Zkušenosti s naninails

7
17.7.21 12:40

zkušenosti s naninails

Ahojky, mate někdo zkusenosti s gel laky s lampami od nani nails. ( sady pro modelaz nehtů s gel lakem) vyplati se to?
strasne dlouho hledam nejaky držící lak, vyzkoušela jsem i drazsi znacky, ale nic mi nevydrzi dele než 2-3 dny. takže premyslim o gel laku. je naninanils dobra volba? nebo byste doporučili něco jineho? předem dekuji za vase rady????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18114
17.7.21 13:11

@sofiba1 nekupovat sady, sestavit si sadu kde bude to co budeš opravdu potřebovat. Naninails znam a nakupuji tam, dělám si gelové nehty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.7.21 13:19

Já mám nehty pěkné přírodní, takže umělé nemusím nosit, ale používám od nich právě gel laky a oleje na kůžičky. Na nohách mi totiž klasický lak vydrží tak 10min a ten gelový fakt znatelně déle (cca 3-4dny než opravuju), takže za mě spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
17.7.21 14:16

@mandle-v-cokolade
já prave shanim neco co mi vydrzi dele než 2-4 dny. nebavi me to porad upravovat.
ty gellaky by mely vydrzet alespoň 10 dnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
17.7.21 14:17

@lachtanice86
já prave jsem si sama nehty s gel lakem nikdy nedelala, takze nevim které veci potrebuji. peoc nekupovat sady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18114
17.7.21 14:33

@sofiba1 jsou v nich věci co nebudeš potřebovat a jiné zase muzou chybět a pak to nemusí držet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.7.21 14:46

@sofiba1 Na rukách mi vydrží déle, ale 10 určitě ne. Tak týden max. Navíc mi nehty rostou opravdu rychle, takže po týdnu už vidím odrost a to mě rozčiluje. Ale celkem se mi osvedčila (třeba na dovolenou) ta průhledná gelová vrchní vrstva. Něco jako „nadlak“. Vydrží o dost déle, akorát byl potom problém to sundat-musela jsem nehty naložit do acetonovýho odlakovače a fakt dlooouho čekat. Možná by bylo jednodušší to obrousit pilníkem, ale nechci si je zbytečně ztenčovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
17.7.21 18:05

Mám od nich lampu, báze pod lak a top a asi tři gel laky a jsem spokojená. Líbí se mi, že na eshopu je napsáno zda je to výpotkový nebo bez a postup jak nehty s daným lakem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat