Zkušenosti s návštěvou sexuologa/sexuoložky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Daidalos73
Povídálka 19 příspěvků 14.03.19 14:14
Zkušenosti s návštěvou sexuologa/sexuoložky?

Ahoj, máte někdo prosím zkušenosti s návštěvou sexuologa/sexuoložky?

Jak návštěvy probíhají? A jaký byl váš celkový dojem? Pomohlo vám to?

Zeptal bych se na rady ohledně pomoci při předčasné ejakulaci u sebe a zároveň jak řešit rozdílnou sexuální potřebu v dlouhodobém vztahu (já stále rád často, manželka už méně a to bez ohledu na to první téma - to vždy nějak vyřešíme, takže bez orgasmu nezůstává). Bere mě ale po těch letech spíše jako nejlepšího kamaráda.

Je nám přes 45 let, 25 let spolu a máme se rádi. Možná by nám pomoc zvenčí pomohla se dostat přes hranice, na které jsme v sexu narazili a které jsou už léta nedobytné. Třeba ještě není pozdě.

Do poradny bych ale na 99% šel sám. Manželka se o sexu nebaví ráda a už vůbec ne s cizími lidmi.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
zlata barva
Kecalka 200 příspěvků 14.03.19 14:21

Nechceš si předtím něco přečíst ? Obávám se, že výsledek návštěvy bude jen další návštěva ale problém v sexuálním apetitu u 45 leté ženy fakt nevyřešíš. Prostě tě už nemiluje a obecně žena nemá tak silné libido jako muž.

bětee
Kecalka 367 příspěvků 14.03.19 14:36
@Daidalos73 píše:
Ahoj, máte někdo prosím zkušenosti s návštěvou sexuologa/sexuoložky?

Jak návštěvy probíhají? A jaký byl váš celkový dojem? Pomohlo vám to?

Zeptal bych se na rady ohledně pomoci při předčasné ejakulaci u sebe a zároveň jak řešit rozdílnou sexuální potřebu v dlouhodobém vztahu (já stále rád často, manželka už méně a to bez ohledu na to první téma - to vždy nějak vyřešíme, takže bez orgasmu nezůstává). Bere mě ale po těch letech spíše jako nejlepšího kamaráda.

Je nám přes 45 let, 25 let spolu a máme se rádi. Možná by nám pomoc zvenčí pomohla se dostat přes hranice, na které jsme v sexu narazili a které jsou už léta nedobytné. Třeba ještě není pozdě.

Do poradny bych ale na 99% šel sám. Manželka se o sexu nebaví ráda a už vůbec ne s cizími lidmi.

hele, já si to o sobě taky často myslím, ani u nás samotná soulož netrvá dlouho a taky si nějak podvědomě myslím, že tím u sebe trpím, nevím, častokrát mi stačí méně než 5 minut, přes 6-7 to rozhodně nemíváme. Manželka na to neříká nic, pokud ji to trápí, nedává mi to najevo. A to je to už 22 let, 2 děti. Ona chuť ale na rozdíl od té tvé má mnohem větší, moje by mohla každý den, takže jsme se shodli na kompromisu obden.

Daidalos73
Povídálka 19 příspěvků 14.03.19 14:59
@bětee píše:
hele, já si to o sobě taky často myslím, ani u nás samotná soulož netrvá dlouho a taky si nějak podvědomě myslím, že tím u sebe trpím, nevím, častokrát mi stačí méně než 5 minut, přes 6-7 to rozhodně nemíváme. Manželka na to neříká nic, pokud ji to trápí, nedává mi to najevo. A to je to už 22 let, 2 děti. Ona chuť ale na rozdíl od té tvé má mnohem větší, moje by mohla každý den, takže jsme se shodli na kompromisu obden.

Ty jo, denně… My máme sex 1× za 2-3 týdny, spíš ty 3. Ale má náročnou práci, bývá unavená atd. A také sama relativně často masturbuje. Už jsem to tu psal.

Já výdržím tak max. těch 5 minut, déle jen výjimečně. Řešíme to nejčastěji tak, že do ní vstupuju až na samotný závěr, když už to při předehře u ní skoro je a pak to oba musíme do těch 5 minut stihnout. Dost často se to povede, ale je to něco jiného, než jak by jí to vyhovovalo nejvíc.

hadraplanka
Kecalka 159 příspěvků 14.03.19 14:59

@bětee Ony se nějaké výkony totiž velice těžko praktikují každý den, protože ta vagína potom prostě bolí. Ne že ne. Znám oba extrémy a rozhodně beru kvalitních pět minut, než si po půl hodině přijít jako boxovací pytel.

Daidalos73
Povídálka 19 příspěvků 14.03.19 15:16
@zlata barva píše:
Nechceš si předtím něco přečíst ? Obávám se, že výsledek návštěvy bude jen další návštěva ale problém v sexuálním apetitu u 45 leté ženy fakt nevyřešíš. Prostě tě už nemiluje a obecně žena nemá tak silné libido jako muž.

Rozumím a chápu. Díky za názor. To je vlastně můj dotaz - je na apetitu 45 leté ženy něco, s čím může pomoci sexuolog?

zlata barva
Kecalka 200 příspěvků 14.03.19 15:20
@Daidalos73 píše:
Rozumím a chápu. Díky za názor. To je vlastně můj dotaz - je na apetitu 45 leté ženy něco, s čím může pomoci sexuolog?

Sexuolog řeší patologie, a tohle fakt žádná patologie není. Prostě některá to chce obden a některá obměsíc. Ale pokud ti řekně, že to je v pořádku, tak by ti to mohlo nakonec také pomoci. Většina lidí chce stále něco, co nemá.

jizvíková
Extra třída :D 12816 příspěvků 14.03.19 15:20
@Daidalos73 píše:

Proč do toho pořád cpeš věk? O tom to přece není, prostě nechce, ty jí nepřinutíš a sexuolog už tuplem ne

zlata barva
Kecalka 200 příspěvků 14.03.19 15:26
@jizvíková píše:
Proč do toho pořád cpeš věk? O tom to přece není, prostě nechce, ty jí nepřinutíš a sexuolog už tuplem ne

Třeba mu poradí, když si vezme tanga a bude před troubou tancovat a točít přirozením, že to vyvolá v partnerce nějaký nový hormonální pochod a dojde k jejímu přenastavení Znám několik mužů , které má o vzrušivost celkem jasné představy, ačkoliv jsou diametrálně vzdáleny realitě a přesto žijí v pěkných partnerských vztazích.

Arac15
Kecalka 264 příspěvků 14.03.19 15:31

@Daidalos73 Obávám se že ne..A když vlastně ani ona nechce k sexuologovi?
Pokud to souvisí s přechodem, možná lze vypomoci hormony, ale může a nemusí to mít vliv na sexuální aktivitu.
Být tebou bych se možná zaměřil spíš na aktivity s manželkou, které nemusí nutně skončit stykem(nemyslím tím pití vína nebo koukání na televizi :mrgreen: ). Ale to je na debatu mezi vámi :nevim:
Možná by pomohlo i to, aby se doma cítila uvolněně,odpočinula si.Pak je ta potřeba sexu lepší.
A mezi námi, pokud nemáš sex tak dlouho, těžko pak lze mluvit o předčasné ejakulaci..To já mám předčasnou ejakulaci po týdnu abstinence :lol: Pokud není ta četnost, uděláš se výrazně rychleji..

Ou
Kelišová 6905 příspěvků 14.03.19 15:42

Mno, hledej někoho, kdo má psychoterapeutický výcvik a je mu pod 40. Zasloužilí sexuologové bývají často poněkud pošahaní.

Respektive možná - zkus tohle. Vojík je sice vcelku problematická figura, ale tenhle program má docela hlavu a patu.

https://www.muzazena.cz/

To co primárně potřebuješ je naučit se porozumět potřebám své manželky a ty svoje sdělovat tak, aby se necítila ohrožená, provinilá, nedostatečná a tak. Rozdílná potřeba je problém komunikace.

Respektive pokud jste spolu 25 let a celou tu dobu sex s tebou nebyl žádný zázrak, protože se uděláš moc rychle, tak to bude stát docela dost odvahy k otevřenosti na obou stranách a hledání cest jak druhému působit rozkoš. Samozřejmě že to jde i po 40 - vlastně když se chce, tak to po 40 jde snáz, protože už bývá jasnější, že důležitější jsou jiné věci, než do toho bušit jak o život.

M_Vladim
Echt Kelišová 8606 příspěvků 14.03.19 17:05

Není se čeho obávat. Je to podobné jako u doktora. Nikdo se na nikoho nedívá divně. Normálně - posaďte se, křesíko a povídání. 8)
Mě první, doktorka Pondělíčková, docela dost pomohla. :kytka: Bohužel už nežije, mám někoho jiného a to až tak super není - ale zas co bych po těch letech chtěl. :?

Daidalos73
Povídálka 19 příspěvků 14.03.19 17:11

Díky moc všem za rozumné názory. Na všem co od vás zatím zaznělo, se zdá něco být.

Ona si to opravdu za ty roky nemohla užít naplno. A vlastně jí to ani moc nechybí, to alespoň říká, když už se donutí o tom mluvit.

Taky opravdu moc nevěřím, že sexuolog - cizí člověk - by byla osoba, které by důvěřovala.

Zaslaný odkaz prověřim, nežijeme ale v Čechách. Proto jsem se ptal jen na zkušenosti obecně. I tak moc díky.

Ohledně té abstinence… Ehm, já samozřejmě také masturbuju. Obvykle denně… Týden bez bych asi nedal. Nejvíce tak 3 dny. Kdo ten přetlak nezažil, nepochopí. Sám z toho taky nadšený nejsem.

Daidalos73
Povídálka 19 příspěvků 14.03.19 17:13
@M_Vladim píše:
Není se čeho obávat. Je to podobné jako u doktora. Nikdo se na nikoho nedívá divně. Normálně - posaďte se, křesíko a povídání. 8)
Mě první, doktorka Pondělíčková, docela dost pomohla. :kytka: Bohužel už nežije, mám někoho jiného a to až tak super není - ale zas co bych po těch letech chtěl. :?

Pondelickova-Maslova… To jméno znám, psavala i knihy…

Daidalos73
Povídálka 19 příspěvků 14.03.19 17:55
@Daidalos73 píše:
Díky moc všem za rozumné názory. Na všem co od vás zatím zaznělo, se zdá něco být.

Ona si to opravdu za ty roky nemohla užít naplno. A vlastně jí to ani moc nechybí, to alespoň říká, když už se donutí o tom mluvit.

Taky opravdu moc nevěřím, že sexuolog - cizí člověk - by byla osoba, které by důvěřovala.

Zaslaný odkaz prověřim, nežijeme ale v Čechách. Proto jsem se ptal jen na zkušenosti obecně. I tak moc díky.

Ohledně té abstinence… Ehm, já samozřejmě také masturbuju. Obvykle denně… Týden bez bych asi nedal. Nejvíce tak 3 dny. Kdo ten přetlak nezažil, nepochopí. Sám z toho taky nadšený nejsem.

A taková nejnormalnejsi rada, co jsem tu doposud dostal a která tu zazněla i dnes, byť od úplně jiných lidí (tím více díky za ni!), je netlačit na pilu, spíš spíš se snažit udělat doma pohodu a občas se ji pokusit tu a tam svést…:-) a třeba i k něčemu jinému než ke klasickému zasunutí…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama