Reklama

Zkušenosti s plenkami Kolorky, Baby Charm, MonPeri

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirri1
Stálice 76 příspěvků 16.08.18 10:36
Zkušenosti s plenkami Kolorky, Baby Charm, MonPeri

Máte prosím někdo zkušenosti s těmito plenkami? Nebo jiné trochu ekobio :lol: Chci pro začátek nějaké kvalitní.

Reklama

Reakce:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 16.08.18 10:52

Sama sem je nezkoušela, ale podle recenzí, co jsem četla, jsou to uplně normální plenky.To je taková internetová masáž, teď každá celebrita používá Kolorky…Jedna holčina na IG (už nevím jaká) o nich řekla, že jsou srovnatelné s Tesco a Albert plenami :nevim:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 16.08.18 11:03

Z mojí zkušenosti,ze začátku je úplně jedno,jak kvalitní pleny jsou,protože mimčo přebaluješ každou chvíli. Rozdíl v kvalitě jsem pocítila,až když začal spát celou noc a některé mu protékaly. A navíc to že je plena Bioeko neznamená,že je kvalitní.

lomis
Stálice 51 příspěvků 16.08.18 11:06

Souhlasím,ze Kolorky nejsou žádný zázrak..provedením mi také připomínaly obchoďákove pleny…jak moc jsou ekobio nevim-chce si to zjistit,odkud a jaký materiál tam dávají.Nekdy jsem četla,ze tam jsou také nějaké čínské zdroje..

hospodki
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 16.08.18 11:58

Mon peri jsme měli v Neratovicích v porodnici i jsem dostala malý balík domu jako dárek. No, jsou to plenky… Nemají detekční proužek což např Pampers nebo dm v těch nejmenších velikostech má. Kvalitou mi přijdou jako všechny ostatní. Mám vyzkoušeno a sedí: Pampers, dm, Lupilu zelené i fialove, babydream. Nenadchlo mě: Billa pleny, dada, gobus pleny. Příšerné : dollano baby. Jestli chceš to nejlepší tak latkuj..já přes den používám AIO a na ven papír. Akorát jsme venku skoro pořád a jsem zvědavá na kvalitu, tak proto odzkoušených tolik značek. Nejradši mám Lidl Lupilu, jsou moc příjemné i na dotek pro mě. Kolorky mi přišly zbytečně předražené a ani se mi nelíbí ty vzory. Jako 10 korun za plenu je mazec

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15375 příspěvků 16.08.18 12:22

My používáme finske Muumi, kolorky mne přišly jako hloupý pokus o ekoplenky. Ale chce to být o používání takovýchto plenek opravdu přesvědčena, ona cena 15 Kc za plenku umí odradit.

Káťa19
Kelišová 7099 příspěvků 36 inzerátů 17.08.18 15:06
@Aduš8 píše:
Z mojí zkušenosti,ze začátku je úplně jedno,jak kvalitní pleny jsou,protože mimčo přebaluješ každou chvíli. Rozdíl v kvalitě jsem pocítila,až když začal spát celou noc a některé mu protékaly. A navíc to že je plena Bioeko neznamená,že je kvalitní.

No to sice nemusi, ale ja treba radsi koupim eko pleny, jedna plena se rozklada treba 250 let a nad tim je treba se zamyslet ;)
Latkovala jsem a na noc pouzivala babylove nature a spokojena

Příspěvek upraven 17.08.18 v 15:11

Káťa19
Kelišová 7099 příspěvků 36 inzerátů 17.08.18 15:08
Recenze

Tady se muzete mrknout a take pridat svoji zkusenost :kytka: https://www.emimino.cz/…sti/hledani/?…

Káťa19
Kelišová 7099 příspěvků 36 inzerátů 17.08.18 15:20
Test eko plen

https://radimradi.cz/…ou-nejlepsi/

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >