Zkušenosti s v Herbalife

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NadSan
Nováček 3 příspěvky 30.11.17 22:44
Zkušenosti s “Prací z domova” herbalife??

Děláte někdo v této pyramidě? Je nutný vstupní poplatek? Jsem na MD a přemýšlím o přivýdělku. Děkuji ????

Reakce:
Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2391 příspěvků 30.11.17 22:49

Já jsem myslela, že o této firmě už bylo napsáno snad vše.
Jedna rada, poohlédni se po jiném přivýdělku. ;)

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 01.12.17 00:10
@NadSan píše:
Děláte někdo v této pyramidě? Je nutný vstupní poplatek? Jsem na MD a přemýšlím o přivýdělku. Děkuji ????

Cca před 7 lety po mě za registraci chtěli 5000,–. Já blbá jim to zaplatila. Přišel mi balík s nějakým koktejlem a černou obálkou s přístupovými údaji, kterou prý můžu rozbalit až po konzultaci s mým sponzorem. Měla jsem tenkrát hodně učení, tak jsem se s tou ženskou domluvila, že se to toho vrhnem teda až za měsíc po zkouškách kvůli údajnému školení. Jak jsem jí poté kontaktovala už na mě nereagovala a když jsem volala na jejich centrálu tak mi tam nějaký chlap řekl, že ty přístupové údaje už jsou mi k ničemu kvůli omezené platnosti, takže paní už se mnou nemá ani proč komunikovat a jestli to teda chci dělat tak si musím těch 5000 zaplatit znovu a peníze mi samozřejmě nevrátí, protože jsem v balíku obdržela produkty… takže pět litrů v pr…

LennyL1
Kecalka 409 příspěvků 01.12.17 06:36

Prosim Tě v žádném případě! Můj strýc se kvůli vidině skvělého výdělku s Herbalifem extrémně zadlužil, aby nakoupil obrovské množství produktů. A to bylo v době, kdy to byl ještě hit. Prodal pár kusů a pak už nic. Pár známých se zaregistrovalo, ale pouze aby to měli levnější pro sebe a rodinu, vydělat na tom v dnešní době už nejde. Mají strašně špatnou reputaci, nejsou transparentní, jejich školení a nábory hrůza, také jsem dva absolvovala, jelikož dopředu nikdy neřeknou, že se jedná o Herbalife.
Pouze proděláš, jsou to sice kvalitní produkty, ale drahé, nikdo to nekoupí v dnešní době všemožných doplňků stravy.

k.bramborova
Povídálka 35 příspěvků 01.12.17 07:37

Ano, pro mámu na MD docela dost vysoký poplatek. A po naučení se a školení, se musí shánět klienti formou letáčků do schránek, odchytáváni lidí v obch. centrech, na ulici apod. A nikde není jistý, že se ta klientela vybuduje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >