Zkušenosti s Praha Krč - JIP, nedonošenecké oddělení

806
27.7.13 21:48

Zkušenosti s Praha krc

Maminky jakou jste měli zkušenost na JIPn a nedoneseneckem oddělení. Já si až na jednu sestřičku nemůžu stěžovat. Řekla my když se malá narodila 39+4tt tak je nedonošená. Jak jsem měla nervy na pochodu z operace malé tak jsem brečela. Jinak za celý týden našeho pobytu, už jsrm ji nepotkala. Takže jsem byla velmi spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2382
27.7.13 22:15

No trošku jsem měla problém s přístupem doktorů, ale sestřičky super…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
27.7.13 22:20

@Teruna copak ti provedli? Ja si pamatuji jen ze to byla silnejsi sestra s tmavymy vlasy po ramena a brylemi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2382
27.7.13 22:26

No vadilo mi, že dávali dost neurčite informace…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
27.7.13 22:31

Jo takhle mě informovali dost. Milá paní doktorka a pan primář taky super. Jen ty casy kojeni a brzks ranni vizita me dostavala do kolen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2382
27.7.13 22:32

To mi nevadilo…nekojila jsem, ale musela jsem odstříkávat, takže hodina v tahu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
27.7.13 22:41

Kdyz malá byla na jipu tak jsem taky odstrikavala, ale maminky tam taky. Pak ta protivna sestra ze mam cekat hodinu po kojicim cyse ja prsa nality tvrdy akorat me to bolelo. A jeste tam s nami lezela pani ktera ji mela az do dalsiho kojiciho casu takze sem malem umrela bolesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2382
27.7.13 22:43

Tak to ja jsem to měla v pohodě…stejně pil moje mliko jenom tam a pak asi tyden doma a pak už je jenom na um

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
27.7.13 22:50

Ja se domu vratila s dvoutydenni slecniu a byla doma asi dva dny a sup spital jip atd… Na tri dny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2505
27.7.13 22:52

Náš poslední mrňousek tam byl taky, nedonošený ale nebyl. Sestřičky na JIP úžasné, na doktorky si nejsem schopná udělat názor- o všem nás ochotně informovaly, ale asi až zbytečně přeháněly se špatnými prognozami-naštěstí se nepotvrdily. Vždycky jsem od tamtud odjížděla s pláčem.
Na intermediálu (myslela jsi tohle tím nedonošeneckým?) jsem zažila jen báječného primáře a doktora jehož jméno si bohužel nepamatuji, ale oba na výbornou.
Sestřičky též skvělé, jen mi nesedla jedna štíhlá blondýnka-až extrémně přísná a odměřená a co mi tedy vadí hodně-zvlášť u dětských sester, když jsou skrz naskrz cítit cigaretami- to byla celá ona. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
27.7.13 23:00

Treti patro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2505
27.7.13 23:15

@EllaKouskova jo, tak to je ono. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
27.7.13 23:19

Pan primář byl skvělý byla jsem tam letos v lednu. Dokonce si vzpomínám že primář se jmenoval Janota

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2505
27.7.13 23:38

Jo, fakt- Janota. :palec: A ten druhý bezva doktor byl myslím Zach.
Doktorky si nepamatuju, my jsme tu,,naší" co nás tak děsila na JIPu s holkama na intermediále přejmenovali na Černou Kroniku. :oops: :lol:
A byli jsem tam letos v březnu- asi 12dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
27.7.13 23:42

Ano zach a pi. Doktorka jak vypadala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu