Zkušenosti s prací v supermarketu

Anonymní
13.3.17 16:22

zkušenosti s prací v supermarketu

Máte někdo zkušenost s prací v supermarketu? Známá mi říkala, že za leden má 315 hodin, k proplacení nějakých 260, sice nechápu, jak je možné mít k proplacení o padesát hodin méně, vždy jsem předpokládala, že co odděláš, dostaneš zaplaceno. :roll: Říkala jsem jí, že bude milionář, jenže nebude!!! Proplatí jí normálně stošedesát a zbytek jí převedou na další měsíc :) Je tohle normální? Prý si může vzít někdy v budoucnu volno, jenže kdy, když už ted musí dřít jako otrok. To si vážně myslí, že v budoucnu to bude mít lepší.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

25875
13.3.17 16:23

Zkušenost s prací v supermarketu nemám, ale řekla bych, že prakticky všude se s hodinami čaruje a na nějaké přesčasy nehraje. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
13.3.17 16:25

To je sranda? :lol: :mrgreen: To fakt jde mít přes třista hodin za měsíc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2515
13.3.17 16:26

Pokud nna to pristoupila tak ano, normalni to je :nevim: u nas se proplaci kazda pulhodina, ale jsme jedni z mala forem, jinde to jde do fondu a pak si to „muzes vybrat“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
13.3.17 16:26

Přesčasy se proplácet nemusí :nevim:

V supermarketu jsem dělala brigádně na vysoké, ráda jsem odtud zdrhla do kanceláře. Hodně práce, málo peněz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
13.3.17 16:32

Zřejmě má ve smlouvě nějaké penzum přescasu neplacené. To bylo jen nárazové v lednu, nebo byl únor stejny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
13.3.17 16:39

Dělala jsem v Tescu brigádně při škole a děs… :roll: Byla jsem tam třeba 10-11 hodin a proplatili mi jen 7,5 hodiny (půl hodinu strhly za „oběd“ i když jsem třeba ani pauzu neměla, protože byl frmol..). Domů mě nepustili, až když byla práce hotová. Šílené…Měla jsem 530 kč za směnu a bylo jedno, kolik hodin tam strávím. Ke konci jsem se pak domluvila z vedoucí, že tam budu chodit, jen když mě pustí normálně v půl 10 domů, že ráno vstávám do školy, jinak bych se na to radši vyprdla. Jako přilepšení pro studenta je to v rámci možností dobré, jako práce tragédie :zed: Jo, ve většině supermarketů to prostě tak chodí, za přesčas nedostaneš ani korunu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
13.3.17 16:51

Já pracovala před rodičákem v supermarketu a přesčas se neproplácí tj..ale já si to vybírala a šla dříve dom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2671
13.3.17 17:05
@Anonymní píše:
Máte někdo zkušenost s prací v supermarketu? Známá mi říkala, že za leden má 315 hodin, k proplacení nějakých 260, sice nechápu, jak je možné mít k proplacení o padesát hodin méně, vždy jsem předpokládala, že co odděláš, dostaneš zaplaceno. :roll: Říkala jsem jí, že bude milionář, jenže nebude!!! Proplatí jí normálně stošedesát a zbytek jí převedou na další měsíc :) Je tohle normální? Prý si může vzít někdy v budoucnu volno, jenže kdy, když už ted musí dřít jako otrok. To si vážně myslí, že v budoucnu to bude mít lepší.

Normální to není. Ale těžko říct jak to tedy vlastně je. Píšete 315 hod, 260 k proplacení, proplaceno 160. Tomu nějak nerozumím. Ona má rozpis směn takový, že takřka každý den vč. víkendu má 12 hod směny? nechce se mi věřit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2205
13.3.17 17:09

V supermarketu jsem dělala brigádně při studiu a byl to velký motor pro to se učit, aby člověk takto nedopadl :mrgreen: Já teda ještě dělala v tom poctivějším, kde tolika přesčasů nebylo a ty které byly, se prostě normálně proplatily. Takže zlatej kancl, ale zkušenost dobrá… never more :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3876
13.3.17 18:03

My mame v praci pizzare ukrajince. Po mesici se stridaji s dalsim. Mel prez 400h! Delal 12ctky v kuse 35dni bez zadneho volno… Tak ze je mozne vse

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2671
13.3.17 18:08

@novakova.t Předpokládám, že tu neměl pobyt a pracoval na černo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 18:22

To je hotovej Mordor tohle :pocitac:
Ja uz jsem zkuseny harcovnik a nedam ani hodinu prescas i kdyz delam manazerskou funkci.
Za 8 hodin vcetne pulhodinove prestavky ( a to mam jeste pruznou pracovni dobu, kdy musim akorat za mesic splnit fond ) toho mam akorat tak dost :cert:.

Mozek kdyz zapnu na turbo tak jedu az se z nej kouri ale mam prestavky, kdy proste vypnu a normalne si ctu treba zpravy na netu.
A svete div se, ukoly plnim a sef ani necekne protoze vi, ze by takovou mozkovnu tezko jinde shanel - tim chci rict ze mam ciste svedomi, ze bych za mzdu kterou beru, neodvedl adekvatni vykon (delam v soukrome firme, takze me stat nedotuje a nikdy nedotoval) - hodiny jsou az na druhem miste, odsedet a odpichnout si dochazku muze kdejaky troglodyt :think:.

Zensky a jiny zamestnance, ktery takhle zlatokopove odiraji a chovaji se k nim takhle despoticky a povysene, uprimne lituju, bohuzel to nema reseni, nase zkorumpovana politicka garnitura „ala po nas potopa“ to podhoubi jeste zaleva - pro nadnarodni koncerny a Zapad i spoustu pseudofirem jsme jen rozvojova zeme a povl, ktery klidne stahnou treba z kuze…bezpocet pracovnich agentur registrovanych v tomto bananistanu je jen tresnicka na dortu - nuzky se stale rozeviraji misto abychom dohaneli zapad :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
13.3.17 20:53

Blábol… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3876
14.3.17 19:17
@Sojkka píše:
@novakova.t Předpokládám, že tu neměl pobyt a pracoval na černo.

Jak jinak…takhle se tam stridaji dva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama