Zkušenosti s polskou cestovkou TUI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bara1378
Nováček 6 příspěvků 05.12.18 09:41
zkušenosti s polskou cestovkou TUI

Ahoj holky, máte některá zkušenost s polskou cestovkou TUI? www.tui.pl
Ceny jsou zde daleko nižší jak mají české cestovky?
Děkuji za případné odpovědi.

Reakce:
Mika.ella1
Povídálka 34 příspěvků 05.12.18 10:00

Je to nemecka cestovka, letela jsem s nima pred par lety, zadny problem.

bara1378
Nováček 6 příspěvků 05.12.18 10:31

ano, je německá, jen zřejmě pobočka v Polsku, spíš mě zaujaly ceny cca o 5 tisíc osoba níže jak u nás

vaks
Kecalka 207 příspěvků 05.12.18 11:08

My jedeme letos pres polskou Itaku(ale poprve,takze nemohu porovnavat)…za­jezd,ktery jsme nasli na Invii za 83.000/3os.,v pol­sku vyslo na 48.200 i s po­jistenim/3os.­.mam hodne znamych,co pres polsko jezdi(bydlime uplne u hranic),dopo­rucili nam,spokojeni byli vsichni…

bara1378
Nováček 6 příspěvků 05.12.18 11:26

Do Katowic to máme 2 hodiny, tak škoda nevyužít, když je takový rozdíl v ceně.

vaks
Kecalka 207 příspěvků 05.12.18 11:44

Taky letime z Katowic do Turecka,cesta tam nam bude trvat neco malo pres hodinu..jedeme vlastnima autama,nechavame je na parkovisti u letiste a to taky vychazi za perfektni cenu..na nase nejakych 100kc/11dni…leteli jsme uz i pres bratislavu a tehdy nas parkovne vyslo na skoro 2000kc :roll:

Mika.ella1
Povídálka 34 příspěvků 05.12.18 13:50
@bara1378 píše:
ano, je německá, jen zřejmě pobočka v Polsku, spíš mě zaujaly ceny cca o 5 tisíc osoba níže jak u nás

V CR jsou letenky predrazene ;)

Werkt
Nováček 1 příspěvek včera v 21:03
Ja s nima Byl letos na curacao, Ted hledam 19

https://www.tui.nl/last-minute/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >