Zkušenosti s ozdravným pobytem dítěte v Černé Hoře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Foltexka
Kecalka 397 příspěvků 15.01.18 14:49
Zkušenosti s ozdravným pobytem dítěte v Černé Hoře

Ahoj, nemáte některá prosím zkušenosti s pobytem dětí u moře v Černé Hoře, přes pojišťovnu 205? Dceři to bylo doporučeno, budeme zkoušet dávat žádost na pojišťovnu. Je alergik a astmatik. Jaké to tam je, jak to celé probíhá… Děkuji za info.

Reklama

Reakce:

yareah
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 15.01.18 21:19

Já jezdila před 10 lety. Až na každoroční poblijozu která tam radila to pro mě byly vždy nejkrásnější prázdniny.

Foltexka
Kecalka 397 příspěvků 16.01.18 06:58
@yareah píše:
Já jezdila před 10 lety. Až na každoroční poblijozu která tam radila to pro mě byly vždy nejkrásnější prázdniny.

No nazdar. To by dcera nedala - má skoro fobii z blinkání.

yareah
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 16.01.18 08:55

Já ji nemám skoro, ale úplně. Brečela jsem to si pamatuji. Ale ono když tam je okolo vás tobolek dalších děti tak se to zvládá jinak :) jsou silnější, nestyska se jim tolik atd. Takže se nebojte! A hlavně, to že to bylo tenkrát, neznamená, že to bude i teď :) jen ji tam pošlete. Zvracení nezvraceni, nikdy na tyhle prázdniny nezapomenu, stalo to za to :) do teď mě mrzí, že tam brali jen do 14let. Hned bych jela znova :mrgreen:

Foltexka
Kecalka 397 příspěvků 16.01.18 09:25
@yareah píše:
Já ji nemám skoro, ale úplně. Brečela jsem to si pamatuji. Ale ono když tam je okolo vás tobolek dalších děti tak se to zvládá jinak :) jsou silnější, nestyska se jim tolik atd. Takže se nebojte! A hlavně, to že to bylo tenkrát, neznamená, že to bude i teď :) jen ji tam pošlete. Zvracení nezvraceni, nikdy na tyhle prázdniny nezapomenu, stalo to za to :) do teď mě mrzí, že tam brali jen do 14let. Hned bych jela znova :mrgreen:

Děkuji :). Žádost podáme a uvidíme. Snad by to zvládla :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama