Reklama

Zkušenosti s obchodem Envanto.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cincula
Kecalka 361 příspěvků 17.12.16 21:53
Zkušenosti s obchodem Envanto.cz

Manžel je zkušený googlista, ale i tak nedokázal najít žádné reference na eshop envanto.cz. Najde se nějaký ať už spokojený tak i nespokojený zákazník? Ráda bych tam objednala, ale úplně „naslepo“ se mně takhle před vánoci nechce. Ten absolutní nedostatek informací mně úplně odradil. Pomůžete? Pokud je někdo z Brna nevíte jak to na adrese eshopu PREMIUM BOUTIQUES s. r.o., Jana Babáka 2733/11, 612 00, Brno vypadá? Existuje vůbec?

Reklama

Reakce:

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 17.12.16 21:57

Na FB mají stránky, reference…

cincula
Kecalka 361 příspěvků 17.12.16 22:02

Ups, FB mně nenapadl. Díky mrknu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama