Reklama

Zkušenosti s metioninem při padání vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barborika
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 14.08.18 19:15
Zkusenosti s metioninem pri padani vlasu

Ahoj, pomohl vam? Diky :)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6080 příspěvků 14.08.18 19:51

@Barborika to záleží proč ti padají. Mně padaly vlasy po léčbě a to nepomohlo nic. Léčbu jsem ukončila a najela na methionin a bylo to lepší ale těžko říct zda z doplňků nebo ukončení léčby

vulpes
Kelišová 5016 příspěvků 14.08.18 19:57

neuškodí. Někdy třeba i trochu může pomoci…

Prtulak
Kecalka 204 příspěvků 14.08.18 20:17

@Barborika pomohl. I nehty byly kvalitnější. Kupovala jsem takový ten „míchaný“ přímo v lékárně. O dost levnější než ty s obrazkama.

Uživatel je onlineLaPaloma
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 14.08.18 20:27

Methionin určitě, to řeknou v každé lékárně. Ještě bych zkusila šampon Alpecin a tonikum na kůži Alpecin.

Prtulak
Kecalka 204 příspěvků 14.08.18 20:33

@Barborika,… a ještě jsem zapomněla, užívala jsem ho v kombinaci se zinkem. Doporučeno dermatologem. ;)

luca241
Ukecaná baba ;) 1619 příspěvků 15.08.18 08:13

Jako jediný na mě fungují právě přípravky s methioninem.jinak nic.takze za mě :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >