Zkusenosti s obchodem www.babypro.cz

420
8.8.05 20:37

Zkusenosti s obchodem www.babypro.cz

Ahojky,
muzete mi prosim napsat, jake jsou vase osobni zkusenosti s obchodem babypro.cz? Chci si tam objednat autosedacku.

Dekuju :D
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

488
8.8.05 21:17

Už se to tady a nejen tady hodněkrát probíralo. A většina zkušeností nic moc. I já jsem byla hodně nespokojená a v životě už bych tam nic nekoupila, přestože ceny mají naprosto bezkonkurenční. Já jsem tam nakupovala vloni a možná se to tam hnulo k lepšímu, sama bych byla zvědavá na nějaké čerstvější zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
9.8.05 07:00

Ahoj Lucko,
já měla s Babypro kontakt pouze telefonický a emailový a na rovinu říkám, PRYČ OD NICH!!! Nehledě na to, že když přijdeš k nim do prodejny (na Čerňáku - Generace BabyPro), tak tam najdeš pár kočárku, sem tam katalog a jednu znuděnou prodavačku, která ti neni schopná odpovědět ani na jednu jedinou otázku!
Chtěla jsem od nich nějaké info o kočárku, který mají v nabídce a který se nám líbil, ale ta neochota, drzost a panovačnost - brrr! Radši jsme si připlatili a koupili kočárek jinde (a nakonec i jiný:lol:)
Doporučuju spíš www.detsky-dum. cz - tam jsou prodavačky moc ochotné a milé a co se týče cen, radost pohledět :wink: :lol:
Hezký den
Eliška a Kubíček

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.8.05 07:53

Ahojky,
my jsme si letos v unoru u nich objednali golfky.Termin dodani mel byt 4- 6 tydnu a nakonec z toho byly skoro 3 mesice.Za celou dobu se nam skoro neozvali i kdyz od nas mely samozrejme slozenou celou castku 8000,– takze jsme se docela bali,ze o ne prijdeme.Telefony neberou a na email odpovi, tak do tydne a nebo ani to ne.No,hruza ceny maji opravdu krasne,ale jinak… :evil:
pa M.

• Nahlásit
  • Citovat
27
9.8.05 12:05

Ahoj,

holky mají pravdu. Ted jsme od nich kupovali trojkombinaci a byl to horor. Objednali jsme to 2 mesice pred terminem porodu s tim, ze dodaci lhuta je 4-6 tydnu. Asi 2 dny pred porodem nam dovezli kocarek (po nekolika tydnech urgovani a nervu, jestli to vubec bude) a autosedacku jsme z nich dostali dokonce az 14 dni po porodu. Je pravda, ze ceny jsou uzasny, ale po tech nervech, jestli za svy penize vubec neco dostanem a jestli vubec budeme mit v cem vozit miminko ..... uz bych k nim nikdy nesla. Maximalne na miste vybrat a odnest rovnou z prodejny. Jinak nejake objednavani ani nahodou. ¨
Akorat jsme v tom obchode narazili na velmi prijemnou a ochotnou prodavacku(na rodzil od prispevku vyse), takze o to vic jsme pak byli nemile prekvapeni.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
9.8.05 19:31

Rozhodně se připojuju k negativním reakcím, než takovéhle služby, tak si raději nějakou tu stovku připlatím a vím, že budu mít zboží do tří dnů doma, bude v pořádku a případná reklamace taky není problém…

Šárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
9.8.05 21:19

Ahoj,tak teď jsem už dopředu zklamaná. Minulý týden jsme u babypro objednali přímo na prodejně autosedačku s tím,že jí nutně potřebujeme do 30.6.,tak i přes vaše negativní zkušenosti doufám,že to dopadne.
Má vůbec někdo lepší zkušenost?????????
Na prodejně byl poměrně milý pán,tak jsem neměla ani stín pochybnosti.
A samorzřejmě jsem byla nadšená,že ušetříme cca 1200 Kč.
Jarka+Míša 9,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
10.8.05 10:25

Ahojte,
zlákaná cenou jsem se pídila po dodací lhůtě na autosedačku. Tu se na servru dovíš až po odeslání objednávky. Aspoň já jsem to teda jinde neobjevila. tak jsem jim psala mail, je to tak 10 dní a nikdo mi neodpověděl. Už jsu rozhdnutá koupit jinde za víc peněz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama