Zkušenosti s ovulačním testem fertilControl light ze slin

3274
17.12.20 00:14

Zkušenosti s ovulačním testem fertilControl light ze slin

Ahoj, hezky večer.. Nadpis už napovídá a dotaz zní jasně!
Prosím o sepsání vašich ZKUŠENOSTI s tímto ovulačním testem..(ne doméněk, žádné nezkusila jsem, ale myslím si…🙏) Funguje na bázi mikroskopu. Použití opakovaně, výdrz baterie 2 roky, recenze uvádí že nelze měnit.
A mě zajma jak se vám s ním naučilo zacházet a pracovat. Hodte klady a zápory.. Ať jestli ho máte aby jste počali, nebo naopak aby k tomu nedošlo.. Vše se pocita a já vám děkuji.. Snad tu nebude úplně prazdno :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2739
17.12.20 00:28

Používá ho moje sestra, zatím asi úspěšně, protože těhotná není. Má ho, aby nemusela brát antikoncepci a bránila se početí. Nemůže si ho vynachválit. Má ho asi už nějaké tři roky určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3274
17.12.20 00:39

@Rachel_cz wau tak to má baterie dobrou výdrž 😲 moc díky za nazor👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
17.12.20 00:41

@Payus jo, zatím prý bez problémů. Zrovna včera jsem se na to vyptávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3274
17.12.20 00:50

@Rachel_cz já ho dnes našla na netu a jen dvě recenze, tak jsem to riskla a objednala ho a sepsala toto a pak dodám i své postřehy. A ještě mi pověz, nemusíš hned ale až se zeptáš segry🙏.. Na to je nakej čistící roztok na tu čočku nebo čím to po každém naslineni desinfikuje? Myslím že jedna z dam co psala recenzi uvedla že čistí čočku lihem :think:

Příspěvek upraven 17.12.20 v 00:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
17.12.20 00:51

@Payus jo, tak to se přiznám mě nenapadlo se ptát. Zjistim a dám vědět ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3274
22.12.20 00:59

Tak je doma. Sklíčko od slin se otira třeba vlhkou vatovou tycinkou nebo vlhkým hadříkem. Návod je jasný. Obrázky přehledne, a práce s „mikroskopem“ jednoduchá. Ozvu se brzy s další recenzi třeba až zaznamenam vytoužené „kapradí“ rozumějte.. tak vypada shluk slin v plodném obdobi😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat