Zkušenosti s MUDr. Ishraq Dhaifalah?

Anonymní
31.5.20 12:54

Zkušenosti s MUDr. Ishraq Dhaifalah ?

Zdravím holky :mavam: moc by mě zajímaly vaše zkušenosti s touto paní doktorkou jak jste byli spokojené s jejím přístupem nebo nebyli. Jsem z Ostravy ale vím že ordinuje i v Olomouci. Předem děkuji za názory :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3460
31.5.20 13:04

Byla jsem u ní dvakrát, je milá, pečlivá a fakt odborník na správném místě. V MS kraji nejvetsi odbornik na prenatalni vysetreni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
31.5.20 14:49

Byla jsem u ni na prvnim i druhem screeningu v Ostravě, každopádně nevím, me pocity byly takove rozpolcene. Paní doktorka se k výsledku vyšetření vůbec nevyjádřila. Udělala ultrazvuk, dala papír a hotovo. Než jsem se stihla nějak eozkoukat stála jsem už venku s vyslesky, které mi nic nerikali, protože nám k nim nic nerekla:D samozřejmě vše bylo v pořádku, ale mohla se zmínit, že je to ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
31.5.20 15:16

Byla jsem u ni na prvnim screeningu s dvojcaty a take jsem mela dost rozporuplne pocity. Je urcite velky odbornik, ale…Krome toho, ze jsme s manzelem cekali s 2letou dcerou cca o hodinu a pul dele nez jsme byli objednani, pani doktorka se me prakticky po prilozeni utz sondy na bricho zeptala, jestli chci vedet pohlavi, a kdyz jsem ji to potvrdila, okamzite vypalila ze cekame jasne 2 holky. Ve 12.tt mi to prijde dost unahlene, tvrdit ze to je skoro jasna vec, navic kdyz pohlavi mimin nijak dlouze nezkoumala a byla hned hotova (navic jiny odbornik pozdeji potvrdil nekolikrat jine pohlavi miminek). U utz nic nevysvetlovala, jen diktovala sestre, pak rekla ze vse ok. Ale teda ve srovnani s jinym odbornikem byl utz u nej opravdu o necem jinem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
31.5.20 19:39

Ja u ni byla zatim 3× a jako ano, mohla by to mamkam popisovat lepe, ale ja se o ni hodne nacetla a je pro me dulezite, ze opravdu vi co dela a to je hlavni. Je mila, jen ne extremne sdilna, kazdopadne na cokoliv se zeptam, tak bez problemu rekne. Mam chlapa anglicana a vysla mi vstric a pri 2.screeningu mluvila anglicky, at z toho chlap taky neco ma. Jinak s pohlavim u me byla ve 12tt velmi opatrna u obou deti, takze ona najisto nerekne pokud si opravdu neni jista :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama