Zkušenosti s opalovacími krémy Linola, Ladival a Avene

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavelas
Kelišová 6301 příspěvků 1 inzerát 19.05.11 14:38
zkušenosti s opalovacími krémy Linola, Ladival a Avene

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s některým z uvedených opalovacích krémů pro děti. Jde mi o faktor 50(+). Mám vzorek jen krému Avene. Od Ladivalu mám jen 30 a Linolu neznám vůbec, doporučovali mi ji na kožním.
Jak se krémy roztírají, jestli nebarví, jestli voní/smrdí atd.
Našla jsem zde téma o opalovacích krémech, ale nikde jsem nenašla více názorů právě na tyto.
Potřebuji se rozhodnout do zítra, tak mi s tím doufám trochu pomůžete.
díky všem :)

Reklama

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

spaagetka
Závislačka 3025 příspěvků 19.05.11 14:51

Zkušenost mám jen s Avene a to tu nejlepší. Jednou mi ho prodali v Itálii v lékárně a musím říct, že s lepším jsem se nesetkala :palec: Roztírá se skvěle(je to spíš mlíko), není nijak extra parfémovanej. To samé platí i pro mléko po opalování - příjemně chladí a roztírá se dobře.

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 19.05.11 15:31

Měli jsme loni Ladival, roztíral se pěkně, snad i pěkně voněl, obarveného od něj nic nemáme. Raději mám ale Ambre solair.

Háta_x
Echt Kelišová 7576 příspěvků 19.05.11 15:40

S opalováky ne, ale Linolu jsem používala olejové přípravky na sprchvání a do koupele + mléko a vonělo (osobně mi smrdělo) to všechno stejne a bylo to hodně hutné.
Na slunce používám na dekolt a ruce Isispharma 50+mineral, je taky hutnější, na hyperpigmentace nebo místo make-upu Isispharma Uveblock 40mineral sunstik tónovaný váleček - je super na nedokonalosti pleti, a nejvíc mi vyhovuje pro sebe (na pleť i tělo) i malou Photoderm 50+mineral od Biodermy, dá se kombinovat s přípravky Bioderma. Krom té 40 nebarví, nejsou parfémované. Obě značky mi doporučila kožařka - mám pleť s sklony k akné a hyperpigmentacím.

Pavelas píše:
Zajímaly by mě vaše zkušenosti s některým z uvedených opalovacích krémů pro děti. Jde mi o faktor 50(+). Mám vzorek jen krému Avene. Od Ladivalu mám jen 30 a Linolu neznám vůbec, doporučovali mi ji na kožním.
Jak se krémy roztírají, jestli nebarví, jestli voní/smrdí atd.
Našla jsem zde téma o opalovacích krémech, ale nikde jsem nenašla více názorů právě na tyto.
Potřebuji se rozhodnout do zítra, tak mi s tím doufám trochu pomůžete.
díky všem :)

janafialka
Povídálka 42 příspěvků 20.05.11 13:26
opalovací krémy

Ahoj, my měli od miminka Ladival, ale barvil nám oblečení na žluto, takže nic moc. Ostatní neznám, teď máme Ambre solair ten je skvělý.

Pavelas
Kelišová 6301 příspěvků 1 inzerát 21.05.11 08:20

malá má problémy s ekzémy a různými vyrážkami a tak mi na kožním doporučili tyto. Garnier nebo Niveu mi vyloženě zakázali. Tak nevím. Rozhodnutí jsem si prodloužila na víkend. Už jsem skoro byla rozhodnutá pro Lavidal, ale jestli barví, tak to nechci.

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 21.05.11 12:00
Pavelas píše:
malá má problémy s ekzémy a různými vyrážkami a tak mi na kožním doporučili tyto. Garnier nebo Niveu mi vyloženě zakázali. Tak nevím. Rozhodnutí jsem si prodloužila na víkend. Už jsem skoro byla rozhodnutá pro Lavidal, ale jestli barví, tak to nechci.

Náš malej sice ekzém nemá (ťuk, ťuk, ťuk), ale mám ho já a Garnier (Ambre solair) mi nevadí, nedráždí kůži, nezhoršuje ekzém. Taky je dobrý Daylong.

PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 22.05.11 12:46

Ahoj, my měli loni Ladival, poradili mi ho v lékárně a byla to 30 pro děti a paní mi vysvětlila, že mezi 30 a 50 není žádný rozdíl :nevim: , ale asi ho pořídím znova, byl perfektně voděodolný, žádných žlutých fleků na oblečení sem si nevšimla a malá se ani trochu nespálila a to jsme byli v Egyptě! A cena je myslím tak akorát :palec:

jani09
Závislačka 3730 příspěvků 04.06.11 22:34

Ladival jsem koupila,použila zatim 2 krat a nevim. :-(

jani09
Závislačka 3730 příspěvků 04.06.11 22:37
Raduš.ka44 píše:
Měli jsme loni Ladival, roztíral se pěkně, snad i pěkně voněl, obarveného od něj nic nemáme. Raději mám ale Ambre solair.
janafialka píše:
Ahoj, my měli od miminka Ladival, ale barvil nám oblečení na žluto, takže nic moc. Ostatní neznám, teď máme Ambre solair ten je skvělý.
PitbulLenka píše:
Ahoj, my měli loni Ladival, poradili mi ho v lékárně a byla to 30 pro děti a paní mi vysvětlila, že mezi 30 a 50 není žádný rozdíl :nevim: , ale asi ho pořídím znova, byl perfektně voděodolný, žádných žlutých fleků na oblečení sem si nevšimla a malá se ani trochu nespálila a to jsme byli v Egyptě! A cena je myslím tak akorát :palec:

Tak,že by byl nakonec dobrej?

Andrimka
Echt Kelišová 7577 příspěvků 28.06.11 12:35

už máš vybráno?

já dnes v lékárně zkoušela na sebe a nejmladšího LINOLA a byla jsem nadšená, super roztírání jako u Avéné, nebarvilo, nesmrdělo.
Tak mám právě dilema zda Avéne nebo Linola :lol:

jani09
Závislačka 3730 příspěvků 28.06.11 13:26

Já teda koupila ten Ladival,mažu s ním.Jen asi trochu barví. :-(

Jimiša
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 28.06.11 22:58

Máme Ladival, ale už ho nechci…jak je tu několikrát napsáno barví…mám zničená krásná nová bodýnka :cry: Příště si výběr nastuduji v nějaké podobné diskuzi :palec:

jani09
Závislačka 3730 příspěvků 29.06.11 14:31
xxxxxx píše:
Máme Ladival, ale už ho nechci…jak je tu několikrát napsáno barví…mám zničená krásná nová bodýnka :cry: Příště si výběr nastuduji v nějaké podobné diskuzi :palec:

Játu diskuzi taky četla asi blbě. :cert: :cert:

PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 29.06.11 19:34

Já nějak nechápu, jak může ten Ladival barvit, když je to bílý mléko a když se dobře rozetře :nevim: .. Dneska jsem s ním holku natírala a žádnýho zabarvení jsem si teda nevšimla :think: .. Takže já jsem s ním spokojená, ale už nic nedoporučuju ať to není na mě :lol: … Lenka

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Manželské etudy: Vladimírova zpověď mě překvapila, říká Třeštíková

Vladimír Gdovín je duší umělec, bonviván. S manželkou Zuzanou se brali v 80.... číst dále >

Znovuobjevená špalda vtrhla do kuchyní. Proč jsou z ní buchty lepší?

Na rozdíl od bílé pšeničné mouky je ta špaldová tmavší, má oříškovou chuť a z... číst dále >

Reklama