Zkušenosti s porodnicí - Krč vs. Vinohrady

Napsat příspěvek
Velikost písma:
773
15.10.15 15:19

@lucinka144 Takže na Vinohradech je JIP? Ostatní psaly, že není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
15.10.15 17:04

Je tam jipka pro maminky po císaři, ale na miminka jsou vybavení až od 36tt, naše malá se narodila v 34tt takže by jí pokud by byl problém převáželi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Republic
15.10.15 18:05

@lucinka144 pockej, pockej, takze JIP tam je? Tak to se omlouvam @kittysha za mystifikaci. Mela jsem to od dvou holek, se kteryma jsem tam lezela a ktere tam zvazovaly porod a nedavno me to jeste potvrdila jedna porodni asistentka v podoli. Tak asi resili, ze to je jinem patre, nebo to nechapu. Omlouvam se jeste jedno.

• Citovat
  • Nahlásit
5
17.10.15 22:11

Za mě Vinohrady také Ok. Rodila jsem tam v 2013 a letos v létě po druhé :D První porod mi vyvolávali, přenášela jsem a druhý musel být císař kvůli příčné poloze. Přístup všech lékařů a sester zodpovědný. Jip se skvělou péčí je o patro níže. Ale pokud je to jen trochu možné a vstanete z postele, ženou Vás co nejdříve na šestinedělí. A to kvůli miminkům pro které není moc vhodné vozit po chodbách a výtahem, který sdílejí pacienti jiného oddělení. Na oddělení Šestinedělí jsem po císaři šla na nadstandard.Je tam ve sprše bezbariérový přístup. Super věc, když se plazite :jazyk: Ostatní pokoje jsou taky dobře vybavené a se sprchou. No a spolubydlící ty si nevyberete.Ja zažila super maminky, Armenku, romku a Vietnamku.
Většina sester je fajn.Jen se nebát si říct. Poradí, pomůžou i když neví kde už jim hlava stojí.
Jídlo je teda děs…to se tam zhoršilo. Ale nejsme v hotelu, že.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
25.12.15 13:21

Prosim kdo rodil v Krci, mohou na navstevu deti. Chystam seza kamaradkou a mam doma 3 mesicni mimo muzo ho vzit sebou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2904
25.12.15 13:31

Muzou, pokud je na novorozencich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
9.8.18 13:21

Prosim o cerstve zkusenosti z roku 2018: Moje porodnice (Podoli) ma stop stav, a ja mam rodit kazdou chvili. Vcera vecer jsem do te sve volala a bylo mi receno, ze me nevezmou ani na akutni kontrolu, ze mam na vyber: Rakovnik, Krc nebo Vinohrady :nevim: Byly tam jeste nejake dalsi mimoprazske, ale to uz jsem si rikala, ze je moc z ruky.
Takze rozhoduji se, zda bych v pripade nouze mela jet do Thomayerky nebo na Vinohrady. Poradite prosim? Podle aktualnich zazitku prosim. Moc dekuji! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
9.8.18 14:18

Leden 2015 a Prosinec 2017: 2× porod na Vinohradech, 2× SC (poprvé akutní - malá měla 2× pupečník kolem krku a vlastně na něm „pérovala“, takže bych ji ani neporodila; podruhé plánovaná - měla jsem slabou jizvu po prvním císaři). Za mě rozhodně doporučuji. Vše na jedničku, až na jednu sestřičku v roce 2015, ta tam ale už není. JIPka tam je, ale je o patro níž, takže dětičky vozí každé 3 hodiny. Druhý den po operaci jsem šla na šestinedělí a už měla malou u sebe. Rodila jsem 28.12., 31.12. odpoledne si pro nás tatínek jel :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6654
6.8.20 12:20

Ahoj, zajímaly by mě čerstvé, nejlépe osobní zkušenosti z Krče a Vinohrad. Zejména:

• vybavenost porodnich sálů, možnost úlevy při porodu (míče, sprcha), možnost volit polohu
  • profesionalita ženských a detskych lékařů, řešení nestandardních situací
  • přístup sester na sestinedeli
  • vybavení poporodnich pokojů, kolik je lidí na pokoji, možnost nadstandardu, jak ho získat, socialky na pokoji
  • strava, možnost mít vlastní stravu: lednice, rychlovarne konvice apod.

Předem moc díky. Máme obě porodnice asi stejně daleko a pořád se nemohu rozhodnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1258
6.8.20 13:02

@kacz Ahoj,ja rodila v obou..Vinohrady 2/18,Krc ted 7/20…obe porodnice za me super..na Vinohradech jsem se proboxovala na 2luzkovy nadstandard, v Krci jsem byla v prizemi, kde jsou jen jednoluzaky, takze z pohledu soukromi rozhodne Krc…stejne tak porodni saly za me lepsi v Krci…nicmene o vybaveni ti moc nepovim, porodila jsem za 30minut od prijezdu do porodnice..na Vinohradech probehla ted rekonstrukce, tak nevim, jak vypadaji porodni saly ted, ale ja bohuzel rodila na dvouluzkovem..coz bylo neprijemne..jinak co se tyce personalu, tak obe porodnice spicka..nemuzu si stezovat vubec na nikoho…v prenatalni poradne jsem vic cekala na Vinohradech, ale take zadna tragedie…strava lepsi na Vinohradech…nestandardni situace moc neporadim, druhy porod byl jak z pohadky, prekotny, ale uzasny..,u prvniho sice syna tahaly vaxem, ale az na posledni kontrakci kvuli ozvam..vse probehlo v poradku, maly bez komplikaci, ja se 3stehy…ale zadna panika a vsichni profesionalni…v obou porodnicich respektovali muj porodni plan…takze jestli muzu doporucit, volila bych Krc..pro me bylo zasadni soukromi po porodu a kdyby nebyla rano vizita, mely jsme s malou uplny klid! nicmene neslapnes vedle ani s Vinohrady…take na to vzpominam rada :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
6.8.20 16:45

Vinohrady

Rodila jsem před měsícem a jsem nadmíru spokojená.
Empatické porodní asistentky, milý personál na šestinedělí. Čisto, uklizeno. Odcházela jsem s úžasnými pocity :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
6.8.20 16:53

Vinohrady

Rodila jsem před měsícem a jsem nadmíru spokojená.
Empatické porodní asistentky, milý personál na šestinedělí. Čisto, uklizeno. Odcházela jsem s úžasnými pocity :srdce:
@kacz píše:
Ahoj, zajímaly by mě čerstvé, nejlépe osobní zkušenosti z Krče a Vinohrad. Zejména:
  • vybavenost porodnich sálů, možnost úlevy při porodu (míče, sprcha), možnost volit polohu
  • vybavení poporodnich pokojů, kolik je lidí na pokoji, možnost nadstandardu, jak ho získat, socialky na pokoji
Předem moc díky. Máme obě porodnice asi stejně daleko a pořád se nemohu rozhodnout.
@kacz píše:

Mohla jsem volit polohu, sprchy k dispozici a i míč. Kvůli tlaku jsem nemohla nic na bolest a tak mi poskytli aspoň rajský plyn. Péče při porodu na jedničku :mavam:
Pokoje čisté, lednice v klasickém pokoji bez doplatku, strava nemocnicni, ale možnost si připlatit za „lepší“. Ohleduplní k nějaké speciální dietě ;)
Na pokoji jsme byly trech.
Pravidelné kontroly jak matky, tak miminka.
Rozdala jsem několik bonbonier sestram a lékařkám, byla jsem nadšená :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
6.8.20 18:37

Pokud si dobře pamatuji (také mohla mezitím nastat změna), tak nešla ta „lékařka“, která se vy.rala na krvácejího Adámka po operací mandlí v Pardubicích, pak do Krče? A to na dětské nebo porodní odd.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1258
7.8.20 07:35

@BeaL mas pravdu, je na detskem..ale s porodnici nema nic spolecneho…je to i jiny pavilon na druhe strane nemocnice..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 14:11

@BeaL navic je ta pani doktorka tehotna, takze uz tam nepracuje ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama