Zkušenosti s MUDr. Eva Stará (Kuchaříková)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
12.4.21 12:04

Pediatr Brno - MUDr. Eva Stará (Kuchaříková)

Navštěvujete někdo paní doktorku Evu Starou (Kuchaříkovou) - pediatr v Mediclinic v Brně Žabovřeskách?
Jak jste spokojeni?
A ještě jeden nekorektní dotaz- kolik je cca paní doktorce let? Hrozí odchod na mateřskou v blízké době? Díky všem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1
2.8.21 00:48

Máme zkušenosti ještě když byla jako záskok za naši Dr. tehdy na mateřské, chodili jsme k ní s dcerou.
Manželka měla při každé návštěvě problém domluvit se v podstatě na všem. Očkování, alternativa ATB, všechno. Hned při vstupu do ordinace odtažitá, bez zájmu.
Teď jsme u ní byli opět kvůli záskoku. Syn 1,5 roku měl horečky, týden kašel, silná rýma, která ho v noci budila, nemohl dýchat. Řekla že je to ze slin, které se tvoří při růstu zubů. Nedalo mi to a šel jsem shodnou okolností na jiný záskok k Dr. Vítová. Ta byla ochotná, milá, poradila jak prostříkávat nosík, předepsala sirup na uvolnění a zklidnění krku a cest dýchacích, úplně jiný přístup.
Osobně tedy nedoporučuji, už bych k ní nešel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.21 15:40

Dr. Stará

Dobrý den, s touto doktorkou mám také vždy jen problém. Na syna se snad nikdy jinak než od stolu nepodívala!!! I od stolu určila že je autista protože pobíhal po její ordinaci a dovolil si sahat na hračky které prý potom po nem musí umýt?!!! Velice nepříjemná, až arogantní! Místo mě odpovídá s ironickým pohledem sestre naproti ní sedící!. Vzdy když už tam musíme tak mám stažený žaludek a vždy je to stejné! Vždy odcházim s pocitem do breku.. Pokud to není nezbytné, akutní tak k ní nejdeme a snažíme se vše v ležet doma. Mimochodem když synovi nebyli ani 3 roky, štekla na mě jestli pretahuji předkožku?! Byla jsem zaskočená, mám 1.dite.. Štekla, že to dávno jsem měla dělat a zvedla se bez varování od stolu a synovi pretahla prudce celou předkožku! Doma až jsem zjistila že mu lehce teče krev že sulinka.. Dlouho trvalo než na ten zážitek zapomněl! Bohužel nemám ani chuť hledat opět jiného pediatra.. I když horší by to snad nikde být nemohlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
25.10.21 17:50
@andelka123 píše:
Dobrý den, s touto doktorkou mám také vždy jen problém. Na syna se snad nikdy jinak než od stolu nepodívala!!! I od stolu určila že je autista protože pobíhal po její ordinaci a dovolil si sahat na hračky které prý potom po nem musí umýt?!!! Velice nepříjemná, až arogantní! Místo mě odpovídá s ironickým pohledem sestre naproti ní sedící!. Vzdy když už tam musíme tak mám stažený žaludek a vždy je to stejné! Vždy odcházim s pocitem do breku.. Pokud to není nezbytné, akutní tak k ní nejdeme a snažíme se vše v ležet doma. Mimochodem když synovi nebyli ani 3 roky, štekla na mě jestli pretahuji předkožku?! Byla jsem zaskočená, mám 1.dite.. Štekla, že to dávno jsem měla dělat a zvedla se bez varování od stolu a synovi pretahla prudce celou předkožku!Doma až jsem zjistila že mu lehce teče krev že sulinka.. Dlouho trvalo než na ten zážitek zapomněl! Bohužel nemám ani chuť hledat opět jiného pediatra.. I když horší by to snad nikde být nemohlo…

Promiň, ale lidi jako Ty mi hlava nebere… Dítě k pediatrovi chodí skoro 20 let! Jasně, to nemá smysl hledat jinde, není na to chuť :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
14.11.21 16:52

Lékařku Evu Starou NEDOPORUČUJI. Vše začalo první týden v září 2021, kdy měla dcera (3,5 roku) a syn (tehdy 9 měsíců) těžké nachlazení. Dcera šílenou rýmu a hrozný kašel, syn „jen“ hroznou rýmu. Jasné, dcera začala chodit do školky, je podzim.. Po cca týdnu nemoci, jsem už volala k paní doktorce, že chci přijít, aby děti vyšetřila, minimálně skrz poslech, pač to bylo čímdál horší. Sestra ze mě vysondovala podrobné informace o průběhu nemoci, sprdnula mě, že dceři dávám nevhodné léky na nemoc.. Nadiktovala postupy, bylinný sirup a nashledanou - prohlídka s vyšetřením nebude. V lékárně si ťukali na čelo, co mi to řekla, ať koupím. Dcera přes další 2 týdny doma, vyzkoušela jsem vše možné, mírně ulevil jen ACC sirup, který mi poradili v lékárně a trošku ustoupila rýma. Dcera chodila necelé 2 týdny do školky, začala se jim zničehonic dávit kašlem a hleny u oběda, tak jsem ji vyzvedla a ihned volala k paní doktorce. Rázným hlasem jsem si vydupala po víkendu vyšetření (jen dcery, syn byl v ten čas zrovna bez rýmy a potíží ), dcera se dávila kašlem, nemohla spát, byla hotová, stále infekční žlutozelená rýma.. Doktorka ji zezadu poslechla, koukla do krku.. Prý nic a bez jakéhokoliv výtěru nebo něčeho jsme odešli opět se sirupem na uvolnění dýchacích cest domů s tím, že jí to vlastně způsobuji já svým přístupem k nemoci, že nejsem trpělivá a mám čekat až 12 TÝDNŮ, že je to naprosto normální! Na kontrolu prý chodit nemáme, pouze při horečkách, zvracení apod..Říkám, že takovému stavu chci předejít a už jí nějak pomoct po takové době nemoci (po 6 týdnech)… Odpověď - tomu předejít nejde. Hm. Další týden uběhl, stav stále stejný a horší. K tomu už se přidal i mladší syn - šílený kašel, rýma, chrčelo mu v hrudníčku.. Narazila jsem na jednu paní doktorku (maminku spolužáka). Ta mi bez řečí děti hned druhý den ráno vyšetřila i bez toho, abysme tam byli registrovaní - udělala poslechy, dceři výtěry z krku a nosu, synovi z nosu. Syn úplně dušný, že se divila, že normálně sám dýchá, dcera poslech celkem dobrý, ale délka nemoci a vše kolem se jí nezdálo.. Syn tedy ihned akutně dostal ATB, u dcery že počkáme na výsledky výtěrů. Předepsaný Pamycon, Ventolin s inhalátorem a maskou, Dithiaden (aby mohly děti konečně spát), fenistil kapky, acc sirup.. Syn po 2 dnech na ATB o 90% lepší. Výsledky z laboratoře ukázaly masivní výskyt BAKTERIE BRANHAMELLA u obou dětí. Takže i dcera okamžitě ATB. 2 měsíce nemoci- kašel, smrkání, odsávání, probdělé noci, pláč, zbytečné podávání nesmyslných sirupů, kapek, bez školky, kontaktu, trápení, bolest, dávení,.. V tomhle všem tato „lékařka“ nechala moji dceru 2 měsíce bez mrknutí oka a základního vyšetření. Kdybych s manželem usilovně nehledala jiné varianty a lékaře, abych dětem narozdíl od této paní pomohla, aby je někdo pořádně vyšetřil a jen to nesváděl na milion jiných věcí, nevím, jak by to dopadlo, kdybych jí věřila a nedala na svůj instinkt (po přečtení lékařského článku o tom, co může tato bakterie v hojném výskytu a bez léčby způsobit mi šel mráz po zádech). Jsem nesmírně šťastná, že lékařka č. 2 mým dětem pomohla a odhalila příčinu 2 měsíčního trápení. Když to sečtu, s pozdním nasazením antibiotik nám bude trvat minimálně 11 TÝDNŮ toto peklo a rekonvalescence jen kvůli neschopné lékařce, u které se léčí po telefonu a když už si vydupete návštěvu, vyjde to vlastně nastejno jako ten telefon. Bohužel. Okamžitě jsem děti přeregistrovala k paní doktorce, která nám tolik pomohla a bylo to to nejlepší rozhodnutí. Lékařské péče obecně si moc vážím, nejsem žádný nevděčný člověk, který jen tak píše negativní recenze, ale tady jsem se opravdu žádné péče pro své děti nedočkala a větší hrůzu a beznaděj jsem nezažila. Od začátku se mi něčím celkový přístup paní doktorky nezdál a bohužel se mi to potvrdilo, když nastal tento první větší problém, který jsem s ní potřebovala řešit. Výsledek - problém jsem vyřešila až u jiného lékaře. N E D O P O R U Č U J I.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.22 14:03

Dobrý den, taky se bohužel musím přidat… Doktorka i sestra velmi nepříjemné. Osobně na mě doktorka působí tak, že se bojí cokoli zanedbat, takže v první půl roce dcery jsme chodily po několika odborných vyšetření. Na jednu stranu dobré, že nic nechce nic zanedbat, na druhou bez jakékoli indicie jsme s dcerou strávily docela dost času u odborníků. Obě by teda taky zasloužily nějaký kurz empatie a přístupu k lidem. Taky souhlasím, že když tam mám jít, mám stažený žaludek… Došlo to tak daleko, že jsem si našla doktorku jinou. A když jsme k ní přecházeli, tak se mi zmínila, že MUDr. Staré nejsme jediní… Nerada na ně vzpomínám, jsem ráda, že tam už s dcerou nemusíme…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat