Reklama

Zkušenosti s odběrovým boxem ve FN Motol na pediatrii

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janina_89
Povídálka 18 příspěvků 10.01.18 16:02
Zkušenosti s odběrovým boxem ve FN Motol na pediatrii

Dnes sme byli ve FN Motol a takhle jsme dopadli. Modriny na rucickach. Už byl 2× na odběrech a vzdy klidas, nikdy nebrečel a dnes mu udělali tohle. Mate někdo podobnou zkušenost??? :,(
Jestli ano podělte se ať si ostatní maminky dají pozor…
Jinak sem psala stížnost.

Reklama

Reakce:

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 10.01.18 16:06

To mujako brali krev z dlaní? Nebo od čeho to má?? 8o

janina_89
Povídálka 18 příspěvků 10.01.18 16:40

Ne z hřbetu ruky a jak mu držela silou tu ručičku v pěst tak tam má modřiny!!!

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 10.01.18 16:53

Bože.. Dej vědět jak to dopadlo se stížnosti. Chudáček :*

Mondousek
Kecalka 130 příspěvků 10.01.18 17:14

To je šílený!!!

janina_89
Povídálka 18 příspěvků 10.01.18 18:56

@Terrinka93 dám vědět, určitě. Doufám ze tam tu sestru nenechaji. Sem taky zdravotník a tohle jsem v životě neviděla. Nejradši bych ji udelala to samý!!!

KaPa1
Kecalka 215 příspěvků 10.01.18 23:40

@janina89 ahoj, s tím samým pracovištěm před pár lety měla zkušenost kamarádka se synkem. Úplně tu samou. (neřešila to nijak) Také mu brali krev i jinde a v pohodě a tam ho takhle dorasovali. Docela by mě zajímalo vyjádření nějaké zdejší lékařky nebo sestry, zda je to běžné. Já osobně bych zašla za svou pediatričkou a pokud by mi řekla, že to tedy běžné není, podala bych oznámení pro ublížení na zdraví. Bude to nějaký přestupek a příště si dá ta baba pozor, až zaplatí pokutu. Stížnost vyřídí tak, že Tobě napíší omlouváme se, jí řeknou ty ty a tím to skončí. V řízení o přestupku zaplatí ta sestra u správního orgánu aspoň pokutu. Ale třeba se to při odběrech u dětí stává běžně, já nevím. Co Ti řekli oni na místě?

janina_89
Povídálka 18 příspěvků 23.01.18 20:07

@KaPa1 no ja sem zdravotník a vím že tohle ok není. Jinak třeba u nás věřím ze by ji za tohle na dost dlouhou dobu vzali osobní ohodnocení a možná dali i na jiné oddělení… No uvidíme… Dám vědět az se vyjádří ????

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 24.01.18 11:19

Dej vědět

Mondousek
Kecalka 130 příspěvků 25.01.18 11:02

Taky mě zajímá, jak dopadnete. Snad se dočkáš nějaké spravedlnosti.

KaPa1
Kecalka 215 příspěvků 17.04.18 21:39

Jak jste dopadli? @janina89

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >