Zkušenosti s Platan Clinique v Praze?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
10
6.9.18 10:08

Neumetelove

Ja si taky nabehla koupila jsem si za 6 tisic dve davky vyplnoveho materiali do nosolabialek na ktere chodim 10 let jinam. Dr. mi vyplacala temer vsechen material opichovanim boku tvare kolem usi. Pry se tak koutky vypinaji. Myslela jsem ze ji pretrhnu kdyz doslo na opich koutku a nosolabialek a ona mi hlasila ze dosel material. Koukala jsem do zrcadla s tim ze mi neopicchla levy koutek se kterym jsem tam hlavne jela. Po usednuti do kresla ji rikam…chci hlavne tento padajici levy koutek a ta nana mi vypotrebovala kyselinu omlazovanim usi. Opravdu tam nelezte, vyhodila jsem penize. Vzdy mi lekarka vyplnovala primo labialku a koutek u pusy. Tady maji metodu vyplnovani vrasky u nosu, ze vam vyplnuji bok tvare. Jeste ted po mesici mam vztek. Asi cekala, ze zaplatim znova, ale tam uz me neuvidi a o prostredi nemluvim…hrozne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
20.11.18 21:03

tvrdá zkušenost

Klamavá reklama, této klinice se všichni vyhýbejte!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
4.12.18 09:44

podvodníci

Tato „klinika“ mi dluží už rok peníze ,napsala jsem jim Předžalobní výzvu a nic se neděje. Není možné zjistit jméno „ředitelky“ tohoto zařízení, ani jména zodpovědných osob. Nebo se raději skrývají? Ani se nedivím. Je mi z jejich přístupu a chování doslova na zvracení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32097
4.12.18 18:08

pokud jsem kdykoli na tuto rádoby kliniku něco četla, tak to byly jen stížnosti a nespokojenost. Tedy vyhnout se jí obloukem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.3.19 18:25

podvodníci

Platan Clinique je opravdu jen mašina na tahání peněz z důvěřivých lidí. Nemám zkušenost s Prahou, ale v Brně je to stejné, jak jsem pochopila z recenzí. Dnes jsem se skutečně vztekla. Byla jsem na injekční lipolýze a vůbec mě paní neposlouchala, kde to chci napíchat. Zaplatíte za nějakou představu, ale ta je bohužel jen v slibech. Ona přeci ví nejlépe kam to píchnout… No a nenaděláte nic. Akorát se můžete vztekat, nad vyhozenými prachy. Prostě děs. A ještě z vás udělají debila, ve smyslu, jestli už jste to už někdy píchala, že chcete radit. Jo a další věc - vůbec nevěřte tomu, že je to bezbolestné a že nebudou modřiny. Bolí to jak čert a jsem samá modřina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.19 18:33

Škoda, že jsem si nepřečetla dříve, než jsem se jim svěřila do rukou. Jde ji opravdu jen o peníze. O spokojenost zákazníka nejde v žádném případě. Po zkušeností s touto rádoby klinikou je mi špatně. Jsou to vyhozené prachy a zbytečný bolestivý zážitek.

• Citovat
  • Nahlásit
4
19.6.19 21:04

Dotaz:

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli už jste dostala peníze zpět.
Mě slibují, že mi vrátí peníze už od listopadu 2018.
děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
19.6.19 23:28

Odpověď Ankule

Ano, zhruba po roce a půl a asi 15 meilech jsem peníze dostala zpět. A oddechla jsem si! Pan vedoucí Platanu má několik firem a zřejmě peníze přelévá. Takže psát, psát a hlavně vydržet. Přeju hodně síly při vymáhání!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
19.6.19 23:45

Děkuji za zprávu, píšu a píšu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
20.6.19 13:45

Ahoj, také vymáhám peníze, které mi přislíbili vrátit, jedná se teprve o dva měsíce, ale docela vysokou částku, stále píšu emaily, kde mě pak uklidňují, že musím vydržet, podala jsem zatím stížnost na dTest a již i na ČOI, možná by bylo fajn, kdyby se nás více domluvilo a zkusily bychom něco hromadně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
20.6.19 15:05

Než jsem peníze dostala zpět, také jsem uvažovala o tom, že nejjednodušší by bylo, kdyby nás bylo víc. Naštěstí mě tato strastiplná cesta už nečeká. Je alev pravda, že soud byste vyhrály.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
20.6.19 17:49

To mě právě napadlo, že bychom se mohly domluvit, kdyby nás bylo víc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
20.6.19 19:53

Platan linique NEBRAT!

Tohle mi ta banda odpověděla po 7 urgencích, oznámení na živnostenský úřad Prahy 5, ČOI a Ministerstvo zdravotnictví. Platila jsem začátkem listopadu 2017, peníze přišly v polovině ledna až poté, co jsem hrozila medializací a udělala facebookovou stránku na anti Platan Clinigue. :D Email se tady nezobrazuje, ale je to vedení-zavináč-platanclinigue. cz. ---------- Původní e-mail ----------
Od: vedeni

Datum: 2. 1. 2018 9:07:18
Předmět: Re: Fwd: Urgence č. 7 na vrácení peněz - neoprávněné obohacení
Dobrý den, přijměte prosím naši omluvu za velké prodlení s vrácením platby, které bylo zapříčiněno provozní chybou na straně banky. Vše je napraveno. Požadovaná částka Vám byla vrácena dne 27. 12. 2017 zpět na Váš účet.

Ještě jednou se velice omlouváme.

S přátelským pozdravem
Kateřina Pospíšilová

Vedoucí zákaznického servisu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
20.6.19 20:23

Komunikace s PC - chronologicky, nejstarší text na konci

Pro pobavení uvádím komunikaci s Platan Clinique :-) následující, asi máte podobnou. Ale jsou tam nějaké kontakty, třeba ještě budou fungovat. Toho Dr. jsem seznamu lékařů nenašla…, takže nevím, jestli to byl lékař. Na úřadech mi sdělili, ž mají povolení Ministerstva zdravotnictví na provozování lékařských služeb snad z dermatologie tomu musí být kvalifikovaný lékař s příslušnou atestací), ŽL na kosmetické služby. Peníze poslali cca za 3 týdny…

27.12. 2017, 22:03
dotazy@platanclinique.cz
Re: Re[3]: Odstoupení od smlouvy a vrácení peněz č. 8
Dobrý den,
děkuji za informaci. Něco podobného už jsem dostala také už 4×, takže si počkám na šťastný konec.

---------- Původní e-mail ----------
Od: dotazy
Datum: 27. 12. 2017 19:56:42
Předmět: Re[3]: Odstoupení od smlouvy a vrácení peněz č. 8

Dobrý den,
Vaše záležitost byla k dnešnímu dni vyřešena a uzavřena. Omlouváme se zřejmě za administrační a komunikační chybu.
Stačilo napsat email :-) Se mnou jste jistě nekomunikovala - přitom můj email je hlavním emailem.
Pokud máte alespoň normální banku, bude ihned ráno částka vidět na výpise.
S pozdravem Dr. Dominik Procházka, Ph. D.
Tým Platan clinique
Tel.: 608 041 707 nebo 775 718 927
e-mail: info@platanclinique.cz

----- Původní zpráva -----
Příjemce: info
Datum: 27/12/2017 17:32
Předmět: Re: Odstoupení od smlouvy a vrácení peněz č. 8
Dobrý den,
nevím s kým mluvím, ale předpokládám, že byste mohl být aspoň pan xy…Těžko se to pozná, když se všichni podepisují jako Tým Platan Clinique.
Toto je reklamace č. 8 (čísluji od č. 4). Níže přeposílám komunikaci po celou dobu od 11.2017, kdy byly peníze ve výši 2990,00 Kč odeslány na váš účet a kdy jsem obratem odstoupila od smlouvy, protože vaše recepční mi při objednávání sdělila, že nemáte k dispozici vyškoleného lékaře v termínu, který mi před platbou garantovala a že mne objedná až za 3 týdny. Email s bankovním výpisem o platbě jste rovněž obdrželi. Podotýkám, že obchod byl uzavřen dálkovým způsobem, tudíž mohu odstoupit i bez jakýchkoliv důvodů do 14ti dnů, ale uvedené důvody mi přišli opravdu pikantní! A s platbou předem za tyto služby jsem taky měla premiéru…:-o
Připomínám, že na webových stránkách firmy Platan Clinique slibujete vrácení peněz do 14ti dnů. Nejedná se tedy o veřejný příslib? Nebo že by to bylo klamání spotřebitele?:-O
Můžete si více informací také přečíst na sociálních sítích, kde se dělím o své zkušenosti s dalšími potenciálními zákazníky, kteří by mohli mít zájem o Vaše služby a budou tam do té doby, dokud nedostanu peníze zpět na účet (kdybyste se chtěli vymlouvat že číslo účtu nemáte, tak máte).
Na účtu k dnešnímu dni nic není, takže ty informace budu muset na sítích aktualizovat. Asi to pojmu jako reportáž a prodám nějaké sledované televizi…reklama zadarmo, no né? B-)

---------- Původní e-mail ----------
Od: info
Datum: 27. 12. 2017 12:00:19
Předmět: Re: Odstoupení od smlouvy a vrácení peněz
Dobrý den,
platba byly nyní navrácena. Pokud byla provedena přes internet, funguje tak i navrácení.
Upozorňuji, že toto je zároveň první email z Vaší strany k mé osobě.
Co se týče Vašeho emailu, nepochopil jsem zcela jeho obsah, především druhou část. Můžete zkusit vysvětlit? Ideálně jednoduché věty a bez překlepu.
Děkuji

S pozdravem
Tým Platan clinique
Tel.: 608 041 707
e-mail: info@platanclinique.cz

----- Původní zpráva –
Příjemce: info@platanclinique.cz
Datum: 26/12/2017 23:37
Předmět: Odstoupení od smlouvy a vrácení peněz
Dobrý den, ráda bych si s vedením vaší firmy sjednala schůzku ohledně dlužné částky, kterou neoprávněně zadržujete již téměř dva měsíce. Pokud m peníze nevyplatíte ihned v hotovosti k datu sjednané schůzky, dostane můj právník pokyn k řešení dluhu soudní cestou včetně podání trestního oznámení na podezření ze spáchání trestného činu podvodu a neoprávněného obohacení. v této věci zastupujeme již 4 postižené klienty, a částka tedy již přesáhla hranici trestného činu.

Sdělte mi, prosím, obratem termín schůzky pro vrácení peněz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
21.6.19 10:15

Měla bych tedy návrh, pokud byste do toho někdo chtěl jít společně, pojďme se sejít a domluvit se na dalším postupu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama