Zkušenosti s mediací, nejlépe Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 21:59
Zkušenosti s mediaci, nejlépe Praha

Dobrý den, s manželem se budeme rozvádět, bohužel se nedohodneme na záležitostech ohledně děti. Máte, prosím, někdo zkušenosti s mediaci? Průběh, výsledek, apod.?Může ji nařídit i OSPOD nebo jen soud?
Děkuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 03:01

Narizuje soud. Kazdy si plati sam. Prubeh: X hodin cca na 3-4 sezenich se jedna ci dve asi psycholozky snazi, abyste se nejakym zpusobem dohodli. Takze vysledkem je bud dohoda nebo nedohoda. Dela se z toho zapis k soudu.
Prosim anonym nebo smazat - osobni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 10:07

Děkuji za odpověď, taky jsem kvůli citlivosti jako anonym. Můžu vědět v jakém případě ji nařizuje soud? a když k dohodě nedojde, je potom ještě nějaký postup?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 20:59

Soud ji narizuje zpravidla vzdy, kdy si jeden z rodicu poda navrh na stridavou peci. Kdyz nedojde k dohode, udela se o tom zapis, ktery se posle na soud. At s tim soudce nejak nalozi. V nasem pripade nemoznost dohody ze strany matky, otec pote stridavku u soudu vyhral. Nemyslim si, ze to bylo kvuli nedohode na mediaci, ale i kvuli jinym aspektum. Nejedna se primo o me, ale bezprostredne se me to dotyka. Proto anonym nebo smazat. Dekuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 22:28

Samozřejmě anonym, respektuji. A nemáte kontakt na konkrétního mediátora? Je jich hodně, ale vždy je lepší na doporučení, děkuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 04:00

Nebylo to v Praze. A i kdyby, tak to nebylo nic extra, co bych doporucila. Tykat si a hrat na kamarady s cizima lidma a sverovat jim nedobrovolne nejosobnejsi veci ze sveho zivota neni fakt nic prijemneho. Ale v takovymhle duchu bude asi kazda mediace. O respektovani anonymu prosim spis emimino.

Váš příspěvek
Reklama