Zkušenosti s v Herbalife

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NadSan
Nováček 3 příspěvky 30.11.17 22:44
Zkušenosti s “Prací z domova” herbalife??

Děláte někdo v této pyramidě? Je nutný vstupní poplatek? Jsem na MD a přemýšlím o přivýdělku. Děkuji ????

Reklama

Reakce:

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 30.11.17 22:49

Já jsem myslela, že o této firmě už bylo napsáno snad vše.
Jedna rada, poohlédni se po jiném přivýdělku. ;)

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 01.12.17 00:10
@NadSan píše:
Děláte někdo v této pyramidě? Je nutný vstupní poplatek? Jsem na MD a přemýšlím o přivýdělku. Děkuji ????

Cca před 7 lety po mě za registraci chtěli 5000,–. Já blbá jim to zaplatila. Přišel mi balík s nějakým koktejlem a černou obálkou s přístupovými údaji, kterou prý můžu rozbalit až po konzultaci s mým sponzorem. Měla jsem tenkrát hodně učení, tak jsem se s tou ženskou domluvila, že se to toho vrhnem teda až za měsíc po zkouškách kvůli údajnému školení. Jak jsem jí poté kontaktovala už na mě nereagovala a když jsem volala na jejich centrálu tak mi tam nějaký chlap řekl, že ty přístupové údaje už jsou mi k ničemu kvůli omezené platnosti, takže paní už se mnou nemá ani proč komunikovat a jestli to teda chci dělat tak si musím těch 5000 zaplatit znovu a peníze mi samozřejmě nevrátí, protože jsem v balíku obdržela produkty… takže pět litrů v pr…

LennyL1
Kecalka 285 příspěvků 01.12.17 06:36

Prosim Tě v žádném případě! Můj strýc se kvůli vidině skvělého výdělku s Herbalifem extrémně zadlužil, aby nakoupil obrovské množství produktů. A to bylo v době, kdy to byl ještě hit. Prodal pár kusů a pak už nic. Pár známých se zaregistrovalo, ale pouze aby to měli levnější pro sebe a rodinu, vydělat na tom v dnešní době už nejde. Mají strašně špatnou reputaci, nejsou transparentní, jejich školení a nábory hrůza, také jsem dva absolvovala, jelikož dopředu nikdy neřeknou, že se jedná o Herbalife.
Pouze proděláš, jsou to sice kvalitní produkty, ale drahé, nikdo to nekoupí v dnešní době všemožných doplňků stravy.

k.bramborova
Povídálka 29 příspěvků 01.12.17 07:37

Ano, pro mámu na MD docela dost vysoký poplatek. A po naučení se a školení, se musí shánět klienti formou letáčků do schránek, odchytáváni lidí v obch. centrech, na ulici apod. A nikde není jistý, že se ta klientela vybuduje.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo k nám vozí migranty z Libye? Potetovaná Němka, kapitánka lodi Sea-Watch 3

Kapitánkou jedné z lodí, která u libyjských břehů zachraňuje migranty, je... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama