Zkušenosti s nakupováním mimi oblečků z internetu

9.6.17 16:31

Zkušenosti s nakupováním mimi oblečků z internetu

Ahoj holky,

chtěla jsem se zeptat, zda máte zkušenosti s nakupováním oblečků na mimi po internetu? Konkrétně i nějaké lepší značky. Narazila jsem na stránky www.reinette.cz, kde nabízejí pár oblečků značky Guess. Tak jsem si říkala na nějaké vítání občánků a lepší akce. Konkrétně by mě zajímala kvalita materiálu. :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

458
9.6.17 16:41

@Xtina123 ahoj, ty věci pro holcicky jsou celkem pěkne, já čekám kluka :P… Guess je kvalitou takový průměr, je tedy otázka jaké to bude na ohmat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.17 16:46

Což nezjistím, dokud neobjednám..:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
9.6.17 19:27

Průměr za ty ceny? zlatý next a to mi přišel dráhy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
9.6.17 20:00

A co takhle klasické H&M?
Zaregistruj se na jejich newsletter, občas posílají slevu 10% nebo dopravu zdarma. Věci, které jsem zatím měla na dceru z HM byly super, jak materiálem, tak velikostí - odpovídala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14316
9.6.17 20:16

Ja bych objednala akorat neco bud pro uplne mimi a nebo neutralniho (takze ne treba zimni, plavky atd) protoze dopredu nevis jak velke mimi bude, malej byl po narozeni prumernej, pak hodne papal, ve 3 mesicich nosil oblecky na pul roku a po pul roce se mu rust hodne zpomalil a ted ve dvou letech nosi veci na rok stare dite, takze bych si netroufla objednat neco co nevidim jak je velke (navic nekteri vyrobci maj sice stejne cislo velikosti, ale kazdy oblecek je uplne jinak velky). Pokud objednas neco jako tricka, bodicka atd tak to je v pohode, tam se da pocitat, ze do toho doroste a je jedno jestli za mesic nebo za rok :D jinak s kvalitou materialu co odkazujes neporadim, ale sme hodne spokojeni treba s next, H&M…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
9.6.17 20:19

@Kriss Tina souhlasím, ten Next je dobrej, ale hodně prodávají po třech kouscich za 620,– (doufám, ze si to nepletu s Lindexem)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2036
9.6.17 21:26

Ty peníze bych za to nedala, nepoznám na pohled rozdíl mezi bodýčkem za stovku a za tisícovku. Za mě vyhozené peníze. Nakoupit se dá jinde, pěkné věci za slušnější ceny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama