Zkušenosti s Nosifolem v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tardulka
Závislačka 3624 příspěvků 26.09.14 13:32
Zkušenosti s Nosifolem v těhotenství

Ahoj dámy, ráda bych se zeptala jaké máte nebo jste měly zkušenosti s užíváním Nosifolu v těhotenství? Jsem v 7.tt a piju ho od začátku těhotenství (a měsíc před.) Prý by to nemělo vadit. Doktorka s tím problém nemá, ale teď jsem narazila na nějaký článek, že by se měl NUTNĚ při zjištění těhotenství vysadit. Užívala jste některá z vás Nosifol v těhotenství a vše je OK??

Reakce:
lidsha
Povídálka 49 příspěvků 26.09.14 13:43

No já mám zkušenosti s Nosifolem pouze před otěhotněním - pak jsem ho už nebrala -myslím, že jeho cílem je podporovat ovulaci a to už ty nepotřebuješ :) Já po otěhotnění na doporučení gyn. začala brát Femibion( sice dražší, ale jsem s ním spokojená).

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 26.09.14 15:19

Nevím, ale připadá mi lepší užívat v těhotenství vitamíny k tomu určené. Nosifol k tomuto určený není, ale ublížit by zřejmě taky neměl. V příbalovém letáku je napsáno, že se v těhotesntví smí, což je asi přesnější info, než nějaký článek na netu. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >