Zkušenosti s nabarveným obočím

25.8.19 18:38

Zkušenosti s nabarveným obočím

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s nabarveným obočím u kosmetičky? Já si to nechala udělat minulý týden poprvé, bylo mi řečeno od kamarádek, že by moje obočí bylo lepší zvyraznene. No asi to lepší je, ale první dny hrůza, jak to bylo tmavý, naštěstí už to je lepší. Prosím vás, budu si to muset od teď pořád barvit? Vůbec s tím nemám zkušenosti a nevím, co a jak. A hlavně mám strach, aby mi to moje nevýrazné obočí ještě pak zůstalo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.8.19 18:44

Já si nechávám barvit obočí 2× za měsíc(i s vytrháním za stovku) a je to super. Můžeš treba kosmetičce říct, ať ti dá světlejší odstín, když se ti to zdálo moc tmavý. Nebo ať ti to tam nechá kratší dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18933
25.8.19 18:44
@Petra.brozova píše:
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s nabarveným obočím u kosmetičky? Já si to nechala udělat minulý týden poprvé, bylo mi řečeno od kamarádek, že by moje obočí bylo lepší zvyraznene. No asi to lepší je, ale první dny hrůza, jak to bylo tmavý, naštěstí už to je lepší. Prosím vás, budu si to muset od teď pořád barvit? Vůbec s tím nemám zkušenosti a nevím, co a jak. A hlavně mám strach, aby mi to moje nevýrazné obočí ještě pak zůstalo :lol:

Kolegyně na tom byla, ze začátku to výraznější bylo. Teď mi to takové nepřijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2053
25.8.19 19:06

Ja si nechavam co 3 tydny. Vytrhat a nabarvit. Posledne mi udela tmavsi nez obvykle, ale stacilo prejet doma tamponem s odlicovacem na oci a trosku setrela a bylo super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.8.19 19:51

Já barvim sama doma, tak 1-2× měsíčně jak kdy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2053
25.8.19 19:52
@lachtanice86 píše:
Já barvim sama doma, tak 1-2× měsíčně jak kdy

Muzu se zeptat jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.8.19 20:11

@Veru1987 koupila jsem tohle. Smíchám, nanesu na oboci a chvíli nechám působit. Šetřu a hotovo. Mám to cca rok, barva je stále stejná, to kdyby se nekomu nezdalo, ze to mam tak dlouho otevřené a nejsem ani v půlce balení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama