Zkušenosti s online-flirtováním?

Anonymní
26.5.20 08:35

Zkušenosti s online-flirtováním?

Ahoj, přišla mi nabídka od portálu chat-z-domu. Zprvu jsem si říkala - jasně, proč ne, zkusit by se to mohlo. Když jsem ale dostala všechny materiály k pročtení, docela mi vstávaly vlasy na hlavě. :D Jako klávesnice snese všechno, ale netuším, jestli se ti chlapi budou chtít nějak inteligentně (třeba o sexu, ale prostě nějak na úrovni) bavit a do jaké míry to bude „ukaž kozy“ a třeba ještě s měkkým i, to bych fakt asi nedávala. :D Nutně si teď potřebuji trošku přivydělat a bohužel kvůli online-výuce tento semestr nemám úplně čas jít třeba na celý den nebo půl dne pracovat.
Má otázka - jakou máte zkušenost, pokud máte? A co se vyplácení peněz a nakládání s osobními údaji týče, nejedná se o podvod?

Budu ráda, když se někdo se zkušenostmi ozve. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.5.20 08:53

Ahoj,

mě jednou oslovila paní, co tohle vedla. Říkala mi, že portály jsou jen pro ameriku a rusko a že není možné, aby se někdo z evropy připojil. To bylo první, co jsem ji nezbaštila. Nejdříve jsme šly na kávu, kde mi práci popisovala. Znělo to celkem dobře, takřka nevinně. Nikdo na mě neměl šahat, práce byla bez omezení nějakých hodin a peníze fakt pěkný - defakto záleží na slečně jak umí pobavit a zaujmout. Čím víc diváků, tím víc peněz. Pozvala mě do domu, kde se to provozovalo. Spodní část domu, úplně normální rodinný dům, dokonce měla dítě a manžela - tehdy mě upozornila, že pokud jen okem o něj zavadím, tak mě zabije. Byla fakt vtipná :-D. Potom jsme šly nahoru, kde mě provázela po pokojích. V jednom pokoji byla skoro nahá celkem při těle zrzka, v druhém hubená blondýna oblečená v černém latexovém kostýmku a ve třetím prsatá a normálně oblečená holka, triko a džíny, ikdyž výstřih byl velký. A o té mi řekla, že nebyla nikdy před kamerou celá nahá. A že já taky nemusím, že je na světě XY chlapů s jinými tužbami a s jinou představou o tom, kdo je sexy. Takže meze se nekladly. Potom mi ukazovala server, kde bych byla vysílaná a opravdu tam ty holky si s těmi muži „jen“ psaly. Některé se tam samy ukájely, některé jen smály a povídaly/psaly si s muži. Přesto, jsem to tehdy odmítla, protože to nebyla práce, kterou jsem chtěla dělat a i přesto jsem měla pocit, že bych si nemohla pak vážit sama sebe. Není to hold pro každého. Nejsem žádný puritán, ale tohle jsem nezkousla. Nicméně, kohokoli kdo tohle dělá neodsuzuji, naopak jsou to lidi, kteří si jdou za svým a vlastně tak nějak opatrně a rychle si přijdou k penězům.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.20 16:28

Livechat.cz

Zkusila bych livechat.cz. Při registraci neuvádís žádné údaje, nechtějí občanku a peníze chodí po dosažení limitu. Nové holky 14 dnů vydělávají tanec, kvůli nálezce nová. Doporučila bych. Dříve jsem si nějaký ten tisíc vydělala, bohužel brzy omrzi monotonost.

• Citovat
  • Nahlásit
148
28.5.20 16:32

Mám, ze začátku jsem byla naprosto v šoku, po čase ty zprávy ani nemáš čas číst, automaticky píšeš to, co ti skáče do hlavy, nepřemýšlíš nad tím ani trošku. Ty „kozi“jsou to nejlepší, počkej až potkáš nějaké fetišisty :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat