Zkušenosti s odběrovým boxem ve FN Motol na pediatrii

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janina_89
Povídálka 18 příspěvků 10.01.18 16:02
Zkušenosti s odběrovým boxem ve FN Motol na pediatrii

Dnes sme byli ve FN Motol a takhle jsme dopadli. Modriny na rucickach. Už byl 2× na odběrech a vzdy klidas, nikdy nebrečel a dnes mu udělali tohle. Mate někdo podobnou zkušenost??? :,(
Jestli ano podělte se ať si ostatní maminky dají pozor…
Jinak sem psala stížnost.

Reklama

Reakce:

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 10.01.18 16:06

To mujako brali krev z dlaní? Nebo od čeho to má?? 8o

janina_89
Povídálka 18 příspěvků 10.01.18 16:40

Ne z hřbetu ruky a jak mu držela silou tu ručičku v pěst tak tam má modřiny!!!

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 10.01.18 16:53

Bože.. Dej vědět jak to dopadlo se stížnosti. Chudáček :*

Mondousek
Stálice 94 příspěvků 10.01.18 17:14

To je šílený!!!

janina_89
Povídálka 18 příspěvků 10.01.18 18:56

@Terrinka93 dám vědět, určitě. Doufám ze tam tu sestru nenechaji. Sem taky zdravotník a tohle jsem v životě neviděla. Nejradši bych ji udelala to samý!!!

KaPa1
Kecalka 203 příspěvků 10.01.18 23:40

@janina89 ahoj, s tím samým pracovištěm před pár lety měla zkušenost kamarádka se synkem. Úplně tu samou. (neřešila to nijak) Také mu brali krev i jinde a v pohodě a tam ho takhle dorasovali. Docela by mě zajímalo vyjádření nějaké zdejší lékařky nebo sestry, zda je to běžné. Já osobně bych zašla za svou pediatričkou a pokud by mi řekla, že to tedy běžné není, podala bych oznámení pro ublížení na zdraví. Bude to nějaký přestupek a příště si dá ta baba pozor, až zaplatí pokutu. Stížnost vyřídí tak, že Tobě napíší omlouváme se, jí řeknou ty ty a tím to skončí. V řízení o přestupku zaplatí ta sestra u správního orgánu aspoň pokutu. Ale třeba se to při odběrech u dětí stává běžně, já nevím. Co Ti řekli oni na místě?

janina_89
Povídálka 18 příspěvků 23.01.18 20:07

@KaPa1 no ja sem zdravotník a vím že tohle ok není. Jinak třeba u nás věřím ze by ji za tohle na dost dlouhou dobu vzali osobní ohodnocení a možná dali i na jiné oddělení… No uvidíme… Dám vědět az se vyjádří ????

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 24.01.18 11:19

Dej vědět

Mondousek
Stálice 94 příspěvků 25.01.18 11:02

Taky mě zajímá, jak dopadnete. Snad se dočkáš nějaké spravedlnosti.

KaPa1
Kecalka 203 příspěvků 17.04.18 21:39

Jak jste dopadli? @janina89

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama