Zkušenosti s myčkou nahoře

4
6.1.20 14:05

Zkušenosti s myčkou nahoře

Zdravím všechny!! Prosím o zkušenosti všech, kteří mají myčku nahoře v panelu.. ???? je to hodně nepraktické? Když byste si měli vybrat, jestli mít dole myčku nebo troubu, co byste vybrali..? Díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4299
6.1.20 14:08

Vybrala bych si nahoře troubu. Myčka mi přijde nepraktická.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13208
6.1.20 14:09

@Rea48 myčku bych rozhodně nedávala do výšky, mě třeba pomáhají děti vyndavat a nandavat, naopak k troubě se dostat nepotřebují :nevim: a ani jsem to nikdy neviděla :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18116
6.1.20 14:22

Myčku určitě dolů, mě osobně naopak přijde nepraktická trouba dole. Myčku mám dole, pomáhají mi i děti třeba vykládat nádobí, naopak troubu sem radši, že je z dosahu a děti na ni nedosáhnou, navíc do ní líp vidím když ji mám výš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
6.1.20 14:23

@lucynka25 tady je a mě se to líbí dost 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Waterfall
6.1.20 14:30

Pocitově to vypadá dobře, nemusí se sklánět, to záda ocení.

• Citovat
  • Nahlásit
1218
6.1.20 14:32

Nemám myčku nahoře, ale letos jsme si připlatili za myčku s šuplíky, co vyjedou nahoru a nemůžu si to vynachválit. Takže mi myčka nahoře nepřijde úplně špatná :palec: k troubě se určitě budeš ohýbat méně než k myčce. Nicméně bych se zajímala o to, aby to udržela ta skříň, když tam bude nádobí, voda… Bude to dost těžké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
6.1.20 14:32

@Waterfall přesně tak a když si vezmu, kolikrát denně vlezu do myčky a kolikrát do trouby, tak je myčka jasný vítěz 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13291
6.1.20 14:43

Myčku nahoře nemám, mám tam troubu kvůli malým dětem, ale jako nápad mi to přijde super. Mám 4 roky novou kuchyň, ale kdybych dělala novou, klidně bych do toho šla. Neb mě moc nebaví se k myčce ohýbat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7692
6.1.20 14:45

Jestli je to jako na obrázku proč ne, ale bacha, aby nebyla moc vysoko, to si pak neumím plnění představit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4865
6.1.20 14:53

Ty jo, to jsem ještě neviděla. Ale vzhledem k tomu, že už mi myčka uz 2× vytekla tak úplně nevím jestli bych to takto chtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
6.1.20 14:56

Upřímně za mě ne. Jednou se mi stalo, že mi myčka vytekla.

Troubu v úrovni pasu máme, to ej výhoda, stejně tak vyšší mikrovlnná trouba. Ale myčka za mě opravdu ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4791
6.1.20 14:58

@Rea48 tak tam jsou oboje nahore a a jako kdyz je misto, tak ok. Jen ta skrinka musi byt specialne upravena no. Ale jestli jen jedno z toho. Tak urcite nahore troubu spis nez mycku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7820
6.1.20 15:03

@tartaletka jakou tu mycku prosim te mate? To zni zajimave.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1550
6.1.20 15:08

Bala bych se, ze mi vytece. A navic se mi obcas stane, ze kdyz davam hrnek do mycky, neni uplne prazdny a jak ho otocim, vyleju ho na podlahu. Takhle by asi stekal do supliku pod myckou. Ale na obsluhu to vypada prakticky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama