a umite priznat chyby. Kamarad a kamaradka tam chodili, vysledek byl stejne rozchod, nic se nezmenilo. Meli oba hodnoty uplne jinde(setrit vs uzivat zivota, poradek vs cistota)…coz se odrazelo I ve vychove deti a nikdo nebyl schopen priznat chybu. Jednou to uz bylo asi jedno a bral to jako vyhazov penez druhej chtel furt zase o tom partnerstvi mluvit a nekoho menit.

Strasne by me zajimalo jestli poradna nekomu zachranila partnerstvi. Prijde mi ze pokud lidi do poradny prijdou tak uz ten vztah je nevim dost naruaenej(nevera, tvrdy hadky kdy druhej ukaze tu osklivou tvar a prvni si to uz vlije do pameti…)
I pokud se dva domluvej ze spolu nemuzou byt ale zachovaj si pratelsky vztah je obrovskej uspech. Takove pary velmi obdivuji.

Tak jako tak preju stesti, nadeje umira posledni a kdyz oba chteji tak je mozne cokoliv. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
27.9.20 02:34

Poradenství-manželstvi

Dobrý den, chci tímto požádat o kontakt na schopného psychologa ohledně manželského vztahu, jsem s manželkou 6 let máme dvě krásné děti a v důsledku mé zatvrzelosti jsem asi neviděl že se nám manželství sype… pokud možno okolí Praha-Kladno děkuji JS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat