Zkušenosti s obchodem Envanto.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cincula
Kecalka 362 příspěvků 17.12.16 21:53
Zkušenosti s obchodem Envanto.cz

Manžel je zkušený googlista, ale i tak nedokázal najít žádné reference na eshop envanto.cz. Najde se nějaký ať už spokojený tak i nespokojený zákazník? Ráda bych tam objednala, ale úplně „naslepo“ se mně takhle před vánoci nechce. Ten absolutní nedostatek informací mně úplně odradil. Pomůžete? Pokud je někdo z Brna nevíte jak to na adrese eshopu PREMIUM BOUTIQUES s. r.o., Jana Babáka 2733/11, 612 00, Brno vypadá? Existuje vůbec?

Reakce:
WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 17.12.16 21:57

Na FB mají stránky, reference…

cincula
Kecalka 362 příspěvků 17.12.16 22:02

Ups, FB mně nenapadl. Díky mrknu

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Dámy, čtěte: Povinných 5 P, bez kterých se žena slavného sportovce neobejde

Těžko říct, co tím manželka Milana Baroše (37) Tereza (32) sledovala, když se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >