zkušenosti s nočníky v podobě zvířat

356
5.11.07 00:49

zkušenosti s nočníky v podobě zvířat

kopuila jsem synovi nočník v podobě medvěda se zvednutou hlavou, připadalo mi to jako dobrý nápad, že bude mít vlastně zvýšený předek tudíž nic nepoteče ven, ale jednu věc jsem nedomxslela, že se vlastně na něm musí sedět obkročmo, tudíž se spuštěnými kalhotami se na něj sám nepo:,–(í ani kdyby chudák chtěl a zvedání chce taky zručnost, aby se nám čůrání nevylilo :oops: takže to vypadá, že až zvládne na nočník chodit sám, budu kupovat nový :roll: , ale dobře mi tak mám víc přemýšlet než něco koupím. možná, ale máte některá tip jak i tohle zvládnout :?:

http://www.hastrmanek.cz/…k-lachtan-1/ v podstatě máme něco takového akorát je to medvěd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
5.11.07 09:28

No právě to je ono … já taky koupila žábu, není sice v předu nikak zvednutá, ale nočník je děsně širokej, takže pokud má gatě dole, nemůže se na něj malej řádně po:,–(it.
Vyřešila jsem to koupí nového klasického nočníku :-). A žábu máme u našich.
Teď už mi jenočník stejně skoro šumák, bo Jája chodí spíš na záchod čurat ve stoje jako tatínek :-D

Jinak ma ty nočníky leda bez kalhot :-/

Nepřihlášená Anděla

• Nahlásit
  • Citovat
9867
5.11.07 09:46

Máme u našich stejný nočník, akorát lachtana. Na učení se na nočník je fakt k ničemu, bo se musí svlékat celé tepláčky. Pro větší dítě je fajn, je velký a stabilní (naši mají na záchodě zimu, tak holky chodí na nočník, doma už záchodujem, teda Ada už zvládá i ledový záchod, ale jak u toho nejsem tak si užívá teplého nočníku ;))

Doma máme víc nočníků, nejvíc se nám osvědčil ten úplně klasický ještě po nás, nejhůř dopadl nový s kachničkou, ten se pod těžším dítětem rozjížděl.
http://www.detskydum.cz/obr/1713_1.jpg /> Ale je možné, že jsme měli jen smůlu na zmetek z měkkého plastu.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
5.11.07 09:48

Lesina - ty jo, teď mě úplně orosilo, jak píšeš, že s tímhle máš nejhorší zkušenost, ten jsem minulý týden koupila naší Sáruš já, ve žlutým a krásně se jí na něm sedí a taky jsem se dívala, aby se pod ní nerozjížděl, má 11kg, ale dobrý :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
5.11.07 09:54

My ho máme červený jakoby s metalízou - a neboj, slouží už tři roky, jen už nám prasknul a fakt není až tak stabilní - ale nezapoměň, že Ada měla v roce a půl, když jsem začali nočník používat 15 kg!!!!
Asi to bude plastem jak jsem psala, on je fakt měkký a když ho chytnu, tak je ohebný a pružný.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.11.07 10:32

Tak ted se musim priznat,jak jsem asi blba 8O :oops: :lol: ale ja mela ten nocnik s tim lachtanem a pouzivala jsem ho na dcerku obracene 8O ja myslela,ze ta hlava lachtana je jako operka zad 8O
Je to uz par let(7let :lol: a dcerka si nikdy neztezovala(kdyz na nej chodila) a ani to neteklo ven :lol:
Ted pro syna jsem koupila uplne obycejny.

Neprihlasena Cinq

• Nahlásit
  • Citovat
28414
5.11.07 11:38

Mi máme tenhle, omlouvám se za větší obrázek…

http://bebejou.inshop.cz/…tore/398.jpg

Měli jsme i ten, jak dala fotku Lesina, ale i nám se rozjížděl a byl nestabilní, a to má malej teď kousek přes 12 kilo- Začli jsme nočníkovat v únoru a to byl lehčí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
5.11.07 12:53

Lesino - myslím, že to nebyl vadný kus, i nám se totiž tenhle nočník šíleně rozjížděl, a to jsme za doby jeho slávy vážili cca 11kg :?
Takže jsme pořídili od Chicca, je to ten klasický se zvýšeným předkem a byl klid :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
5.11.07 15:04

taky máme ten s kačenkou,rozjíždí se /dany má 18kg/,ale pro mě to není žádná trága,dám to vždy spátky a je to. Dany se tomu směje,ještě nikdy z něj nespad,nebo se to nevylilo. Jinak mě taky napadlo,že by bylo nejlíp,po:,–(it na ty zvířátkové nočníky dítě obráceně.Akorát u chlapečka se to bude muset hlídat :wink: Jinak ještě k tomu nočníku s kačenkou,někde jsem četla,že maminka dávala dva nočníky na sebe,aby to bylo stabilnější :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
356
6.11.07 00:10

díky za rady, naštěstí u nás se dá ten úplně obyčejný nočník i si myslím, že z kvalitního plastu pořídit za pouhých padesát Kč, takže tragédie se nekoná, obráceně ho asi posazovat nebudu, protože za prvé bydlíme pro zatím u babičky a za druhé v pokoji máme koberec, a dva psy, takže se bojím aby se navzájem nepřečůrávali :oops: , si možná řeknete, že jsem lenošná, ale náhoda je blbec a za ty řeči mi to nestojí 8) takže ještě jednou všem DĚKUJI DĚKUJI, DĚKUJI :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
6.11.07 00:22

Joj, až teď jsem si všimla, komu odpovídám na diskusi - tak už blbnete s nočníkem - je to prima, co?:-)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
356
6.11.07 00:41

jo je :) a nejvíc prima je, že Vítkovi se fakt čůrání líbí a sám si jde nachystat nočníček, když to na něj jde, kakat tam sice ještě nechce, ale je mu nojo vlastně už 20 měsíců 8O , včera dokonce vydržel dvě hodiny suchej bez plínky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
6.11.07 00:57

No paráda!!!

S Adlou to byl boj, té jsem ve 22 měsích plínku sebrala, ona uměla čůrat na nočník, ale nechtěla a s plínkou si nikdy neřekla. A pak byla do čtvrt roku suchá a bez plínek i v noci. Pepina mi v devatenácti měsích oznámila, že „neci pínu“ (tou dobou mi taky oznámila, že „neci míko“) a bylo. Ovšem plenky na noc a na odpolední má doteď a nejeví snahu se jich zbavit. Ada byla v jejím věku dávno bezplínová… Elča zatím existenci nočníků netuší…

Takže jsme z 50% u dětí bez plín :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
356
6.11.07 01:18

jo tak o větě „neci míko“ já jenom sním :cry: to bude asi dřív chodit bez plíny, mlíko má moc rád, celej se vždycky tetelí blahem, byla jsem čtyři dny v nemocnici, ale ani to nepomohlo, prostě když se se mnou dostatečně pomazlil na přivítanou, po:,–(il si mě u nás na pohovku a dožadoval se míka, ale to už to zvrhávám v jinou debatu :oops: :lol: , nočník mu ale fakt jde, takže příští týden asi zkusíme chodit doma bez plínky uvidíme jak mu to půjde, koupíme lepší nočníček a Pampers budou mít zase o odběratele míň :lol: , teda aspoň doufám :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama