Zkušenosti s piercingem v chrupavce nosu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28.1.22 12:34

Zkušenosti s piercingem v chrupavce nosu

Ahoj, ahoj :mavam:
Moc se mi líbí a dost dlouho plánuji si nechat píchnout piercing do nosu. Ten v boční chrupavce nosu, jak se mu říká Nostril. Sama už mám dva piercingy v chrupavce ucha (Daith) a Nostril je přece jen jinde, než v uchu, tak nevím, co to obnáší. Má tu někdo s tímto piercingem nějaké zkušenosti? Myslím tím, jak dlouho se hojil, jak jste řešily smrkání… :think: Samozřejmě, že u každého to je individuální, ale i tak.
Všem moc děkuji :kytka: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19410
28.1.22 12:46

@Ajina Kozina pri odchodu ze salonu jsem o tom nevěděla a uz to tak zůstalo. Žádné problémy, žádné bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1345
28.1.22 18:26

Mám ho 15 let. Bez problému, zahojeno za pár dní. Smrkání řeším normálně, pak kapesníkem vyčistím. Nikdy nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
14.2.22 14:24

Ahoj,
já ho měla. Všude jsem četla, že při vpichu ti vystříknou slzy a že to dost bolí. Mně teda ne, bolelo to jen trochu a žádné slzy nebyly, ale já tedy snáším bolest poměrně dobře, každý to může mít jinak.
Při smrkání jsem si piercing raději přidržovala, aby mi náhodou nevyletěl. Vše OK.
Jen jednou mi z ničeho nic sám vylítnul a jak je malej, nemohla jsem ho vůbec najít. Už jsem se smířila s tím, že mám proste po piercingu a budu shánět nový, ale nakonec jsem šla bosou nohou po tom pokoji, kde jsem ho ztratila a on se mi najednou nalepil na nohu - a byl zase na světě. :D
Jinak, i když se to okolí líbilo, já mám trochu větší nos a zalekla jsem se toho, že to asi na ten nos ještě více upozorňuje, tak jsem to po pár měsících vyndala a ještě to stihlo zarůst.
Ale upřímně - občas je mi to trochu líto a přemýšlím, že možná v budoucnu si to nechám píchnout znovu, ale ještě opravdu nevím. Teď plánují ucho - helix.
Hodně štěstí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.2.22 16:23

Všem moc děkuju za vaše zkušenosti! Piercing v nose mám od minulé soboty a sice to bylo nepříjemné (i slza vystříkla), ale hrůza to nebyla. Ke smrkání si ještě hledám cestu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat