Zkušenosti s ovulačními testy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
4-1.cz
Kecalka 142 příspěvků 05.06.19 12:10
Zkusenosti s ovulacnimi testy

Ahoj, jake mate zkusenosti s ovulacnimi testy? tady na emimi jsem se docetla ze nemalo zen nikdy nema uplne pozitivni test, tzn druha carka je stale slabsi nez prvni, presto v danem cyklu otehotnely, nebo vedi, ze ovulaci mely, dale taky ze nestaci testovat jen jednou denne.. testuji druhy cyklus a nejsem z toho moudra, jelikoz dost tmavou druhou carku jsem mela 3 a 2 dny pred MS, jinak je cely zbytek cyklu temer neviditelna, testovala jsem 1-2× denne. Co si o tom myslet? Podle grafu LH by pred MS nijak stoupat nemel. Tehotna jsem nebyla (byla jsem na krvi).

Reakce:
katintheBOx63
Kecalka 485 příspěvků 05.06.19 12:19

Osobně jsem testovala jak blázen několik měsíců, nikdy jsem žádnou čárku potvrzující ovulaci neviděla. Dokonce gynekolog když mě kolem předpokládané ovulace kontroloval na ultrazvuku byl sám na pochybách jestli vůbec ovulace proběhne resp po pár dnech když kontroloval znovu jestli proběhla. No a já přitom normálně bez problému otěhotněla právě v tom cyklu. Ale ovu nebyla vidět ani na testech ani u doktora. Jinak jsem cyklus měla pravidelný a vždy kolem 14 dne jsme měla bolest vaječníku, ze kterého se ten měsíc uvolňovalo vajíčko - to jsem si několikrát ověřila i u dr, kdy jsem mu najisto řekla ze kterého to vypadá na vajíčko a to i viděl, že tam ten vaječník pracuje v ten měsíc.

Váš příspěvek
Reklama