Reklama

Zkušenosti s mlékem Babybio nebo Holle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anna26th
Nováček 3 příspěvky 21.02.18 13:07
Zkusenosti s mlekem Babybio nebo Holle.....

Dobry den, rada bych se zeptala na Vase zkusenosti s mlekem od znacek Babybio nebo Holle. Do ted jsme pouzivali Nutrilon pronutra, ktery malemu vyhovoval, ale stale mi vrta hlavou palmovy olej. Z mnoha duvodu se mu vyhybam sama, tak proc bych mela krmit palmovym olejem sve miminko:( Take celkem bych rada vybrala nekomercni znacku s nejlepsi slozenim kdyz uz bohuzel jsem nemohla pokracovat v kojeni:(
Ale bohuzel moc na vyber nemame, ze? Z organickych znacek v zahranici se hodne chvali Holle, jenze opet obsahuje palmovy olej. Verim, ze jinak slozeni Um Holle je vyborne. Potom mam na vyber babybio, slozeni vypada dobre, bez palmoveho oleje a td. Ale tezko se nekde doctu recenzie (teda myslim v Cechach). Jednicka nam moc nevyhovovala, vyzkousela jsem 2 krat, vic jsem experimentovat s briskem nehodlala. Ale tehdy jsme trpeli na koliky, drzela jsem prisnou dietu, jen aby maleho nebolelo brisko, takze nase zla zkusenost mohla byt spojena s necim jinym. Ted uz mu bude 6 mesicu, takze brisko nas uz davno netrapi a budeme pak prechazet na pokracovaci mlecko.
Dekuji predem za vase zkusenosti.

Reklama

Reakce:

KristynaTita
Kecalka 427 příspěvků 21.02.18 14:47

Um s palmovou srajdou bych svemu diteti nikdy nedala. Zmena mlela je na miste. Babybio obecne je kvalitní zalezitost

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama