Zkušenosti s mlékem Hero Baby Lactum

Anonymni
10.5.09 21:25

Zkušenosti s mlékem Hero Baby Lactum

Chtěla bych se zeptat, jestli někdo používáte mléko Lactum a jaké s tím máte zkušenosti. Ptám se proto, že ho teď dávám svému prckovi. Kupovala jsem ho doposud jen v DM drogeriích (cca 350,–) a oni je stáhli z prodeje, což mě překvapilo proč vlastně :?: Tak jsem hledala na internetu nějaké připomínky a zkušenosti a nic moc jsem nenašla. Začala jsem si ho objednávat z jedné lékarny za 161,– což mě překvapil takový rozdíl v cené, když je stejná gramáž 8O Jsem ale z toho celá zmatená, abych třeba svému drahouškovi nedávala něco špatného :roll: tak prosím napište mi vaše zkušenosti. Malýmu to moc chutná a žádné křeče ani nic takového po vysazení kojení a přejití na tuto UM nebylo :) Díky moc za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1852
10.5.09 21:35

je skvely, kupovala jsem ho. Mrzi me, ze ho DMko stahlo, a divim se, zes ho sehnala v lekarne tak levne 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30303
10.5.09 22:17

ahoj,

ja se zas nedivim uz vubec te cene-.–ONI HO TOTIZ MELI ZE DNE NA DEN I V DM ZA 170KC!!!!! 8O 8O 8O

Myslela jsem si,ze je to chyba a nakoupila asi pet baleni…Ted ale baleni dosla a v DM uz neni nic…

Bylo skvele-muzu se zeptatmv jake lekarne jsi ho objednavala? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
10.5.09 22:38

Ahoj,
tak ta cena je fakt úžasná a co jsem četla názory, tak to mléko je asi dobré. Nám už jsou dva roky, ale stejně dáváme ještě UM. Hned jsem se podívala na ty lékárny a hned z té první, nejlevnější objednala čtyři balení. Zasílám odkaz na stránku s přehledem lékáren.
http://www.zbozi.cz/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30303
10.5.09 23:06

MAJČO-ja taky -ČTYŘI :oops: :oops: 8) :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2475
11.5.09 06:56

Hero jsme taky používaly a je jedno z nejlepších mlíček :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
11.5.09 07:10

Minulý čtvrtek jsem se taky vydala pro Hero baby lactum a taky jsem zjistila, že bylo staženo jak z DM, Schleckera i z Rosmana, tak sem z toho byla špatná, ale nenapadlo mě se podívat na nettu…
Takže díky moc za šťouchnutí, objednáno z toho samého odkazu, co vy :wink: Doufám, že mají tolik balení :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.09 07:44

Mám ho objednaný tady z té lékárny, jsem spokojená i s dopravou, nad 1200,– to mám zdarma a když jich objedná člověk víc na delší dobu,tak se mu to rozhodně vyplatí. http://eshop.lekarnice.info/shop.php?… Jiné lékárny jsem zatím nezkoušela. :) Díky moc za odpovědi. Jsem teď klidnější a :lol: jdu udělat malýmu ranní mlíčko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30303
11.5.09 07:59

ahoj,Nesibko-bud jsem slepa nebo nevidim----MUZES MNE PROSIM NAVEST,KDE V TE ‚TVE‘ LEKARNE JE TO ‚NASE‘ MLICKO???? 8O 8O 8O 8)

DEKUJU! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.09 08:06

No, do vyhledávače jsem dala Lactum 2 a ve zboží jsem si našla lekarnice.info Když jsem to pak hledala u nich, tak jsem to taky nemohla najít, ale objednaná várka mi přišla, tak to zkus taky tak :D Paní lékárnice jsou moc ochotné a dokonce mi to poslali expres 8O abysme nemuseli čekat,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16742
11.5.09 08:07

Ahoj, tak já dávala malé Lactum asi od 4 měsíců. Nebo od 6 já si to nějak už nepamatuju. Půně jsem kojila 14dnů, pak dokrmovala nutrilonem který ale nesnášela. Pak jsem přešli na tohle mléko a bylo super. Malá měla velké problémy s bříškema po tomhle mlíčku ne i když je pravda že z nejhoršího byla venku spíš kvůli věku. A dávala sjem ho do 19m kdy jsme přešli na mléko kravské. Musím říct že dcera je opravdu hodně zdravá, naposledy byla nemocná asi před rokem a půl. Takže si myslm že špatný být nemůže :wink:
Až budeme mít někdy druhé jsem rozhodnutá ho používat zase ale pokud ho teda do té doby nestáhnou úplně-nikdo neví proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
11.5.09 08:54

stejne jako Leila- M nesnesla jine mleko a tohle bylo super- M taky nebyva nemocna :-) zdravim rijen 06 :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
11.5.09 10:10

Ahoj, my kupovali taky toto mlíčko dceři. Dávala jsem jí UM do tří let.Střídali jsme Hero baby lactum s nestlé junior :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
11.5.09 10:51

Tak jsem koukala, že minimálně ve čtyřech lékárnách už jsme je vykoupily :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30303
11.5.09 11:43

Nesibko----tak tam uz vazne nemaji NIC,volala jsem tam…

A v te lekarne ve Dvore Kralove mi pan rikal,ze pry nemaji uz nic na sklade,ale do patku ze jim prislibili jeste zavezt sklad…A ze pry ma ted tech objednavek na to mleko jaksi MOOOC :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama