Zkušenosti s mlékem Babybio nebo Holle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anna26th
Nováček 3 příspěvky 21.02.18 13:07
Zkusenosti s mlekem Babybio nebo Holle.....

Dobry den, rada bych se zeptala na Vase zkusenosti s mlekem od znacek Babybio nebo Holle. Do ted jsme pouzivali Nutrilon pronutra, ktery malemu vyhovoval, ale stale mi vrta hlavou palmovy olej. Z mnoha duvodu se mu vyhybam sama, tak proc bych mela krmit palmovym olejem sve miminko:( Take celkem bych rada vybrala nekomercni znacku s nejlepsi slozenim kdyz uz bohuzel jsem nemohla pokracovat v kojeni:(
Ale bohuzel moc na vyber nemame, ze? Z organickych znacek v zahranici se hodne chvali Holle, jenze opet obsahuje palmovy olej. Verim, ze jinak slozeni Um Holle je vyborne. Potom mam na vyber babybio, slozeni vypada dobre, bez palmoveho oleje a td. Ale tezko se nekde doctu recenzie (teda myslim v Cechach). Jednicka nam moc nevyhovovala, vyzkousela jsem 2 krat, vic jsem experimentovat s briskem nehodlala. Ale tehdy jsme trpeli na koliky, drzela jsem prisnou dietu, jen aby maleho nebolelo brisko, takze nase zla zkusenost mohla byt spojena s necim jinym. Ted uz mu bude 6 mesicu, takze brisko nas uz davno netrapi a budeme pak prechazet na pokracovaci mlecko.
Dekuji predem za vase zkusenosti.

Reakce:
KristynaTita
Kecalka 464 příspěvků 21.02.18 14:47

Um s palmovou srajdou bych svemu diteti nikdy nedala. Zmena mlela je na miste. Babybio obecne je kvalitní zalezitost

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >