Zkušenosti s prášky Sanval a celkově s nespavostí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 276 příspěvků 29.12.18 10:23
Zkušenosti s prášky sanval a celkove s tímto stavem

Ahoj holky, 7.12.mi umřela maminka, bylo to na trombozu, takže nahle-necekane, chytla jsem takový šok, že jsem musela na kapačky na uklidnění, jsem na nemocenské a doktorka mi dala neurol. V prvních dnech jsem neurol užívala 3× denně, pak jsem snížila na jeden večer, před spaním. Přes den uklizim a mám toho moc, takže nemám čas přemýšlet a tak, ale jak mám jít spát, nebo je teď brzy tma, tak člověk přemýšlí, zda se má dobře, nebo zda by to takhle chtěla a nezlobi se na mě za něco a tak…takže mi doktorka predepsala prášky sanval, beru vždy celý a spim úplně krásně celou noc bez snů. Nechci to tak ale pořád, tak jsem si dnes na noc dala jen půlku a spala jsem do 4.30, pak jsem nemohla hodinu usnout a pak se mi zdál sen jak v něm maminka umřela :,(. Nechci je brát pořád, ale zase se nechci trápit a celé noci nespat, toho jsem si užila hned ze začátku a byla jsem jak matoha :?. Zase si říkám, že až zacnu chodit do prace, tak budu unavená, ze vstavam tak brzy a přejde to, ale nevím…Už jsem sice udělala pokrok, že se mnou nemusí být neustále manžel, jako na začátku, budila jsem ho a tak, ale teď už je to lepší. Moc děkuji za zkušenosti s vaším spaním, co třeba zabírá, nebo tak a třeba i názory na ty prášky.

Reakce:
Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 29.12.18 10:55

@Toma18 Mně říkal doktor, že Sanval je dost návykový, tak bych ho být tebou nebrala dlouho. Docela dobrý na spaní je Prothazin, ten se dá brát i déle, ale není zdaleka tak silný, jako Sanval, mně třeba dobře zabírá, když ho beru tak 2-3 hoďky před spaním, spím pak dobře a dlouho.

Toma18
Kecalka 276 příspěvků 29.12.18 10:58

@Sofie2013 je na předpis?

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 29.12.18 11:23

@Toma18 Ano. Z toho, co neni na predpis, muzes zkusit Melatonin, Guajacuran, Hypnox forte, Sleepnox forte, GS dormian, ale to je vsechno slabsi.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1215 příspěvků 29.12.18 14:03

Tak Sanval je zolpidem, cili to same jako Hypnogen, Stilnox atd, je navykovy, usnadnuje sice usinani ale rano se clovek vzbudi jak prasteny. Kratkodobe proc ne. Lepsi vysledky z dlouhodobeho hlediska by mohly mit volne prodejne Neospan forte, Depres nebo Sedatif PC.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Ljubou Krbovou: Na manžela jsem občas dost temperamentní

Sympatická herečka Ljuba Krbová (60) je stálicí v seriálu Ulice. Kvůli tomu... číst dále >

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >