Zkušenosti s metodou vláskování obočí?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barbis
Stálice 55 příspěvků 02.03.17 13:39
Zkusenosti s metodou vlaskovani obočí?

Ahoj holky. V dubnu jsem objednana na vlaskovani obočí. Jsem blond od mala a mám světlý řasy a právě i obočí. Tak se ptám jakou máte zkušenost? Vypadá to jako řasy nebo ne? Díky :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 02.03.17 13:44

Nevim zda poradim, jsem spis brunetka. Ale s vysledkem jsem moc spokojena, nikdo krom nejblizsi rodiny to nepoznal. No manzel se samozrejme zhrozil, prvni dny jsou trochu „moc“:):) ale pak super. Pujdu zas.

Almatka
Kelišová 6790 příspěvků 02.03.17 13:52

Já teda mám v okolí pár případů a to vláskování vypadá fakt precizně, jeden chloupek obočí vedle druhého - to obočí je prostě super, ale nelíbí se mi to barevně, přijde mi, jako by všichni měli stejnou barvu, takovou nějakou černohnědou a nehodí se to moc k vlasům. Já bych si to taky přála, ale se světlejší barvou :nevim: U brunetek, černovlásek, tmavovlásek = super, ale ty blond - kamarádka má to obočí nádherné, ale v kombinaci s vlasy vypadá jak odbarvená…

Almatka
Kelišová 6790 příspěvků 02.03.17 13:55

Jo a tedy nevím, jestli je to stejná metoda, jedná se o mikroblading…a koukala jsem na jednu paní, co to dělá, co mi přijde rozumná a i má ty barvy obočí přizpůsobené - tohle má na svých stránkách - nalevo po úpravě a napravo před - což mi přijde super jemné a hodící se třeba k paní na obrázku.

barbis
Stálice 55 příspěvků 02.03.17 14:43

No z té barvy mám taky strach a už jsem připravená, že paní, co mi to bude dělat řeknu, aby volila co nejpřirozenejsi odstín :P A padá to někomu ty chloupky? Slyšela jsem někde, že se chodí na doplnění po měsíci s něco. Pridam teď moje obočí domalovany.

JaniceB
Extra třída :D 13269 příspěvků 1 inzerát 02.03.17 14:46

@Almatka Muzes dat odkaz na stranky? Rada bych mrkla. @barbis To nevypadava, to proste mizi…je to vytetovane do kuze, ale ne tak hluboko…melo by to vydrzet cca 1 rok a na doplneni by se melo chodit tak jednou za ten rok urcite. Ja mam tedy klasicky PM a zacalo to mizet az po 4 letech…ale za to je ta barva takova cervenohneda a ja mam vlasy uplne tmave…takze musim dokreslovat tase a docela dost. :roll:

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 02.03.17 14:49

Tak tohle vypadá dobře, ale jako blondýna bych se asi trochu bála. Je fakt, že když chodím na barvení také t je první den šok a pak ok. Kolik to stojí?

barbis
Stálice 55 příspěvků 02.03.17 14:52

Teď je akce u nás v salonu pouze do dubna za 2500.jinak 3500-4000.No jsem zvědavá :)

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 02.03.17 14:55

Tady to je za 2900 standart

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 02.03.17 15:00

Tak to by snad profesonálka měla dělat automaticky co nejpřirozeněj­ší, ne?

chodí se po měsíci či dvou na korekci - až vybledne první várka, tak se to může opravit. pak se chodí za rok

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 02.03.17 15:41

Pokud z prahy jdes k Michaele, na fb ma stranku, nebo k nekomu podobne sikovnemu tak ok, jestli k nejaky holce co ma certifikat mesic bych to neriskovala, kvalitni stoji 4-6tis + 1tis korekce

JaniceB
Extra třída :D 13269 příspěvků 1 inzerát 02.03.17 15:56

@Almatka To vypada fakt dobre…je videt, ze s citem…zadny ultra zverstva…Kdybyste videli mne pred lety…mela jsem chut skocit do kanalu hele…doted to nevymizelo cele a bude dost tezke tomu dat nejakou normalni podobu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

barbis
Stálice 55 příspěvků 02.03.17 16:09

Dejte si na fb kosmetika Proboštov. Neumim jsem dát odkaz. :nevim: Samozřejmě, že profesionálka bude už vědět! Ale ráda si o tom s paní popovidam :)

JaniceB
Extra třída :D 13269 příspěvků 1 inzerát 02.03.17 16:11

Ja osobne uz si hooodne rozmyslim, nez nekam vlezu…fakt:))))))))))­)))) Ja mela po PM kazde oboci jineho tvaru, pani se pokousela o vlaskovani klasickym strojkem tehdy /takze jsem mela misto oboci hrabe/, ktere nakonec na korekci vyplnila…nic jineho s tim neslo…no hnus. A to jsem nesetrila a salon to byl v centru Prahy…uz nikdy vice teda…a jak rikam, ted to mam normalne rezave:))))))) Nastesti uz hodne je pryc a jak jsem rada za dokreslovani tuzkou…takze sice zvazuju, ale uz budu hodne nejdriv procitat. Precejen je to na obliceji a ne na zadku:)))))))))­)))))

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >