Zkušenosti s opavskou porodnicí

37
27.3.16 12:59

Zkušenosti s opavskou porodnicí

Jsou tady nějaké maminky, které rodily v opavské porodnici? Chystám se zde rodit, tak se informuji na názory, zatím jsem slyšela, že si ji maminky chválí, dokonce více než krnovskou, jaký máte názor vy? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
110
27.3.16 13:05

Rodila jsem zde dvakrat…ale dvakrat cisarem. V cervnu budu po treti. Sestricky i doktori jsou sikovni.Na Krnov jsem slysela spoustu dobrych ohlasu, ale i tak jdeme do tretice do Opavy.Vim co me ceka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12158
27.3.16 13:05
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
27.3.16 14:05

Rodila jsem v roce 2014. Sestry a lékaři z gynekologie supr až na pana primare a sestry z novorozeneckeho jedna velká katastrofa. Toť má zkušenost, druhé jedu rodit sto procent do Ostravy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22304
27.3.16 15:18

Tak zrovna mě se zdály sestry z novorozeneckého fajn… Dvakrát denně prošly pokoje, zeptaly se, co je potřeba, poradily… naučily mě dobře kojit a vše vždy ochotně vysvětlily… sice trošku věcný a tuctový přístup, ale odcházela jsem dobře poučena o všem…

Kamarádka rodila v Ostravě, koukli jí na prsa, dali kloboučky - úplně zbytečně… neporadili s odsáváním, s ničím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22304
27.3.16 15:20

@Caitynka porody spíše lékařsky vedené… takže jestli chceš trošku jiný přístup, tak si ho asi budeš muset více prosazovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat