Zkušenosti s právním zastoupením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Babulka15
Nováček 9 příspěvků 17.08.18 10:47
Zkušenosti s právním zastoupením

Dobrý den, potřebuji poradit, budu vděčná za jakoukoliv radu…Když si najdmete právníka, a začnete se domnívat, že nepostupuje, dle nevím jak to správně napsat, dle „řádu“ kde se může obyčejný člověk obrátit na pomoc při těchto dotazech, nebo aby si ověřil, zda pro něj tento právník pracuje a postupuje správně?

Děkuju moc :roll:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 12:22

na české advok.komoře.­....ale kvalita právníků je různá…nám jeden ztratil podkady a soud o několik milionů jsme proto prohráli,komora ho nepotrestala, druhý nepřišel na stání bez omluvy atd.a postih taky nula

TMana
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 17.08.18 13:39

No, právníci jsou bohužel hodně specifická sebranka, bohužel zcela bez odpovědnosti. Takže tady bych spíš dal na osobní doporučení.

Babulka15
Nováček 9 příspěvků 17.08.18 18:16
Anonymní

NO právě, o to mi jde…kde se slušný a poctivý člověk dovolá svých práv…chtěla jsem na ČAK, ale nějak ztrácím iluze, že v tomto státě existuje vůbec nějaká spravedlnost, nebo se dovolání práv :-(

Babulka15
Nováček 9 příspěvků 17.08.18 18:17

@TMana no právě… :(

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Šojdrová je pro smích: Kvůli čachrům se sirotky ji přirovnali k Saxaně

Uplynulo půl roku od doby, kdy lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

On je žena! Etzler, Novotný a Nosek se oblékli jako dámy a takhle to dopadlo

Na Česko se řítí další muzikálový hit. Už v polovině března se na prknech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >