Zkušenosti s nekapajícími hrnečky od Nuby a Tommee Tippee

853
14.2.06 06:21

Zkušenosti s nekapajícími hrnečky od Nuby a Tommee Tippee

Ahoj všem…prvně píšu dotaz do diskuze,jelikož toto sem nikde nenašla.Najde se někdo kdo má tyto hrnečky a jak je s nimi spokojený?Tomme Tipppe asi někdo mít bude,ale co Nuby???Jsou to naši žhaví kandidáti na koupi,ale budu je muset asi objednat z mimibazaru u nás nejsou k sehnání.Děkuji za zkušenosti a tu je pár odkazů o kterých uvažuji.
odkaz: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…
odkaz: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3301
14.2.06 08:31

Ahoj, mám zkušenosti s hrnečkem Tommee Tippee, ale bohužel nic moc.
1. Malý z něj stejně moc pít nechtěl, ale to byl spíš jeho problém, než problém hrnečku, on nechtěl pít téměř z ničeho
2. po čase přestal „ventil“ těsnit a pokud nebyl v horizontální poloze, tak tekl
3. největší mínus bylo čištění - dokud byl Miky malinký, tak pil pusou plnou jídla, které se pak trochu dostávalo dovnitř a bohužel jsem nepřišla na způsob jak důkladně ten „nástavec“ na pití vyčistit…ty zbytky tam zůstávaly, stejně jako usazeniny od čaje…čištění byl opravdu problém…ale možná by to v myčce problém nebyl.....

Takže, co se mě týče, já už bych za takový hrneček tolik peněz nedala. Nakonec jsme skončili u flašek od Jupíka a podobných pití…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
14.2.06 08:45

Ahoj, asi Ti veľmi nepomôžem, čo sa týka značky pohárika… Ja som malej kúpila nekvapkajúci hrnček - nepamätám sa na značku - v DM drogérii, stál asi 90 Sk a bola som s ním veľmi spokojná. Simonka začala z neho piť asi v 13 M. Neskôr, keď sa naučila otvárať hrnček, už svoju funkciu prestal plniť, pretože čajík vylievala. Ale čoskoro sa naučila sama piť z obyčajných pohárikov. Určite maličkému taký pohárik kúp - a na značke tu asi veľmi nezáleží, pretože princíp je rovnaký. Pri otočení pohárika hore dnom sa Ti z neho nevylieva čajík a o to tu predsa ide, nie? Veľa šťastia.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2617
14.2.06 09:48

Ahoj,
my máme NUBY a jsme s ním velice spokojeni, malej z něj rád pije. Má regulaci průtoku (2 fáze - silné a slabé sání), když jsem ho zkoušela já osobně, na to slabé sání, tak to krásně teklo a nemusí se tahat tak velkou silou jako třeba u chicca.
Jak už jsem psala, jsme s ním spokojeni. :P

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
14.2.06 10:21

Ahoj Nikkol,

já mám s hrnečkem Tommee Tippee též špatnou zkušenost.Niki jsem ho koupila asi v 10m,ale vůbec jí z něho nešlo pít.Zkusila jsem to já a ani mě to nešlo.Zkoušeli jsme to asi 2m a bez výsledku,tak jsem zas skončili u lahve.Pak mi kámoška řekla o Aventu Magic cup a je naprosto super.Sice větší investice(300kč),ale Niki to pochopila během 3 dnů a už bez problémů bumbá jen s nim i mlíčko.
S Nuby osobní zkušenost nemám,ale taky ho má jedna kámoška a je s ním moc spokojená.Asi se sežene jen na tom MMB.
Tak šťastnou ruku při výběru a ať se Vám dobře bumbá.
Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
14.2.06 21:00

Ahoj Nikkol.

Já koupila k vánocům malýmu hrnek Tommee Tippee, ale teče jen pokud je zkousnutý. Malýmu teprve teď narostl horní zub, tak to budeme zkoušet. Předtím mu to nešlo :( Jen ještě nevím, jak mu vysvětlím, že to má skousnout, když teď má Nuk ze kterého mu stačí sát. Ten mi přijde na začatek dobrej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5044
14.2.06 21:48

Ahoj,
my máme hrneček Tommee Tippee. Chvilku trvalo, než se z něj Máťa naučil pít, ale teď ho naprosto zbožňuje a nedá na něj dopustit. A musím říct, že i když s ním tříská o zem nebo o stůl, tak hrneček vůbec neteče. Takže my jsme s ním opravdu spokojení.
S Nuby zkušenost nemám.

Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
14.2.06 21:53

Terko, jak Matýsek pochopil, že ho má skousnout? Mě celkem dalo zabrat, než jsem zjistila, jak se zněj pije :oops: Já furt sála a ono nic :? Teď nevím jnak mu to vysvětlit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
14.2.06 22:08

Ahoj!

Taky máme Tommee Tippee a jsme spokojeni. Malýmu samozřejmě taky chvíli trvalo, než přišel na to, jak z něj pít. Nebo možná pít ani nechtěl, když to nebylo mlíčko.
Naučil se to asi kolem devátého měsíce. Do teď z něj pije jen čistou vodu. Je fakt, že se to hůře čistí. Ale dají se dokoupit jen ty hubičky, tak je to super. S vytékáním problém není. Jen je třeba po nějakém čase ten ventil znovu povytáhnout nahoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
15.2.06 12:14

Děkuji za odpovědi má někdo ještě nějakou zkušenost???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
15.2.06 12:34

Ahoj,
my máme doma Tommee Tippee a jsme s ním opravdu taky moc spokojení. Je pravda, že se musí skousnout, aby tekl a naše bára měla zoubky brzy, takže tato varianta, že by z toho někdo neuměl pít, mě vůbec nenapdla.
Jako jediný ze všech hrnečků, co jsme koupili, opravdu neteče, ani když je vystaven zkáze při hraní naší Báry - jak už někdo psal, tříská s ním, jak může :twisted: a v pohodě. Ty hubičky se dají přikoupit, takže pokud mi po čase jedna už nešla pořádně vyčistit, přikoupila jsem další a střídám je, takže životnost v pohodě :) .
Mladší dceři je budu asi kupovat taky.
Bubu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
15.2.06 12:48

Ahoj, my máme Nuby, ale žádný z těch, co se tam nabízí. Koupila jsem ho v Německu. Vršek má z takový měkký gumy, je vhodný, když se začíná pít, ale to jsem zjistila až doma, ale holky z něho normálně pijou. Obsah je veliký, myslím, že je jako ten veliký netekoucí mam. Akorát mě trošku zaráží cena, já koupila jeden kus za 1,49 euro. Martina a kvíďata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
15.2.06 23:15

Ahoj,
ja jsem z tech uvedenych koupila prckovi Termohrnecek NUby, hrozne jsem se na neho tesila, ale jsem zklamana. Pocitala jse, ze mi udrzi dyl teply cajit v zime, ale

1. neda se do nej nalit horky napoj, pak to tece zavitem
  2. neda se naplnit az po okraj, netradicne pak tece zavitem
  3. prijde mi, ze se spatne cisti ventil
  4. obrazek vzal po mesici za sve

My mame Avent a maximalni spokojenost. Ted po roce a neco pouzivani uz obcas taky kape, ale zase je pravda, ze prcek ma zalibu v hodu hrnkem na dalku, tak si myslim, ze na tu zatez vydrzel dost a ted prave vymyslim, jaky koupit dal. Tomme maji holky z plavani a v pohode.

Zkusim pridat podotazku :-) Nemate nekdo zkusenost s hrnckem pro starsi (od cca 18m.) ? Radsi asi nekapajici, protoze je hrozna sranda vylivat cajik :roll: Nebo nemate nekdo takovy ten s brckem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
16.2.06 01:03

Ada stale jeste pije z Aventu, na ven i na doma je k nezaplaceni. Stale nachazim nekde lahev hozenou na zem.
Pepi ma bily naustek, Ada mela zeleny a ted uz pije z naustku Sport.
Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
23.2.06 06:50

Ahoj prosim prosim hlavně Martinku at mi písne kde přesně kupovala hrneček od fy NUBY za 1,49Eur.Jinak koupi hrnku NUBY sem zatim odložila a koupila AVENT naskytla se mi výhodná koupě tak sem zvědavá jak budeme spokojeni,dnes přijde poštou.No,ale NUBY bych asi časem ráda tu lahev s brčkem nebo anatomickou.Uvidíme..........

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama