Reklama

Zkušenosti s v Herbalife

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NadSan
Nováček 3 příspěvky 30.11.17 22:44
Zkušenosti s “Prací z domova” herbalife??

Děláte někdo v této pyramidě? Je nutný vstupní poplatek? Jsem na MD a přemýšlím o přivýdělku. Děkuji ????

Reklama

Reakce:

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2373 příspěvků 30.11.17 22:49

Já jsem myslela, že o této firmě už bylo napsáno snad vše.
Jedna rada, poohlédni se po jiném přivýdělku. ;)

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 01.12.17 00:10
@NadSan píše:
Děláte někdo v této pyramidě? Je nutný vstupní poplatek? Jsem na MD a přemýšlím o přivýdělku. Děkuji ????

Cca před 7 lety po mě za registraci chtěli 5000,–. Já blbá jim to zaplatila. Přišel mi balík s nějakým koktejlem a černou obálkou s přístupovými údaji, kterou prý můžu rozbalit až po konzultaci s mým sponzorem. Měla jsem tenkrát hodně učení, tak jsem se s tou ženskou domluvila, že se to toho vrhnem teda až za měsíc po zkouškách kvůli údajnému školení. Jak jsem jí poté kontaktovala už na mě nereagovala a když jsem volala na jejich centrálu tak mi tam nějaký chlap řekl, že ty přístupové údaje už jsou mi k ničemu kvůli omezené platnosti, takže paní už se mnou nemá ani proč komunikovat a jestli to teda chci dělat tak si musím těch 5000 zaplatit znovu a peníze mi samozřejmě nevrátí, protože jsem v balíku obdržela produkty… takže pět litrů v pr…

LennyL1
Kecalka 380 příspěvků 01.12.17 06:36

Prosim Tě v žádném případě! Můj strýc se kvůli vidině skvělého výdělku s Herbalifem extrémně zadlužil, aby nakoupil obrovské množství produktů. A to bylo v době, kdy to byl ještě hit. Prodal pár kusů a pak už nic. Pár známých se zaregistrovalo, ale pouze aby to měli levnější pro sebe a rodinu, vydělat na tom v dnešní době už nejde. Mají strašně špatnou reputaci, nejsou transparentní, jejich školení a nábory hrůza, také jsem dva absolvovala, jelikož dopředu nikdy neřeknou, že se jedná o Herbalife.
Pouze proděláš, jsou to sice kvalitní produkty, ale drahé, nikdo to nekoupí v dnešní době všemožných doplňků stravy.

k.bramborova
Povídálka 35 příspěvků 01.12.17 07:37

Ano, pro mámu na MD docela dost vysoký poplatek. A po naučení se a školení, se musí shánět klienti formou letáčků do schránek, odchytáváni lidí v obch. centrech, na ulici apod. A nikde není jistý, že se ta klientela vybuduje.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >