Zkušenosti s oboustrannou hrací podložkou House of kids

26.1.17 20:44

Zkušenosti s oboustrannou hrací podložkou House of kids

Ahoj zajímalo by mě jaky máte zkušenosti s oboustrannou hrací podložkou House of kids? Co materiál a co na to děti? Jak jste spokojeni s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7093
26.1.17 20:50

Material na dve veci (na nic a tu druhou nebudu jmenovat), strasne to zezmolkovatelo - fakt rychle, stacily dny - a deti si stezujou, ze je to picha (teda jen do hole kuze, pres obleceni ne). Ale jinak synovi se to libi, rad si tam jezdi autama a masinkama, mame jeste koberecky se silnicemi z IKEA, a ty takovy uspech nemely.

Ale kvuli vyse zminovanemu bych to uz znovu nekoupila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
26.1.17 23:59

Tak my jsme po Vánocích koupili dvě oboustranné a upřímně, čekala jsem něco jiného a už bych to nikdy nekoupila. Jedna nás stála přes 300 Kč a to bylo dle nich zlevněno z 1700 Kč. Takovou hodnotu to určitě nemá a koupit to za původní cenu, tak to ihned vracím. Na pohled vypadají krásně, krásné barvy i hezky zpracované, ale na plovoucí podlaze se to smeká a hrne a jak píše Hobitka - materiál děs. Máme je doma měsíc a přijdou mi už takové jakoby „ušmudlané“. Je to hrozně tenoučké, s klasickým koberečkem na hraní se to nedá vůbec srovnat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama